prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 svizec
#362529
Moral bi si kupiti nove copate.
Vedno sem delal napako, ker se nisem dovolj posvečal temu, kakšne copate kupiti. Če sem jih obul in se pri tem počutil OK, so 'bili dobri'.
To moram spremeniti.
Ne vem niti tega, kakšno stopalo imam.
Če pohodim list papirja z mokrimi stopali, sta odtisa takšna, da kažeta normalno stopalo. Ni pronacije in ne supinacije. Bi bil bolj vesel, če bi slišal še kakšno strokovno mnenje na to temo, seveda. Ampak za sedaj se zadovoljim s tem, da sem 'nevtralec' in vas povprašam, če kdo izvaja merjenja oz. ocene stopal, da končno izvem, kam spadam?
No, Hoka One One ... menda nekaj novega, revolucionarnega.
Teče kdo v njih?
Kateri model mi priporočate za nevtralno stopalo?
Če bi morali izbirati med Mizuno, točneje, WAVE RIDER, ali katerimikoli Hoka One One, katerega bi izbrali?
Tečem po asfaltu.
Uporabniški avatar
 pajo
#362536
Moj nasvet: Hoko dobiš v Trzinu na testiranje za dober teden. Probaj kaj te stane.
 Urška89
#362537
Tudi Extreme Vital ponuja možnost testiranja določenih modelov in analizo teka. Jaz sem se prijavila iz radovednosti, saj sem tudi menjala superge ine zanima, kaj mi bodo svetovali in dali v test.
Uporabniški avatar
 svizec
#362538
Hvala obema za informacije!

Pa se bom res prijavil na testiranje!

Končno enkrat možnost, da ni treba kupiti copate na slepo!

Super!
 Urška89
#362548
To je všeč tudi meni, saj sem se ob zadnjem nakupu zelo ''nasankala'' v Intersportu in s supegi nisem zadovoljna ... Zdaj sem kupila nekaj za vmes, čeprav je kar super. :) Opcija testiranja je zdaj glavna, saj sem postala precej previdnejša.

Pokliči ali se oglasi pri njih, pa ti bodo povedali, kdaj ta gospod dela. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA