Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 vinkop
#366546
zz topka napisal/-a:
vinkop napisal/-a:malo prevec kilometrine si si zadala na 15. marca....lahko bu kruh pekla al pa strudel....

Vinko, sem spekla navsezgodaj ...

ja krasno, kje najdes ves ta cas za delo doma pol gres ponavadi pa se ne dve turi...... :clap:
 Nejc1986
#366551
En lep pozdrav iz okolice Ljubljane...

Tokrat brez kavice po poti, brez prijemanja stebrov pred rdečim semaforjem (Kdor je vozil spd pedala ve o čem govorim), brez dotikanja obraza in predvsem na nižjem pulzu in krajša vožnja... Saj vemo, da takoj po intenzivni vadbi sledi začasen padec imunskega sistema...

Skratka, po pameti , vseeno pa ne pozabite živeti in uživati. Kot vidimo , ni nič samoumevno v življenju...
 TONEK
#366580
Pogledam ven, nikjer nikogar. Kot bi kuga že opravila svoje. :mrgreen:
Ljudje, ne zarjavimo zaradi 'korone', zato z glavo in vso previdnostjo, pojdimo na zrak, v gozd, park, na samotne stezice. Tudi najnovejša uredba nam tega ne prepoveduje.
---Skratka, če boste šli sami ali z družinskimi člani na sprehod, vas ne smejo oglobiti. Do javnega parka in sprehajalne površine pa je tudi nekako treba priti.--
 Nejc1986
#366581
Kaj pa na kolo? Vsakega ki vprašam, mi drugače odgovori...

Pa da ne bo pomote; še bolj kot gibanje podpiram ukrepe, ki bi pomagali zajeziti virus in podpiram sankcioniranje ljudi , ki veselo posedajo po turističnih točkah v skupinah.
Uporabniški avatar
 ouka81
#366582
Pozdravljen Tone.
Saj veš tam ko jaz laufam ni nikogar.To pa je prednost nas kozlov,hehe.Bodi zdrav se vidima.
 TONEK
#366584
Drži, Denis! In prav zadovoljen sem, da sta hoja in tek moj hobi. Upam, da še dolgo.
 gran
#366586
Meni se življenje v zadnjih dneh ni bistveno spremenilo; spoznal sem le, da je karantena moje vsakdanje življenje.

V bistvu upam, da bo tole trajalo čimdlje - ta teden sem imel opravke v mestu. Nobene gužve, parkirišča prazna, parkiranje zastonj. Za vse, vključno z vožnjo sem rabil 40 minut, ob normalnem dnevu pa bi trajalo vsaj uro in pol.

Kolesarit še nisem začel, vidim pa na Stravi, da jih ogromno kolesari v teh dneh.
Uporabniški avatar
 pajo
#366594
Ker ptički tako lepo že zgodaj pojejo mi je uspelo začeti z tekom 6:05 h zjutraj. Vu panju, da bom bolj sam. Jok nekateri so že zaključevali psi so tudi že prišli na plano in vsi tisti sprehajalci, ki jih vidim okoli 8 h zjutraj so prav tako bili že pridni. Skratka splačalo se je ker kasneje zaradi silne gužve po PST - ju me tek niti ne bi zanimal. Enako velja za Rožnik. Po jutru se dan pozna pravijo.
 Nejc1986
#366595
Tudi moji introvertirani duši tole kar ustreza, ampak... Razlog ne-gnece ni ok in zato upam , da bo tole čimprej mimo.
 Nejc1986
#366603
Do table"dobrodošli v xy občini" :) . Upam da se bodo ljudje še pravi čas spametovali in ne bo prišlo do teh ukrepov
 Urška89
#366609
S kolesom je prav fajn bilo izkoristiti ta sončen teden. Sama sem šla v jutranjih urah pred delom od doma, pa je prav pasala tišina, medtem ko sem luftala glavo od vsega, kar se dogaja. :)
Drugače pa se borimo vsi, super je iniciativa, da se telovadi tudi doma, če drugače ne gre (je pa težje za glavo, če smo vajeni biti zunaj). Očitno nam tudi omejitev gibanja vedno bolj preti ...
Ste za to, da si podelimo kakšne dobre vadbe, ki smo jih odkrili med tem časom ali prej, pa se z njimi doma lahko res dobro preznojimo?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA