dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

#42613
Eto, sicer je ura že pol 11, ampak, kar oblubm, to nardim!

Ja, na forumu sem vidla, da vsi veselo trimčkate po dolinci zelenega zlata, pa sem rekla, da se vam pridružim. Pa pišem na forum, pa mi Poldy odgovori, da naj kr pridem trening pa bo....
Citiram Poldiya: P.S.: cherry 5, dobrodošla na treningu. Bo nekaj kratkega v kombinaciji s hojo.


Ja, včerej sem bila zelo, zelo pridna, saj sem odtekla svojo prvo "14-ko" v življenju(namesto nečesa kratkega v kombinaciji s hojo!) :cast1: in blo je super!!!!
Čeprav sem resnično dvomla o svoji današnji hoji po stopnicah, morm povedat, da razn žuljev moje noge niso utrpele prav ničesar...(ni musklfibra!!!!!):juhuhu: !!!

Najprej me je cela družba mogla čakat, ker je Cherry zamudla :oops:, ampak na srečo ni bla kregana :argue:
No in potem smo se spravli na tek... Ja, čeprav smo tekli samo Jure, Lučko pa jst, smo se meli fes full fajn.
Lučko je celo pot čebljau, da nam ni bilo dolgčas in tista dobra ura teka je minila k šus, Jure pa je biu naš zajček(beri narekovalec tempa), s tem da je Duracelke menju vsakih 5 min(beri vsakih 5min smo pospešili)!
Lučko je biu celo tak gentelman, da se je spomnu na 7km, da jst 1.v lajfu tako razdaljo tečem... in naju z Juretom pelu na pijačko(beri voda iz cevi za zalivat rožce)!!!
Svaka čaast!!!
Res ste full luštna družba, tak da oblubm da se vam še prpopam zram...

Se vidimo, če ne prej na maratonu državnosti, drgače se pa tipkamo!!! :hack:


Lepe sončne pozdravčke od Cherry

P.s: oblubim še to, da se vam naslednjič prdružim na analizi, da kej skupi spijemo :beer:(vela sam Laško :wink: ) !!!!!
 Lučko
#42641
Ježeš marička, žuljčki so :oops: ZELO DOBRO :arrow: Poooooooldyyyyyyyy brž pihat :arrow: BO ZELO DOBRO:lol:

Ja včeraj sva z Jurčkom našo bodočo "zobarco" mal na sprehod peljala (ZELO DOBRO) in da je bila bolečina mal večja sem Juretu iz Lj nove Duracel baterije prnesu ( ZELO DOBRO) :twisted: Jure ko Jure pojma nima spljoh kuga je tempo 5 ali 4,5 ali 4min/km on pove tko precedenčno: tempo kot v Sežani (ZELO DOBRO) :shock: Ja sem ga moral mal pokomandirat (ZELO DOBRO), drugač bi mela naša cherryka dons mal več žuljčkov :oops:
Cherry5 :lol: :arrow: ZELO DOBRO si opravila TF-izpit :clap: O tebi se bo na forumu še slišalo in pisalo :D

3 včerajšnje fotke so v moji galeriji :arrow: Klik :arrow: ZELO DOBRO :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA