Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#364549
Ponavadi se spravim k pisanju poročila o tekmi po objavljenih rezultatih, žal pa ta tekma spada h PGT-ju :evil: in bi me do takrat že vse skupaj minilo. Kot vedno, je najbolj ažurna Topka, saj je v sliki in besedi že vse na ekranu, preden pridem s tekme domov :D Ne vem zakaj, ampak vožnja do Podbrda mi sploh ni dolga, saj me tja ne pelje dizel ampak adrenalin. Že da tam vedno znova vidim Valentino, Majo..., ter vrhunske tekače, mi snidenje polepša še tako turoben dan. Vedel sem, da se lansko leto (nevreme) ne more ponoviti - v oblačnem in meglenem vremenu je bila temperatura idealna. Blato je pa tako ali tako bolj nevarno pri sestopu, kot pri vzponu. Žal je organizator izgubil nekaj verodostojnosti s spreminjanjem pravil tik pred zdajci, dovolil je namreč uporabo palic. Sicer sem njihov velik zagovornik (pred leti sem bil zaradi njih celo diskvalificiran), vendar naj postavljena pravila veljajo čim dlje. Kdor je bil na tej tekmi večkrat ve, da ga čaka odlična sadna kupa s smetano, obilno kosilo, uporabna nagrada (ne kakšna majica, ki največkrat ni uporabna niti za cunjo za brisat po tleh), vrhunski okrepčevalnici, gospa s harmoniko ob progi (bog ji daj zdravja še mnogo let), pohvalit moram tudi gospoda v cilju, ki se je za vsakega potrudil in mu navezal zaščitno ogrinjalo in kapo, ker so suhe cunje zaradi pokvarjene žičnice ostale v dolini. Kljub palicam, sem dosegel do sedaj najslabši čas, ki je že blizu ure in pol :mrgreen: . 1.12.25 izpred sedmih let je samo še sladka zgodovina. Me pa veseli, da na tej tekmi nisem 'tastar' saj se jo redno udeležuje kar nekaj zelo dobrih super super veteranov.
Čez dva tedna pa Kranjska gora.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA