Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 adzelezniki
#363414
Ker je za nedeljo, 19. 5., zelo slaba vremenska napoved prestavljamo ogledno turo teka na Ratitovec na nedeljo, 26. 5. Prijave še vedno na e-mail: brane.cencic@gmail.com
Tempo bo pohodniški. Dobimo se ob 8.00 pri športni dvorani Železniki!
Se vidimo
Uporabniški avatar
 adzelezniki
#363470
Do zaključka internetne prijave in s tem nižje štartnine je le še dva dni :!:
Ne zamudite :(
Naj vas spomnim, da majic žal ne moremo zagotoviti vsem naknadno prijavljenim. Na razpolago bodo do porabe zaloge.
Za prijavo otrok veljajo enaki pogoji kot v prijavi preko interneta tudi ob prijavi na dan tekme.
Pozdrav in nasvidenje na Ratitovcu
Uporabniški avatar
 adzelezniki
#363499
Internetne prijave na tek so zaprte. Zahvaljujemo se vsem, ki ste se že prijavili in nam s tem izkazali zaupanje. :clap:
Seveda pa bodo prijave še možne pred tekmovanjem v TIC-u in sicer:
- v soboto, 1. 6., od 16.00 do 19.00
- v nedeljo, 2. 6., od 7.00 do 8.35 za odrasle ter do 10.00 za otroke

Kot smo vas že obvestili bo ogledna tura v nedeljo, 26. 5., ob 8.00. Zbor pri športni dvorani Železniki. Če boste prišli nas prosim obvestite na e-mail: brane.cencic@gmail.com
Se vidimo!
Uporabniški avatar
 adzelezniki
#363524
Le še nekaj dni do 24. izvedbe teka na Ratitovec. Prijave so možne še v soboto in nedeljo.
V soboto, 1. 6., vas vabimo na novost v okviru prireditve. Ob 17.00 bo potekal MEDVEDKOV TEK Z DOMNOM PREVCEM. Z Domnom bodo tekli otroci, ki obiskujejo vrtec in učenci do tretjega razreda osnovne šole.
Vabljeni, da se nam pridružite!
 TONEK
#363529
Ni vrag, da ne bi vsaj kakšen od 112-terice v nedeljo vstal z levo nogo :?
 TONEK
#363532
O, smola, smolena. Sigurno je bolje, da ostaneš doma in se pocajtaš.
Na Malo goro, štiri občine..., pa spet s polno paro. :D
 TONEK
#363557
Pa je za nami spet ena lepa tekma. V dobro organizacijo le-te sploh nisem sumil, Brane z ekipo je deloval kot namazan stroj. Oznake, okrepčevalnice, prevozi, malica, podelitev, nagrade, parking, termini, kategorije, rezultati, tuši ....razen nov mikrofon si morajo za v bodoče umisliti. Malo tekem sem dal skozi, kjer sem bil udeleženec kar 12x zapovrstjo, kar razumljivo potrjuje kvaliteto. Seveda me vsako leto bolj ubija asfalt čez Dašnico, tokrat pa so tekmo popestrila dekleta, in dva km ravnine je hitro minilo :D . Ne vem, če je imela letošnja trasa kakšen ovinek manj, saj si ne znam razlagat, zakaj sem bil več kot 8min. hitrejši :lol: , kot leta '17.
V cilj sem prišel v isti uri, kot zmagovalec :-- (Timotej in Miran, vse čestitke za izreden rezultat), upam, da vsaj še kakšno leto. Ker je tekma štela za kar nekaj 'pokalov', je bilo prisotnih veliko tekmovalnih in organizacijskih asov.
V nedeljo pa vabi Mala gora.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA