Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 spela*
#363814
Letošnja nočna 10ka je bila zagotovo ena od 13 najboljših blejskih nočnih desetk!

Gorenjci so se spet potrudili, tokrat naj še posebej izpostavim to organiziran prevoz z avtobusom iz Ljubljane in nazaj za ceno 6 evrov - škoda, ker avtobusa nista bila zapolnjena, glede na to, da je iz Ljubljane zagotovo šlo veliko ljudi. :(
A smo očitno še vedno preveč razvajeni.

Vreme je bilo letos idealno, ni bilo ne sopare ne prevelike vročine in ne dežja.
Srečala nekaj TF-jevcev, sicer smo večinoma tekmovali pod krinko katerih drugih klubov, a vseeno.

Pa seveda moram pohvaliti medalje, ki sta jih, vsaj tako trdita, ročno skovala Marko in Igor. :laola
 spela*
#363818
spela* napisal/-a: še posebej izpostavim to organiziran prevoz z avtobusom iz Ljubljane in nazaj za ceno 6 evrov - škoda, ker avtobusa nista bila zapolnjena, glede na to, da je iz Ljubljane zagotovo šlo veliko ljudi. :(


Popravek zatipka: za 5 evrov (to je 2,5 evra v eno smer!).
 Sanjalica55
#363819
Bila na Nočni 10ki.
Prvič in sigurno ne zadnjič.
Nor občutek. Kar odneslo te je.
Minus: prevelika gneča skozi celo traso. (Rešitev: natrenirati in biti prvi :laola )
Plus: vreme, vzdušje, medalje, okrepčevalne postaje, Joške vn (ples na klopeh me je :shock: osupnil)
Skratka: ODLIČNA PRIREDITEV.
#363833
Sem bil 13. na Blejski nočni 10ki. Organizacija izpiljena do zadnjih malenkosti, odlično vzdušje in lokacija. Tek (če se to kar sem počel dovolj počasi lahko tako imenuje) pa eno samo veselje.
Ja, ja še pridem, bravo organizatorji. :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#363840
kar nekajkrat sem bil na nočni 10-ki in ja, vedno je bilo super
me veseli, da je odlična ekipa vedno v polni formi
drugo leto pa morda pridem spet malo pogledat Joške vun :shock: :lol:
 spela*
#363841
raziskovalec napisal/-a:Tek (če se to kar sem počel dovolj počasi lahko tako imenuje)


A nisi ti včasih imel drugačnega podpisa na forumu (festina lente)? :D
#363845
spela* napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:Tek (če se to kar sem počel dovolj počasi lahko tako imenuje)


A nisi ti včasih imel drugačnega podpisa na forumu (festina lente)? :D

Ja sem, in se ga še držim, oglašam ga pa ne več :wink: , na glas govorim nasprotno :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#363851
spela* napisal/-a:Joše v'n so. Pri vas bi bile pa vun. :lol:

nič niso Joše ... Joške vun, te pa če so not al' vun.
 spela*
#363852
ZdravkoC napisal/-a:
spela* napisal/-a:Joše v'n so. Pri vas bi bile pa vun. :lol:

nič niso Joše ... Joške vun, te pa če so not al' vun.



ja, no, to sem se zatipkala :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA