polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 zz topka
#369400
Smo šli že dans na faks oz. v novo domovanje sina in moram rečt....vsa čast šoferjem, k vsak dan zgubljajo nerve na poti. 2 ure do Lj smo rabli pa AC! :evil: :twisted: Aja in še gugl map nas je narobe v ulico peljal :bum:
 TONEK
#369401
Vse najboljše sinu v njegovi novi življenski preizkušnji! Tudi jaz sem se vozil po četrti uri več kot uro z Vrhnike do Ljubljane. Za to je bilo krivih šest delavcev na cesti, ki so se naslanjali na lopato...
 TONEK
#369556
Vsa čast, topka. Jaz pa cel oktober popolna nula. Upam, da bo novembra zame vsaj malo 'pomladi'.
 vinkop
#369559
TONEK napisal/-a:Vsa čast, topka. Jaz pa cel oktober popolna nula. Upam, da bo novembra zame vsaj malo 'pomladi'.

mhmm, zdej pa nam prijateljem ze enkrat zaupaj kaj te muci, madonca? :argue: menda nisi noseč kot Arnold v filmu al kva? :-D
 TONEK
#369560
Noseč. Nekaj časa longeto, pa bergle, zadnje čase pa že sam sebe težko prenašam.
Uporabniški avatar
 zz topka
#369651
Novembrski srčni hribček:
2025 - 2063 = 38 botov ( 349 letos)
Pa pejmo v veseli december...
P.s. Ojej, zdej vidim, da bo čez sedem botov dva jurčka ta novga .... :shock: :D
Ma, smo...sami nworci. :lol:
P.S.2 O, buh, sevejde sem malo več kasno vidla ( ob koncu leta pri inventuri, k se mi številke niso izšle z dnevnikom), da sem se nejki zmotila s seštevanjem ....tako, da sem krepko zamudila 2000 --sta bla že oktobra ... :roll: Bem, bo pa 3000 prej :lol:
Nazadnje spremenil zz topka, dne 04 Jan 2022, 07:21, skupaj popravljeno 2 krat.
 TONEK
#369652
Iskrene čestitke za vztrajnost, Valentina. Čez teden dni pa le nazdravita z možičkom! :drink
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 29

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA