Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#363290
Zares glupo. Vsaj za takratki razdalji bi morala bit podelitev v soboto. Sicer pa se na srečo zadeva mene ne tiče. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#363300
Danes sem šla na mojga in vsaj, kar se tega "mojga kosa" poti tiče, je lepo označen. :clap:
IMG_20190509_173355 (1).jpg
IMG_20190509_173355 (1).jpg (206.98 KiB) Pogledano 4965 krat

Ampak, na žalost so ravno danes začeli kmalu (100m) nad cerkvijo v Velikih Žabljah kopati za elektriko in vodovod.... in je zadeva zelo mastno blatna.... zato, UTVV 50-ka, ko boste hodili proti gor, ne se pustit zavest, misleč, da je skopan kupček lepo hodljiv :shock:
čisto živo blato je. Stopiš noter in si do kolen v sosu. :twisted:
Dejte se držat skrajno, skrajno desno,...tam je kolkor tolk normalno...
no, sej do sobote se lohk še kej posuši... a, beseda ni konj... :D
IMG_20190509_173648.jpg
IMG_20190509_173648.jpg (106.32 KiB) Pogledano 4965 krat

Srečno!
Uporabniški avatar
 Loni
#363305
Daj pustit kak kramp tam, da se bomo lahko ven odkopali :D .
Uporabniški avatar
 zz topka
#363307
Na žalost... :evil: sem bla zdej gor...in sem vprašala, če mislijo tudi jutri delat,...seveda je bil odgovor DA.
In danes se pa niti mimo ne da, ker je vse s cevmi zagiftano...
po mojem bi blo fajn, da je kdo od prostovoljcev takrat tam? :shock:
(Še najbolje bo, če jo ( tam, na betoniranem ovinku) pičiste skozi vinograd in ko pridete na drugem koncu ven, zavijete levo proti gor nazaj na pot. ... da ne bom jast kaj kriva, samo študiram :roll: )

In še bolj žalostno,... ko prideš že na vrh poti, k se združi s potjo, ki prihaja iz Vrtovč, morate vi na levo. Sinoči ( ob 18. uri so tam ŠE BILE tri zastavice, ki so usmerjale, kam ....danes zjutraj jih ni bilo več. Sem žalostna, da obstajajo tudi taki osebki.... :--( :twisted:
 TONEK
#363314
Uf, gledam vremensko, in vidim, da se tekmovalcem čez 24 ur na Nanosu slabo piše. Dež, veter in ohladitev, proti jutru celo blizu ledišča. Upam, da bo organizator na zadnjih dveh okrepčevalnicah dobro pripravljen. Držim pesti, da ne bi bilo tako hudo, kot kaže. https://www.yr.no/sted/Slovenia/Vipava/ ... _time.html
 TONEK
#363316
Šmenta, očitno je Marjan spet prehitro začel, ali se motim? :(
Dajmo, Ivi!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA