prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Staša
#36370
tamy napisal/-a:Za krog okoli Sekirice? :lol:
heh,v torek... :? Stasa se zmenive,pa greve skupaj do skerce :?:


Velja, tamy. Ne vem sicer, kako to sovpada s tvojimi treningi, ampak zagotovo kakšen počasen tek daljši tek ne bo škodil. hitrost po moje ne bo problem, če pa bomo šli predaleč, se boš pa prej obrnila (ali naredila samo en krog). no, pa saj ne gremo tako zelo daleč. Moji torkovi treningi so dolgi okrog največ 7-8 km.

Sicer pa, Magda, potepinko68, prideta kdaj? :)
Uporabniški avatar
 tamy
#36377
Staša napisal/-a:
tamy napisal/-a:Za krog okoli Sekirice? :lol:
heh,v torek... :? Stasa se zmenive,pa greve skupaj do skerce :?:


Velja, tamy. Ne vem sicer, kako to sovpada s tvojimi treningi, ampak zagotovo kakšen počasen tek daljši tek ne bo škodil. hitrost po moje ne bo problem, če pa bomo šli predaleč, se boš pa prej obrnila (ali naredila samo en krog). no, pa saj ne gremo tako zelo daleč. Moji torkovi treningi so dolgi okrog največ 7-8 km.


ah kje,nc ne bo narobe ce naredim en krog,jih tudi mi delamo drugace 8) Bojana bo ponosna,da sama delam treninge :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Kunec
#36408
Tamy mene trenutno tud zanimajo bol krajše razdalje, morda tudi Roberta in bi skupaj šprintal ali pa kakšen skiping. Dolgih tekov imam že dovolj, zdaj moram sam še letit in pa počasni izteki. Se vidimo.
Uporabniški avatar
 tamy
#36543
Evo :o se vidmo jutri,a ne :lol: komaj cakam!!! 8) bom pripeljala se sosolko,oziroma prijateljico Jerco 8) ona sicer ni sportnica,ampak sva nekako ugotovile,da bi pa lahko mal tekla,pa ne da bi bla debela,ah kje :roll: bolj za zabavo,pa da naredi kaj zase :lol:
jutri bomo torej skipal,se brcal v ritke :lol: pa skakal z noge na nogo :? in tekli z iztegnjenimi koraki (pac mojih 5 obveznih ogrevalnih vaj) :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#36553
tamy napisal/-a:jutri bomo torej skipal,se brcal v ritke :lol: pa skakal z noge na nogo :? in tekli z iztegnjenimi koraki (pac mojih 5 obveznih ogrevalnih vaj) :wink:


Kuuul!
Se že veselim! Pol ti vodiš trening! :)
Uporabniški avatar
 Kunec
#37372
Super, nehalo je deževati! Torej tek bo, prilagojen zajčicam :D .
Uporabniški avatar
 Staša
#38619
Danes ob sedmih pri MOL-u ali 7 08 v Gornjem Logatcu pri Notranjki (se mi zdi, da bo drugje blatno, pa lahko gremo proti Žibršam..?

Ali predlagate kaj drugega? Morda cerknica? :) dopustPRESS

Mimogrede, Tamy, rutko zate imam, dobiš jo na teku :)
Uporabniški avatar
 Kunec
#38644
Kaj so lastovke že priletele z juga :D . Mislim da po makadamu ni blatno, tako da se lahko dobimo kar pod igriščem na parkirišču, dolžino in hitrost pa prilagodimo, tako da lahko najpočasnejši sledi in tudi kaj pove :D .

Sicer pa sem zasledil, da imajo Cerkničani ob četrtkih ob 19.00 teke s startom v Ribiškem kotu, tako da se jim lahko kdaj pridružimo.
Uporabniški avatar
 žure
#38663
Bom poskusil priti ta četrtek na en lažji tek.
Da se ne zmatram pred nedeljo na Slivnico.
Uporabniški avatar
 Kunec
#39437
Ta torek bova z Eriko odsotna, ker greva Tek na Ljubljanski grad. Upam da greste tudi ostali, če vam dopušča čas.
Uporabniški avatar
 Kunec
#40390
Danes smo naredili malo hitrejši trening. Najprej smo naredili ogrevalni krog in se malo raztegnili, nato pa odtekli trikrat po jurja po naših poljskih poteh, kjer smo srečali tudi Žulja in ga nahecali, da smo se skupaj malo pomatrali. Sicer pa se ves Logatec pripravlja na olimpijski tek, saj se nezadržno bliža. Nekateri pa so začeli s pripravami na poletni dopust za na morje in se tako borijo s kilogrami :D .
Uporabniški avatar
 Kunec
#43913
Teki ob torkih 19.00 gredo mal na dopust, predvidoma do 11. 7. 2005, pol pa se spet zberemo in skupaj mal tečemo.

Lp Darko.
Uporabniški avatar
 Kunec
#45276
Upam da mi rata prit danes ob 19.00 da odlavfamo nekaj km,sem pa že včeraj mel nočni tek ob 22.00 štart in odlavfal 10 km sanjavega tempa. Tekel do Kalc in nazaj pol pa še čez center mal pogledat in tako po dveh tednih ponovno začel veselo tekati.
Ser kej vidimo :D .
 borut69
#45769
dejmo, dejmo notranjci,kaj ste vsi na dopustu al kaj :?:

mogoče se še jaz narišem kakšen torek, sam začetek ali pa vsaj konec treninga na lokaciji kjer se je odvijal poletni tek TF-aj :wink: :wink:
no ja vsaj analiza treninga bi lahko bila tam :D

Lp Borut

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA