Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 lecko
#364473
hvala, zanimivo za nas ki traila ne poznamo pobližje. Zanimva tehnika hoje v hude klance
Uporabniški avatar
 slorunner
#364490
Marko Prot med prvih 100. Najboljša slovenska uvrstitev v zadnjih 4 letih.

Slika
 vinkop
#364495
vsa cast tem fantom in dekletom....cim hitreje premagati distanco okoli 170km z ogromno, ogromno visincev in spustov....sem gledal malo posnetke dolocenih odsekov....ponekod je res noro strmo....
:laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#364533
Bravo, čestitke vsem, na vseh razdaljah in ja, tale UTMB mi vedno prikliče spomine na davno leto 2008 in na veličastne trenutke, ki ostanejo za vedno.
:laola
 vinkop
#364535
ZdravkoC napisal/-a:Bravo, čestitke vsem, na vseh razdaljah in ja, tale UTMB mi vedno prikliče spomine na davno leto 2008 in na veličastne trenutke, ki ostanejo za vedno.
:laola

si tekmoval takrat na tem UTMB? kako pa se sploh pride na tako tekmovanje kot rekreativac? verjetno ne gre ravno za klasicno prijavo preko interneta, kot to pocnemo za domace tekme?
Uporabniški avatar
 slorunner
#364536
Zdej moraš met odtečeni 2 ustrezno težki tekmi s 100 km ali več v roku zadnjih 2 let. Pol greš v žreb, imaš približno 30 %, da si izžreban.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA