Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#366571
nic, jutri popoldan sem se namenil da se zapeljem do gostisca na Sv. Andreju, kjer je tudi prvotno bilo misljeno mesto starta in cilja....imam namen vsaj osvojiti Tosc, se pravi od starta teka pri gostiscu do Tosca in nazaj....upam da mi bo uspelo....
#366574
Pa, Majčica, šta ti to meni pričaš, da ja ne skužim??? :shock: :D :lol:

Jast ne plačam nič, ...od unga tipa iz Pešpoti sem naložila na Stravo pot in jo shranla.
Zdej sem pred Sv Andrejem, obuta v covate in oblečena in pronta za Štart solo hoje oz. teka do prvega ovinka :lol:
In grem na moj tulifon, odprem Stravo, pole prtisnem Record. Pole imam na levi strani nad tipko START eno tako kao kolednico ( ena zvita kačka z dvema krogcema 8) ) In se mi odprejo vse potke, ki sem jih shranla.
Izberem Naj Naj in kliknem Use Route. In že tejkam po stezicah Puštalskega kroga. :D
Kam , na kjeri kamjon bi pa ti naložila? Sej zdej nikamor ne prideš s temi kamjonmi brez konvoja... :lol: :lol: :lol:
#366576
Nvm ker nisem probal, ampak Majčka govori, da lahko gps sled na stravi naredi vsak, ampak prense na svoj računalnik jo lahko pa le tisti, ki plača 2, 4 ali 6e na mesec oz imajo pakete po 60e za celo leto., torej imaš Strava premium računKdor ima uro Suunto ima na Movescontu ogromno sledi.... ZZ Topka pa bi lahko sled iz Strave shranila na računalnik in jo poslala na mail.... :lol:

Jaz mislim da bo Vinko brez problema našel pot do Tošča, do Osolnika se potem tudi nimaš kje izgubiti... Zadnjega dela poti pa ne poznam žal :lol:
#366577
KadilecSamo napisal/-a:Nvm ker nisem probal, ampak Majčka govori, da lahko gps sled na stravi naredi vsak, ampak prense na svoj računalnik jo lahko pa le tisti, ki plača 2, 4 ali 6e na mesec oz imajo pakete po 60e za celo leto.


No...to ja. :laola

KadilecSamo napisal/-a: Zadnjega dela poti pa ne poznam žal :lol:
Bo treba popravit. :-- :--
#366579
KadilecSamo napisal/-a:..., ampak prenese na svoj računalnik jo lahko pa le tisti, ki plača 2, 4 ali 6e na mesec oz imajo pakete po 60e za celo leto., torej imaš Strava premium račun...

Ma, zdej pa sploh ne zastopim... tri leta sem free member ship na Stravi....in zakaj jast lahk mečem dol gpx-e? :shock: :roll:
( Sem setudi odjavla, da nisem bla niti prijavljena, pa sem vseeno lahko odprla gpx, naložen na namizje...)
Še sreča, da sem bjonda...
Slika
#366585
zz topka napisal/-a:
KadilecSamo napisal/-a:..., ampak prenese na svoj računalnik jo lahko pa le tisti, ki plača 2, 4 ali 6e na mesec oz imajo pakete po 60e za celo leto., torej imaš Strava premium račun...

Ma, zdej pa sploh ne zastopim... tri leta sem free member ship na Stravi....in zakaj jast lahk mečem dol gpx-e? :shock: :roll:
( Sem setudi odjavla, da nisem bla niti prijavljena, pa sem vseeno lahko odprla gpx, naložen na namizje...)
Še sreča, da sem bjonda...
Slika


Probaj z moje strave GPX potegnit, pa se potem slišiva. O tem smo govorili.
#366592
Skor ne verjamem, da ne moreš,...sem šla na Stravo od mojga in tudi pr njemu se da ( sem pomislila, če slučajno meni kej šenkavajo :lol: :D )
Evo, še en bot, kako jast to nardim...
sem vzela vožnjo od ščere :D
grem v tri pikce
IMG_20200320_174608.jpg
IMG_20200320_174608.jpg (53.17 KiB) Pogledano 6041 krat

kliknem Create route

IMG_20200320_174642.jpg
IMG_20200320_174642.jpg (61.19 KiB) Pogledano 6041 krat


IMG_20200320_174701_1.jpg
IMG_20200320_174701_1.jpg (61.24 KiB) Pogledano 6041 krat

pole mi nejki po anglešku teži, ma kliknem Continue


in še v desnem kotu Save
Ter še spodaj, ko napišem , kar napišem, če napišem v okenca o poti: Save

In imam na mobitelu... kako tam upalim, pa sem že snoči napisala... :D
Priponke
IMG_20200320_174622.jpg
IMG_20200320_174622.jpg (77.71 KiB) Pogledano 6041 krat
Nazadnje spremenil zz topka, dne 20 Mar 2020, 19:22, skupaj popravljeno 3 krat.
#366596
Ti bouhca.....za tale postopek pa sploh nisem vedla. Un z izvozom GPX-a pač ne gre. Hvala za razjasnitev obzorij. :laola

Ker jaz sem hotla takole:

Pot.jpg
Pot.jpg (331.88 KiB) Pogledano 6025 krat


Pa mi javi, da moram imeti naročnino plačano. :--(
#366598
hja, zal nisem uspel doseci Tosca....prvic v Polhograjskih koncih, slabe oznacbe in markacije... :argue: zal na slepo nisem reskiral, odnehal sem nekje na pol poti med Sv. Ozboltom in Selom....sem si rekel, Vinko obrn pa bejz nazaj do avta, dokler je se dan....tla konec je prava divjina, stepa, ne vem kako bi se to lahko opisal...zive duse nisem nikjer srecal, his je toliko, da jih prestejes na prste ene roke...skratka " brezno "....ne grem vec tja sam... :juhuhu: sej tole z gpxi tudi meni ni poznano? ce bi recimo imel nalozeno traso naj naj 21 polmaratona kaksen je postopek da bi me vodilo? se pravi imeti telefon v roki, vzgano stravo? pojma nimam kako se to obnese ko moras teci in gledati malo na telefon malo na uro, skratka to je ze kar obremenilno? to ni vec tek za uzitek, kako pa ostali tekaci to prakticirate?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA