Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Matevz
#1706
Za na Havaje moraš bit pa noro dober. Za ženske je eno malenkost lažje (ampak še vedno precej težko).

V moji kategoriji (M30-35) lani v Celovcu je bilo treba iti približno 9h25 (upoštevaje roll-down). V ckategoriji je štartalo cca. 350 tekmovalcev, mest za Havaje je bilo 9 (deveti je šel 9.17), z roll-downom pa je prišlo tja nekje do 14 mesta (nekateri nimajo denarja in/ali časa, nekateri so se že drugje kvalificirali, pa grejo mesta znotraj kategorije dol po lestvici).

Jaz sem šel skoraj optimalno 9h42 (1.04-5.00-3.32) :oops: in sem bil skupno 163 (od cca. 1800) v kategoriji pa 55.:(

Za kvalifikacijo moraš plavati cca. 1h, peljat kolo 5h (povprečje 36km/h) in odtečt maraton pod 3.15 (ker cca. 5 min še za menjave porabiš). To so čisto nori dosežki.:roll:

Malo lažje je to doseči na bolj oddaljenih kvalifikacijskih dirkah (Lanzarote - ki pa je hudo težek Ironman, Canada, ali pa dirke v ZDA) ampak povsod moraš biti hudo dobro pripravljen.

Sicer pa za nasvete ni problema, če jih boste rabili. 8)
Uporabniški avatar
 Matej
#1727
obstaja določena verjetnost povečanja našega plemena


čestitke!!!
to je kar cilj nad vsemi cilji. bravo!!!
Uporabniški avatar
 gams
#1799
Moji cilji so :

*pol maraton : pod 1.30.00
*maraton ljubljana: prvič ga preteči (pod 3.45)
*udeležba na gorskem maratonu 4 občin - Podbrdo
Ostalo pa odvisno od zdravja in razpoloženja :?:
Uporabniški avatar
 milkec
#1802
Jaz imam pa zelo skromne cilje! Prvič v življenju prelaufati 21km! No pa tega pod 2 urama.

No je pa res, da sem bil do zdaj le na enmu teku in da sem v življenju laufal le 3 več kot 10km.
 Odzadnjak
#1834
Moj cilj je en sam: pol maraton pod 1:15, najraje v Lj.
Uporabniški avatar
 Staša
#3960
...
...

izguba maratonske nedolžnosti v Ljubljani...


hmmm, neverjetno, kaj mi roji po glavi... če bi me kdo vprašal to še decembra...
Uporabniški avatar
 milkec
#3961
milkec napisal/-a:Jaz imam pa zelo skromne cilje! Prvič v življenju prelaufati 21km! No pa tega pod 2 urama.

No je pa res, da sem bil do zdaj le na enmu teku in da sem v življenju laufal le 3 več kot 10km.


he he, še dobro, da je staša spomnila za tale topic!

Zagreb, 21km 1.54.46
Sežana, 21km 1.52.27

Torej sem svoj cilj že marca dvakratno presegel, tako da zdaj lahko začnem lenarit do konca leta :roll:
Uporabniški avatar
 Staša
#3962
Milkec, a se mi ne bi pridružil? :roll:

Jaz imam že doma trening... pa še Simi bo zraven, ko sta tako lepo tekla mimo... A ne?
Uporabniški avatar
 gregorb
#3964
Milkec, mislim, da bos moral cilje popravt, predlagam da sešteješ kilometre obeh tvojih doseženih ciljev in rezultat lepo vpises na tablo.
Hint rezultat je tak kot ga je zapisala Stasa.
Gregor
Nazadnje spremenil gregorb, dne 29 Mar 2004, 09:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Matevz
#3965
stasa napisal/-a:size=9 color=orange

Še dobro, da imajo browserji možnost povečevanja fontov :) in da se tekst pokaže inverzno, ko ga označiš z miško :)

stasa napisal/-a:hmmm, neverjetno, kaj mi roji po glavi... če bi me kdo vprašal to še decembra...


Časa je dovolj, rezultat pa tudi spodbuden. Z dovolj tekanja do oktobra ne bo nobenega problema. :D
Nazadnje spremenil Matevz, dne 29 Mar 2004, 09:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 milkec
#3966
Itak da bomo še nekaj 21 premagali letos!
 Nataša
#3976
Moji cilji letos:
- 21 km v Radencih (cajt nepomemben)
- 21 km v Ljubljani (cajt pod dve uri)
- pretečt celo pot na Primoža
- rolat s Starega gradu dol
- zlezt na Grintovec in Storžič
- nabrat veliko kilometrov po čimlepših poteh sredi poletja v senci

da ne govorim o vseh drugih planih - končat magisterij, nehat jest sladkarije, nehat gledat dr.phila in oprah :D , nehat bit slabe volje takrat k ni treba, ...uf, kok enih planov. pa še windstoppper morm kupit. paaaa...nove superge...jeseni. somebody hold me back!! :shock:
Uporabniški avatar
 milkec
#3978
gregorb napisal/-a:Milkec, mislim, da bos moral cilje popravt, predlagam da sešteješ kilometre obeh tvojih doseženih ciljev in rezultat lepo vpises na tablo.


Vse ob svojem času! Letos mi je pomembno le navadit telo, da bo z lahkoto prelaufalo 21km, pa mogoče vsakič po nekaj sekund/minut manj.

42km pa računam šele čez par let! Ampak vseeno hvala za spodbudo.
Uporabniški avatar
 Dule
#3983
Nataša napisal/-a:Moji cilji letos:
- 21 km v Radencih (cajt nepomemben)
- 21 km v Ljubljani (cajt pod dve uri)
- pretečt celo pot na Primoža
- rolat s Starega gradu dol
- zlezt na Grintovec in Storžič
- nabrat veliko kilometrov po čimlepših poteh sredi poletja v senci

da ne govorim o vseh drugih planih - končat magisterij, nehat jest sladkarije, nehat gledat dr.phila in oprah :D , nehat bit slabe volje takrat k ni treba, ...uf, kok enih planov. pa še windstoppper morm kupit. paaaa...nove superge...jeseni. somebody hold me back!! :shock:


Nataša dobro si tole povedala. Te bomo držali za besedo, sedaj ni več umika :wink: .
 Nataša
#3988
Ja, Dule, zdej me bo pa strah. Si kar predstavljam - lepo s čokolado v soboto popoldne gledam oprah, rito na kavč, možgane na pašo...nakar na oknu tok tok, član foruma 8) , ki me bo kot vest opominjal na moje letošnje cilje!!

še dobr da se kr sama brcnem če je treba :lol:
pa važn da mamo čokolado, ane? :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA