Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 dmllesko
#365254
V bistvu je to aplikacija, ki spremlja tvoje korake in jih pretvori v “kovance” katere lahko zamenjaš za različne ugodnosti, nagrade OZ. denar...

Na dan lahko prihodiš maksimalno 20 t.i. Kovancev kar je nekje 20000 korakov.
 TONEK
#365256
Topka, da se ne bi v kaj spuščala! Drži se tvojga (hrib), pa nas pridi kdaj bodrit. V nedeljo je Kališče, če prideš, ti plačam pir.
Uporabniški avatar
 zz topka
#365259
Ta glavno sem zastopla. Komentar enga uporabnika:
Not the best
This app is great and all , but it cheats you . Like everyday I walk at least 3,000 steps and it gives me like 21 cents when I should be getting 3 dollars/sweatcoins. Also the prizes may be cheap but some items have shipping and that shipping is like 6-20 dollars which is not reasonable , in amazing I pay like 3.00 dollars shipping. I shouldn’t be paying over 4.00 dollars for shipping for something that cost 1 dollar/sweatcoin . If this app does it fix its issues I will delete the app . Also sometimes for the daily reward videos , the videos won’t always come , it will say “there are no more daily reward please come back later and try again” and I will go in the app 5-15 times a day and it’s will still stay the same exact things . So I will have to wait for the next day . 2 more things you have to make your prices for prizes cheaper , I really wanted a iPhone XR and I was walking for 6 months and only make 500 dollars and then the offer goes away , this is honestly a waste of time and storage. Last thing if anyone is cheating on the app it’s you , you guys own me over 50 dollars due to your dumb algorithm and setup to see that all of the steps were made in a fair way. Please fix these issues and I will gladly keep the app and use it and recommend to people , I am currently telling people to get it because of these reasons , if you don’t want to fix these issues , I will also gladly delete the entire app and never get it again.
#365268
Res je Topka. Ta aplikacija je navadna izguba časa. Nobenega denarja in ne nagrade ne dobiš. Ponujajo ti neke izdelke v smislu popusta na njihove visoke marže. Kot da bi ti intersport dal 15 procentov popusta na njihove izdelke po rednih cenah, če bi vsak dan prehodila 5km :lol:
Morda ima kaj več od tega avtor teme, v kolikor se v aplikacijo prijaviš preko njegove povezave zgoraj. :D
Dejansko je ta tema eno navadno oglaševanje, na nekoliko bolj kulturen način.
Uporabniški avatar
 vencelj
#365271
Mislim, da se je s takimi zadevami brez veze ukvarjati...vem pa da se hoja/tek definitivno splača. Ne v materialnem smislu :!:
Neprecenljivo je, da lahko hodimo/tečemo, zbezljamo v naravo, s tem skrbimo za svojo kondicijo, zdravje in dobro počutje in to je naše plačilo.

Dobro vprašanje ZZ topke :

zakaj bi kdo mene nagrajeval, brez da bi tudi on sam kaj imel od tega?
 ogi
#365282
zz topka napisal/-a:In poraja se mi ? , zakaj bi kdo mene nagrajeval, brez da bi tudi on sam kaj imel od tega? :shock:

Saj ni da oni ne bi imeli nic od tega. Das jim dostop do tvojega telefona, do vseh podatkov, ki so na telefonu (od zgodovine brskanja po internetu, emaila, sporocil, lokacij itd.). Vse to je vredno neprimerno vec, kot tisti dve nagradi, ki jih (mogoce) kdaj komu dajo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA