Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 majcka
#365205
Sem si zgovorila frej dan. Tak čist frej, samo zame. Da bom šla malo v Solkan pogledat, kako se drugi mučijo na progi in meni ne bo treba niti s prstom mignit. Niti za časomerilce ne. Se pripeljem, parkiram srečam takoj nekaj znanih frisov. Potem Urhiju rečem, da grem dol (na štartno ciljni prostor v Kajak center) pogledat, če še koga poznam. Pa se oglasi Darko : »Neeee...ti pa že ne!«
Vmes kličem Srečota, če je že kje blizu, da dan začnem s šalco kakega finega kofeta. Se mi po avtocesti ni zdelo ustavljat....bom že v Solkanu spila enga. Srečota ni, je še doma. Šment no, pa mal kasnej.
Pridem dol, jasno spet cela reč znanih. Pozdravim tele, objemčkam druge, polupčkam tretje. Potem pa srečam samega vrhovnega Miha Repiča. Me povpraša, kje bom in kaj bom počela, saj je najbrž ugotovil, da na tekmo se nisem prijavila. Mu prav veselo razložim, da imam danes pa »frej dej« In se je ko strela z jasnega zgodilo, da ni blo več »frej deja«. Sem bila tako hitro prijavljena na 12-ko, da tud mjav ni blo cajta rečt. »Nisi vsak dan pri nas, pa na Sabotinu še nisi bila, pa je gor lepo, pa ......« tolk, da se ni vžgal, tako hitro je govoril.
Ni blo druge, kot da se grem zrihtat v avto. Pol stvari mi je manjkalo, saj sem imela namen samo malo pohajat naokrog. Potem pa kar naenkrat na terenu. Na tekmi!
Štartali smo na drugi strani Soče. So nas raftarji prepeljali preko. Potem je šlo malo na gor, pa malo naravnost, potem pa samo še na gor. Tale Sabotin. Ko že upaš, da bo mrbit tisti gradient malo popustil, ga pa še bolj navije. Preden se je sploh začelo malo kazat, da bo morda vseeno usekalo na bolje, so me že prehitevali prvi z 28-ke. Prav lahkotno so nekateri priskakljali navzgor. Ampak končno prva okrepčevalnica, na njej pa ljudje, pretežno z odprtimi usti. Ker mene pa prav res ni nihče pričakoval. Srečkotu sem ravno 3 ure nazaj razlagala, kako da ne grem na tekmo. Veš da je pozijal na veliko, ko me je videl s številko. So me napojili (tudi pivo sem dobila od Matjaža) sem se malo najedla (dekleta, mimogrede, tisti keksi so bli za »en kurac«), pol sem pa pičila dalje. Do vrha Sabotina je še malo trajalo, potem pa dol. In mi je ratalo zadevo zaključit v manj kot treh urah, kar za tritedensko lenarjenje in nekaj zdravstvenih črnih pik niti ni tako slabo. Edinole metla je menda skoraj primrznila na progo od moje počasnosti.
Pomalicala sem dobro joto s klobaso, po malici sem celo do kofeta prišla, ko mi je že malo v glavi štemalo, ampak OK, je tudi to potem nehalo. Razglasitve, počakat Ljudi z okrepčevalnice, da se suhi malo potiškamo, potem pa domov.
»Frej dej« končan, jet pa zmatrana!
Uporabniški avatar
 zz topka
#365208
Ah, Majči, Majči... imaš novo slikco v profilu? Je bla una lepša.... :D
A, pravš, da gradient ni popustil? Je, je,...ko na sredini "hribčka" zavijete na levo, zavijete na lažje... :D Kajti tam se šele začne tazaresna Je... :evil: , če greš samo po severni proti navpično gor. Boš prišla probat še tega na Tek na Sabotin, ko bo? :D
Sej, tko,...si vzameš frej dej, pač... :lol:
Drgač pa seveda :clap: :clap: :clap:
Rezultati:
12: https://www.sportotime.com/slv/dirka/2923/skupni_rang
28: https://www.sportotime.com/slv/dirka/2924/skupni_rang
58: https://www.sportotime.com/slv/dirka/2925/skupni_rang
Uporabniški avatar
 zz topka
#365209
In Tonek!!!! :mrgreen:
Da niti slučajno v poročilu, ki sledi :D ne boš omenjal, da si mene pogrešal :evil: .
Ker mi je zjutraj moj navsezgodaj pokazal fotke na FB, kako se zabavaš z drugimi, ...pač.... na okrepčevalnici na Sabotinu. :lol: :-- :wink:
 TONEK
#365210
Kako da ne. Štiri minute sem bil slabši kot lani. Če bi na Sabotinu navijala, bi te slišal že spodaj, na 'ubitačni' kolesarski stezi, in bi kar letelo mimo okrepčevalnice zgoraj, tako pa sem v šovu, pri prijetnih damah (za kar mi ni niti malo žal) izgubil večino časovnega limita. Seveda sem bil poleg navijanja prikrajšan za tvoje slike, kakije... :( Za mojo počasnost so bile krive tudi spolzke drsalnice na spustih, saj sem na nekaj odsekih napredoval vzvratno :mrgreen: . Sam dež me ni motil, temperatura zraka je bila super za tek. Gledalcev zaradi 'nevremena' ob progi ni bilo, žal je tudi v cilju prevladovalo mrtvilo, in mislim, da si vsaj tekmovalec na dolgi progi, ki ves blaten, moker in utrujen prestopi ciljno črto, zasluži po ozvočenju svoje ime in priimek. Mihcu sem omenil še par drugih malenkosti, ki so me na tekmi motile in jih bo v nadaljnje upošteval. Hvala, Miha. Že omenjene okrepčevalnice so bile zares na nivoju, označbe trase (moje) tudi, repa s klobaso zelo okusna, zelo zadovoljen sem tudi s čajem v cilju, ki je bil ves čas na razpolago. Kot vedno, je na tej tekmi zelo močna udeležba Italijanov, tudi v moji kategoriji se jih je kar pet zdrenjalo pred mano, po facah sodeč samo kakšno leto čez Abrahama. (ali pa tako mladostno izgledajo :lol: )
Drugo leto spet, še prej pa vabijo štenge kristalne palače.
Nazadnje spremenil TONEK, dne 03 Nov 2019, 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 majcka
#365213
zz topka napisal/-a:Ah, Majči, Majči... imaš novo slikco v profilu? Je bla una lepša.... :D


Mi jo je ven zabrisal, pa je ne morem nazaj spravit....razen, če jo tolk zmanjšam, da ni ničemur več podobna. :--( :--(

Je bla tud meni una bolj povšeči. :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#365214
majcka napisal/-a:...sem se malo najedla (dekleta, mimogrede, tisti keksi so bli za »en kurac«)...

Majči, ma, kej niso ble politanke???? :shock: 8) :lol: :oops:

TONEK napisal/-a: žal je tudi v cilju prevladovalo mrtvilo, in mislim, da si zasluži vsaj tekmovalec na dolgi progi, ki ves blaten, moker in utrujen prestopi ciljno črto, zasluži po ozvočenju svoje ime in priimek

Ja, to sem že jast lani Mihetu jokala, pa se ga ni glih kej primlo, zgleda.... 8) :oops: :D

TONEK napisal/-a: Kot vedno, je na tej tekmi zelo močna udeležba Italijanov, tudi v moji kategoriji se jih je kar pet zdrenjalo pred mano, po facah sodeč samo kakšno leto čez Abrahama. (ali pa tako mladostno izgledajo :lol: )

Ja, Italijani so radi lepi in mladi... Slika

Aja, mene pa ni blo, ker ... bwo :? :shock: :D
Kaki pa je letos kriza... tako malo, kot letos, še ne... :twisted:
Uporabniški avatar
 zz topka
#365215
majcka napisal/-a:...sem se malo najedla (dekleta, mimogrede, tisti keksi so bli za »en kurac«)...

Majči, ma, kej niso ble politanke???? :shock: 8) :lol: :oops:

TONEK napisal/-a: žal je tudi v cilju prevladovalo mrtvilo, in mislim, da si zasluži vsaj tekmovalec na dolgi progi, ki ves blaten, moker in utrujen prestopi ciljno črto, zasluži po ozvočenju svoje ime in priimek

Ja, to sem že jast lani Mihetu jokala, pa se ga ni glih kej primlo, zgleda.... 8) :oops: :D

TONEK napisal/-a: Kot vedno, je na tej tekmi zelo močna udeležba Italijanov, tudi v moji kategoriji se jih je kar pet zdrenjalo pred mano, po facah sodeč samo kakšno leto čez Abrahama. (ali pa tako mladostno izgledajo :lol: )

Ja, Italijani so radi lepi in mladi... Slika

Aja, mene pa ni blo, ker ... bwo :? :shock: :D
Kaki pa je letos kriza... tako malo, kot letos, še ne... :twisted:
 TONEK
#365221
Res je, Maja, že Topkin mišičnjak je lepši, kot tista zelena pošast.

No, a ne bo nihče več komentiral tega lepega 'trejlčka'?
Uporabniški avatar
 majcka
#365227
zz topka napisal/-a:Ah, Majči, Majči... imaš novo slikco v profilu? Je bla una lepša.... :D


No....zdej je una slikca nazaj.....a vidiš, kako skropucalo je to??? :laola
Uporabniški avatar
 majcka
#365232
vinkop napisal/-a:majcka, to je pa tolk slaba slicka, da je pa boljs da je prazno.... :roll:


Sej sem dala enga zelenga smejkota, pa jim ni bil všeč! Ta, ki sem jo imela prej, je pa zanič. Ker jo je potrebno tolk zmanjšpat, da ni nikamor več podobna! :--( :--( :--(
Uporabniški avatar
 majcka
#365234
majcka napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Ah, Majči, Majči... imaš novo slikco v profilu? Je bla una lepša.... :D


No....zdej je una slikca nazaj.....a vidiš, kako skropucalo je to??? :laola


A bo ta kukr u redu???? :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA