Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#362173
Čeprav se najbrž ne splača za teh nas pet ali šest, ki sploh ne nucamo FB-ja :shock: , odpirat nove teme, ajde... jo odprem... morda pa bo en od teh petih, šestih vendarle le tu videl in se zaradi tega vpisal na UTVV? Pa bo eden več... (ni treba v Chamonix, le na TF... :D )
Tonek, letos so dodali tudi eno še bolj lumpi od že lumpi variante... lahko greš na 16, če je 32 tumač :D - torej polovičko lumpita :D
Link : http://www.ultratrail.si/tekme/2018112909042704
Res ogromno izbire in hudober zalogaj za organizatorja :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#362174
Mogoče drugo leto, Valentina, če ne bodo spet spreminjali. Samo to ni to. Kot bi bil na neki drugi tekmi. Tam ne bo takega ambienta, kot na ostalih trasah.
 spela*
#362175
Ne gre za FB ali Tekaški forum, ampak za datum ... Saj veš, tista sobota je rezervirana za najlepše mesto na svetu ... :)
Uporabniški avatar
 slorunner
#362178
Hm, to je pa res malo čudno, da ni enotni cilj. In 30-ka se kr konča v središču Vipave, ne v kampu?? :? :?
Uporabniški avatar
 irska
#362181
Živjo, sem nova tu, a UTVV mi je vedno ljuba tematika, pa sem se odločila javit se :) . Na pripravljalnih turah se je nekaj govorilo, da razmišljajo o drugačnem poteku tras. Verjetno bodo vse imele cilj v Vipavi in ne več v kampu (najbrž težave s prevozi in parkiranjem :( ). Vsekakor pa - se vidimo :D
Uporabniški avatar
 irska
#363018
Če še kdo ni opazil - na spletni strani UTVV so sedaj GPX trase "popravljene" ... in da, vse dolžine imajo cilj v centru Vipave. Uh, samo še en mesec imamo časa za priprave :D :D :D
 MKC
#363020
Kako se udeleženci na 50km (in ostalih razdaljah) odločate oz. odločajo za uporabo palic? Se jih ima s seboj celo traso, se jih lahko odda organizatorji in te kje čakajo?
 TONEK
#363021
Žal za to nimajo posluha. Lahko bi se potrudili vsaj z Nanosa jih dol spravit.
Uporabniški avatar
 husein
#363023
Eni nikoli ne bodo zadovoljni. Če ni termin pravi, če ni bobi palčk na okrepčevalnici, če ni zastavic na 10 metrov, če ni vreme tapravo...
 TONEK
#363024
Eni so pa celo življenje kimavčki. :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA