Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#363609
Tek ki si zagotovo zasluži poročilo v svoji temi!!!
Upam, da vsaj še od Toneka, poleg mojega, ki bo jutre... :D
Jast ne vem, kdaj ste vi pršli domov, ma , mi smo glih zdej:::))) :D
Tako, da zaenkrat zalimam le fotke, z zasilnimi rezultati...

https://photos.app.goo.gl/2g4MfHWhGvXGD4gW7

Aja, nimam pa besed glede uvrstitve in časa Mojce, ki je prišla v cilj, seveda z novim rekordom žensk,
in to, da je v cilj pridrvela kar tretja OD VSEH!!!! TUDI MOŠKIH!!! Da se zastopmo... kapo dol, Mojca. :clap: :clap: :clap:
Sem se že s tabo mal pohecala, da najbrž ti nisi iz tega planeta,... ma, bog ti ga vedi, če si res :D 8) :shock:
Aja, zadnje fotke v Kamnjah si znamo razložiti le takrat tam prisotni, tako da... :?
Naj vas firbc mal martra, zakej pa niste tam bli... 8) :shock: :--
#363610
"Ne verjamem!" :roll:

... sem rekel ljudem, ki so me predhodno - pred današnjim gorskim tekom na Malo goro opozarjali, da je to tek neskončno prijaznih ljudi, odličnega vzdušja, vedno polnih miz in kozarcev, izjemno lepe gorsko-tekaške trase in vedno lepega vremena. :D

"Ne verjamem, ker to ni mogoče! ....Nikoli ne more biti vse obenem, vedno se kaj zalomi!", sem ostal nejeveren 8) .

...in potem sem danes šel prvič na ta gorski tek na Malo goro. :D
...in sem odtekel. :D
... in se najedel dobrot. :D
...in neskončno užival vsak trenutek na trasi in po njej v dobri družbi... :D

In videl, da je vse res, kar so govorili!!! :clap: :clap: Sedaj verjamem!

Bravo Kamnje!!

:laola :laola
#363632
Kuckuc, Topka, evo me.
Ne, ni me še pobralo, čeprav sem bil včeraj dvakrat :mrgreen: na enmu visokmu hribu, danes pa pri dveh dohtarjih. Ko sem se vračal od prvega, sem opazil Mileta v spremstvu bicikla :?:
Ja, mislim, da se ne ponavljam preveč, ko ugotavljam, da ta tekma sodi v sam organizacijski in tekmovalni vrh. Proga vrhunsko očiščena, pokošena, označena. Pogostijo te pred, med in po tekmi. Tokrat sta bila prisotna tudi visoka gosta, saj je tekma presegla okvire PGT. V formi je bila zopet tudi Valentina, saj je odlično opravila obe zadani vlogi.
Naj se pohvalim, da sem bil v cilju zopet v času (uri) zmagovalca :mrgreen:
Po prekrasni strmini na makarone, palačinke, češnje... zagotovo še pridem.
Zdaj pa kakšen očenaš vsaj za sobotne meglice, če že ne za oblaček....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA