Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#365829
Organizatorji teka na Ratitovec so se začeli obnašati zelo neetično!
Ni še niti razpisa, niti podatkov o teku (Panoramski tek naj bi bil letos spremenjen), pa se že zaključujejo cenejše prijave. To je očitno trik, da bi navidezno imeli cenejšo prijavnino, večina pa bi plačala dražjo. Kako naj se pravočasno prijavim na Panoramski tek, če ne vem, kakšna bo nova trasa oziroma, kako bo sploh izgledal?!
Pošteno bi bilo, da bi cenejša prijavnina veljala vsaj kakšen teden ali dva za tem, ko bi bil objavljen podroben razpis. Toda očitno vse več organizatorjev tekem poštenje zapušča in gledajo le še na to, kako bi čim več iztržili.
/Zaenkrat najdem na internetu le podatke o lanskem teku. Tudi bližnjica za prijavo ne funkcionira in na spletni strani mi odpre prijave za lanski tek. Tudi če bi se želel na slepo prijaviti, tega ne morem, torej bom v primeru, da se bom za tek odločil, prisiljen plačati višjo prijavnino!/
Uporabniški avatar
 majcka
#365835
TONEK napisal/-a:Mile, v Baški grapi ni nič bolje.
https://www.gm4o.si/
Prvo uplati, posle se žali!
Pa da ne boš pozabil jutri na Krvavec!


Kako to misliš, da ni nič bolje?? Imaš profile, imaš limite, imaš razdalje in celo imaš razporeditev okrepčevalnic...prav tako imaš cene in imaš možnost prijave. Kako to misliš, da ni nič bolje???? :roll: :roll:
Uporabniški avatar
 majcka
#365836
milk napisal/-a:Organizatorji teka na Ratitovec so se začeli obnašati zelo neetično!
Ni še niti razpisa, niti podatkov o teku (Panoramski tek naj bi bil letos spremenjen), pa se že zaključujejo cenejše prijave. /


Kako si pa prišel do podatka o cenejših prijavah, če še ni razpisa??
Uporabniški avatar
 vencelj
#365838
majcka napisal/-a:
milk napisal/-a:Organizatorji teka na Ratitovec so se začeli obnašati zelo neetično!
Ni še niti razpisa, niti podatkov o teku (Panoramski tek naj bi bil letos spremenjen), pa se že zaključujejo cenejše prijave. /


Kako si pa prišel do podatka o cenejših prijavah, če še ni razpisa??

Predvidevam da gre za skupno prijavo na štiri gorske teke vključene v pušeljc. Tema:
viewtopic.php?p=365790#p365790
 milk
#365839
Pri razpisu za "pušeljc" sem videl te datume. Nekje so bile napisane tudi prireditve posamezno, kjer so bili enaki datumi, cene pa za vsako prireditev posebej. Je pa res, da ko sem sedaj hotel še enkrat pogledati, tega nisem več našel.
Prav bi bilo, da bi bili vsi ti podatki dostopni na strani : gorski tek na Ratitovec, in ne nekje, kjer nanje naletiš slučajno, ali pa sploh ne! Na omenjeni strani ni še nikakršnih podatkov o 25. teku, so samo letošnji: 24. tek! Če pa ne drži, da so cenejše prijave mogoče le do konca tega leta, naj organizator jasno napiše, kakšni so datumi prijav in cene!
 milk
#365858
Res je, na mail sem dobil zelo skope informacije, kjer v glavnem piše le, da bo iz Prtovča panoramski tek, dolg 6,5 km in da so cenejše prijave do 31. 12. Če kliknem na link, kjer piše "prijava", pa mi spet pokaže fotografijo cenika in linkov, prijaviti pa se ni mogoče!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA