prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#370232
Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Pa res skrajni čas, da se tu začne kaj dogajati. :lol: 1. mentalno, 2. fizično.


Razy ali se začnemo pripravljat za ta dolge trojke 2023?

Lp, oranzni_slon
#370244
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Pa res skrajni čas, da se tu začne kaj dogajati. :lol: 1. mentalno, 2. fizično.


Razy ali se začnemo pripravljat za ta dolge trojke 2023?

Lp, oranzni_slon


:lol: :lol: :lol:
#370338
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Pa res skrajni čas, da se tu začne kaj dogajati. :lol: 1. mentalno, 2. fizično.


Razy ali se začnemo pripravljat za ta dolge trojke 2023?

Lp, oranzni_slon


Hja, kaj naj rečem, bomo videli :D :lol:
#370769
V petek 29.8. sem naredil klasično Golado z malenkostnim podaljškom 10. 5 Km skupaj. Samo zato, da gre v zgodovino, da je Golada bila, jaz pa tudi na njej. V mojih mislih ste bili mnogi. :D :laola
#371067
raziskovalec napisal/-a:Sem bil 1.12. pa ne bom napisal poročila, ker sem bil sam.

Čudno... včasih pa so bili torkovi teki pred živalskim vrtom zakon enako velja Golovec,da nedelj niti ne omenjam! Koliko različnih ekip se je lahkosamo ob nedeljah lahko videlo pa bolj kot ne smo se vsi med sabo poznali.
#371074
Evo žalostne resnice.
Namalam in nalimam se jaz tam na štartu kakšnih 10m minut prej. Dež zmerno pada, tema.
Naliman sem na štartu še 15 minut po dogovorjenem času.
Včasih je bilo vreme le informacija kako se obleči.
Tokrat pa priznam s sklonjeno glavo.
JBG, ni se mi dalo samemu v teh razmerah, vžgal sem Razymobil (ki se je preimenoval(a) v Jotico) in se odpeljal na toplo in svetlo. Pussy.
Kdaj drugič pa zares. :wink:
  • 1
  • 396
  • 397
  • 398
  • 399
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA