Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Polk. Klotz
#362356
Zdaj že nekaj let tečem, prej večinoma stadion ter cesta zadnje pol leta pa trikrat tedensko hrib pa kakšen dan ali dva ravnina. Torej na forumu zadnjič naletel na nekoga, ki je predlagal, da bi pa lahko po dolgem času na Golovcu odtrenirali spet kakšno golado
. Razumem, da je to tek po Golovcu, a rad bi izvedel še kaj več o tem... Če se komu ljubi mi lahko te dni na temo odpiše. Hvala, hvala
 Polk. Klotz
#362390
Špela , hvala za odgovor. Tudi v duhu ob dobri osredotočenosti tek po Golovcu verjetno ni slab... Ampak zadnjih osem mesecev ga jaz laufam kar lepo konkretno. In posebej zdaj v zimskem času se mi zdi fenomenalno, ker poleti so poti preveč zaraščen in se polne klopov, ppa s em primoran teči bolj ko ne samo po glavnih žilah, zima, letošnja sploh, pa nudi milijon norih variant... Danes imam en čisto cel dan povsem prost in zase, tako da takoj po kombinacijskem smuku ena čimbolj resna dirka po golovskih hribih in blatu. Vse dobro vsem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA