Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3630
Matjaž, sorry, ampak ne štekam dobro. Prosim za nadaljnja pojasnila. :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3634
tok se pa še dolg nism nasmejal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drgach, postavljeno je vprašanje in najkrajši in najboljši možen odgovor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3635
Helou!
Kje, pred in na tekmi?!
No, če pred in na tekmi, potem stvari stojijo takole.
Pred časom sem (mislim, da) v Poletu, bral nekaj na temo spolnih praks atletov pred tekmo oz. pomembnejšimi nastopi. Po ugotovitvah znanstvenikov naj bi zaradi.....????? ne vem česa (pa saj ni važno) atletinjam zelo koristil nočni sprehod skozi posteljo krepkega žrebca. Po drugi strani pa zaradi....????? ne vem česa (to je pa prekleto važno 8))atletom nočna razgibavanja na pohotnem mladem mesu pred tekmami škodijo. Škoda!
Skratka, suma sumarum: ATLETINJE DA, VENDAR NE Z ATLETI!!
pies: Naši znanstveniki pred mikrofonom ugotavljajo: Fuk brez muk je utopija! (džingel z Radia Študent)
 Lučko
#3652
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: Ko sem 24 ur "branil državo" in vas TF-ce (dežurstvo 8) ) se je na tejle strani marsikaj dogodilo. Pa lepo po vrsti:


Bajsi napisal/-a:ATLETINJE DA, VENDAR NE Z ATLETI!!


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: Bajsi, na tem TF je tudi kakšen atletski par :evil: :wink:.

Tjaša napisal/-a:Matjaž, sorry, ampak ne štekam dobro. Prosim za nadaljnja pojasnila.


grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: Ti bom jaz šteknu :oops: lahko v LIVE :lol: .

matjaz napisal/-a:Z veliko sexa.


Ha. Tjaaašaa, a to nis vedla :?:

Tole bom pa danes moral razmislit med eno maaalooooo daljšo tekaško traso. Bajsi upam, da ne bo škodilo. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 mare
#3656
Rešitev je v tantrični različici priljubljene dejavnosti.
Uporabniški avatar
 matjaz
#3668
Tjasˇa napisal/-a:Matjazˇ, sorry, ampak ne sˇtekam dobro. Prosim za nadaljnja pojasnila. :oops: :oops: :oops:
:D :D :D poizkusi pred dirko .... Rezultat res ne bo najboljsi, ampak sekirala se pa ne bos.
Uporabniški avatar
 matjaz
#3669
:D :D :D Nekateri ki tecemo bolj pocasi bi to lahko poceli tudi med tekom. Je pa res , da bi ta ... izpadel bolj na hitro. Superg ne smes sezuvati, ker ti jih medtem lahko kdo ukrade.
 Lučko
#3681
matjaz napisal/-a:da bi ta ... izpadel bolj na hitro


Dej,dej Matjaž taka žrebca ksva midva 8) 8) , lohk tud v supergah :lol: . Pa tud šprinterja nisva več. Včas sem bil zelooo hiter, če sem se potrudil sem bil rezultatsko boljši od Konda (0:01:10). Zdej se pa suče kr mal okol :arrow: :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#3697
Lučko napisal/-a:grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: Bajsi, na tem TF je tudi kakšen atletski par :evil: :wink:.
Če navežemo na spodnji (Tjašin) navedek, bi rekla, Lučko, da Tjaša očitno čisto drugače tremo izbija (verjetno brez klina :twisted: ). Bi rekla, da je že davno usvojila navedeno Bajsijevo modrost ...Slika

Tjaša napisal/-a:No, danes mi bo uspelo, da bom šla spat samo z jogurom!
Sem mislila, da je tudi Lučko kje prisoten, a kaže, da se po 22 letih (če ne prej) začnejo v spalnici dogajati dogajati čudne reči ...Slika

Lučko napisal/-a:Včas sem bil zelooo hiter, če sem se potrudil sem bil rezultatsko boljši od Konda (0:01:10). Zdej se pa suče kr mal okol

A je tule še o teku govora :?: Verjetno intervalni trening, ne? :shock:
Uporabniški avatar
 Staša
#3698
Dobro jutro, Tjaša. Kako je bilo? :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3703
stasa napisal/-a:Dobro jutro, Tjaša. Kako je bilo? :shock: :lol:


No, ja Staša! :wink:

Jutro danes prečudovito! :oops: :oops: :oops:

Sežana pa bo bolj tako, tako :roll: , pa še ne vem ali od jogurta, ali od intervalov s preveč ponovitvami! :shock:

Drugič bom poskusila kaj novega, da vidim kaj najbolj pozitivno vpliva na rezultat.

Ampak TREMA me pa še vedno daje - HUDO :!:
Uporabniški avatar
 Staša
#3704
Tjaša napisal/-a:
Ampak TREMA me pa še vedno daje - HUDO :!:



LUČKO?!?
 Lučko
#3789
naaaaaapooomoooč :oops: :oops: .... Foter, bigfrik, bajsi... rečte kako zame :oops: :cry:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3790
Ja Lucko,tole pa res ni blo prevec pohvalno,mal vec truda bo treba "vlozit" :twisted: :twisted: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA