Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3791
No ja ampak vazno je da se clovek trudi,kot pri teku,ne pa rezultat :?: :?: :?: :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#3792
Lučko napisal/-a:naaaaaapooomoooč :oops: :oops: .... Foter, bigfrik, bajsi... rečte kako zame :oops: :cry:

Reci Tjaši na je krompirjeve olupke, :shock: če pomagajo proti strahu, potem bodo tudi proti tremi, saj je tudi ena vrsta strahu. :shock:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3795
Lučko napisal/-a:naaaaaapooomoooč :oops: :oops: .... Foter, bigfrik, bajsi... rečte kako zame :oops: :cry:

Helou!
Bom, ko si boš zaslužil! Se pravi, vsaj kakšen recept na naj temo tega foruma in odgovor na moje vprašanje v zvezi z "dežurci"!
Pa ti veš, da ima vsak pravi moški poštarja za prijatelja. Da poštima, če ti ne zmoreš!
Sicer pa ne se sekirat, ženske so zmeraj nataknjene. Če niso ponoči, so pa čez dan.
pies: še ena malo vulgarna:
Ide poštar, kura* mu je oštar!
Bežte žene, bit čete je*ene!
 Lučko
#3798
Lučko napisal/-a:naaaaaapooomoooč .... Foter, bigfrik, bajsi... rečte kako zame


Tole je bil pa lapsuz, sm se zatipku. Lepo vas prosim forumci, Bajsija sem prosu za pomoč :?: :shock: :evil:.

Kar se pa treme tiče, nimam pojma. Verjamem pa Fotru, da krompirjevi olupki pomagajo :idea: . Mi je tud staramama tko rekla.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3803
Veste, ko jaz pripravljam krompirjevo solato, moram ob tem žvižgati (po ukazu Lučkota), da že pri pripravi ne požrem vsega krompirja (dosedaj olupljenega) :twisted:

Odslej bom po fotrovem nasvetu bom to (naskrivaj kot doslej) krompir jedla z olupki :!:
Uporabniški avatar
 matjaz
#3812
:D :D :D trema pa traja, traja, traja ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#6813
:D :D :D 5RCA, ali imas tako tremo, da si skoz na forumu? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 5rca
#6825
hahaha ... nimam treme spljoh
:oops: :roll: :wink: :D :lol: :shock: :x

na forum se pa takoj zjutraj priklopim in ko grem domov, odklopim ... umes pa mal špegam 8)
Uporabniški avatar
 matjaz
#6835
5rca napisal/-a:hahaha ... nimam treme spljoh
:oops: :roll: :wink: :D :lol: :shock: :x

na forum se pa takoj zjutraj priklopim in ko grem domov, odklopim ... umes pa mal špegam 8)


:D :D :D pol si ti en spegoucek, no jaz sem pa doma zato imam cajt, ker vsluzbi ni sans prevec dela. :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA