Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#365791
hmmm, prijavil sem se za ta tek, vendar nikjer nisem nasel opcije za placilo? :argue: do sedaj sem vse tekme, ki sem jih prijavljal preko prijavim.se lahko istocasno tudi placal....
#365793
vinkop napisal/-a:hmmm, prijavil sem se za ta tek, vendar nikjer nisem nasel opcije za placilo? :argue: do sedaj sem vse tekme, ki sem jih prijavljal preko prijavim.se lahko istocasno tudi placal....


Iz razpisa:

Prijavljeni udeleženci na spletni strani prijavim.se bodo rezervirali štartno številko. Prijavnina zanje bo 12 €, ki jo bodo poravnali na registracijskem pultu na dan teka, pri prevzemu štartnih številk.
#365794
vencelj napisal/-a:
vinkop napisal/-a:hmmm, prijavil sem se za ta tek, vendar nikjer nisem nasel opcije za placilo? :argue: do sedaj sem vse tekme, ki sem jih prijavljal preko prijavim.se lahko istocasno tudi placal....


Iz razpisa:

Prijavljeni udeleženci na spletni strani prijavim.se bodo rezervirali štartno številko. Prijavnina zanje bo 12 €, ki jo bodo poravnali na registracijskem pultu na dan teka, pri prevzemu štartnih številk.

povrsnost pri meni pa taka....se posipam s pepelom... :bum: :bum: :bum:
#365806
Že doma.
Ha, tekma od gostilne do gostilne in to na sosednjem hribu, je zares redkost. :drink
Malce sem se bal, da bo okrog Jureta hitro zmanjkalo parkingov, pa je bila bojazen odveč, saj ima okrog hiše kar nekaj 'separejčkov. V primeru snega bi seveda vse to odpadlo in bi bil glavni parking čisto spodaj, v Mengšu. :oops:
Štart tekme ob enajstih marsikomu ni ustrezal, smo pa pritekli v cilj ravno v času kosila - postreženi smo bili s super golažem. Jaz, lakotnik, sem dobil tudi repete.
Razen Mojce ni bilo prav zvenečih imen, saj je dosegla absolutno drugo mesto.
Jaz sem šel lepo počasi, da mi drugo leto ne bo treba garat za izboljšanje rezultata :--
Vreme za bogove, kljub temu je bila vsaj tretjina trase močno blatna in spolzka.
Prevoz opreme, čaj v cilju, označba proge, podelitev..., na visokem nivoju, sem pa po petnajstih letih tekaških tekmovanj doživel, da je finišer spominsko darilo :cry:
https://prijavim.se//results/live_score/
V nedeljo pa Krvavec
#365808
res lepa tekma....na dveh, treh odsekih je bilo mogoce malo prevec mastno, ampak kaj cmo..... :argue: z rezultatom sem tudi kar zadovoljen in prav tako z golazom na cilju....se najvecja muka mi je hoditi potem nazaj na start do avta.... :-- :rol: aja, pa tudi medaljo sem pozabil, oziroma nisem je dobil, ker sem sel na drugem koncu do gostilne.... :rol:
#365809
ker sem sel na drugem koncu do gostilne.... :rol:
Ha ha, tako je, če je pri gostilni cilj. :D malo heca
Ja, tudi jaz sem šele čez čas opazil, da vsem nekaj binglja okrog vratu - otroška igrača. :--
Najbrž sem skozi cilj tako priletel, da me hostese niso registrirale...
Vinko, če greš v nedeljo na Krvavec, ti jo z veseljem prinesem - pa hvala za pomoč na parkingu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA