Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#4325
Helou!
Jest.
52'
Lepa proga. Najboljše je teči v smeri urinega kazalca. Sploh poleti. Odlaufaš, skočiš v vodo,...
Tekma je tam okoli polovice avgusta. Vsako leto obrnejo smer teka.
 Nataša
#4327
Hvala za podatek. se prau ura pa pol zame. brez kopanja (je april!!). Pa Bajsi, ne nam blond ljudem postavljat takih zapletenih nalog, kot je "smer urinega kazalca". prvo kot prvo: kje je šest in kje dvanajst? je šest ribčev laz?

hm... :roll:
Uporabniški avatar
 primus
#4329
Lani pa ni bilo okrog jezera - menda so imeli težave z zaprtjem ceste, tako da je bilo malo bolj monotono, tja in nazaj po isti poti.

Drugače je prireditev ok - sploh skok v mrrrzlo vodo... :shock:

primus
Uporabniški avatar
 Bajsi
#4330
Helou!
Kako razveseliš blondinko v ponedeljek zjutraj?
Poveš ji šalo v petek dopoldan! :D

No, saj boš v ponedeljek vse skontala.
Ribčev laz je lahko tudi devet, odvisno kje začneš!

Lani pa ni bilo okrog jezera - menda so imeli težave z zaprtjem ceste, tako da je bilo malo bolj monotono, tja in nazaj po isti poti.


Ja, lani me pa ni bilo. Sem čofotal po morju adrijanskem.
Uporabniški avatar
 H2O
#4331
po moji logiki je 12.00 ukanc 6.00 pa ribčev. se prav v ukancu skočiš v vodo kjer je znatno hladnejša kot v ribčevem.
Uporabniški avatar
 H2O
#4332
no, eto, bajsi me je prehitu z odgovorom.
 Nataša
#4333
to kar je Bajsi napisu o blondinkah, je tko grdo, da sem že z edigsom pobrisala :D ajde dost teh tumpastih for

po moje je res najboljš začet v Ribčevem Lazu pa po cesti do "kampa" (če je še), da daš asfalt čez in se potem začne mehkejša pot. so tam okoli Bohinja in Bohinjske Bistrice še kakšne fajn proge, ki bi jih bilo dobro poznat?
Uporabniški avatar
 Manika
#4338
Hej, koliko km pa sploh je okoli Bohinjskega jezera :?:
Uporabniški avatar
 H2O
#4339
nataša, ta varianta, ki si jo napisala je (zame) najbolj luštna. najprej po asfaltu, mimo kampa (ki še stoji) pa mim ukanca, ribogojnice pa štrbunk med krav'ce v vodo v ribčevem :D mimgrede še kakšno rož'co nabereš, jo doma v šnops vržeš :wink: pa k planšarju na štruk'lce in to je to :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#4340
Manika napisal/-a:Hej, koliko km pa sploh je okoli Bohinjskega jezera :?:


Tam okrog 11km.
Uporabniški avatar
 Manika
#4341
Matevz napisal/-a:
Manika napisal/-a:Hej, koliko km pa sploh je okoli Bohinjskega jezera :?:


Tam okrog 11km.


O, hvala, Matevž. Tole bo pa zame kar nekaj čez 1 uro :( Ja, nič, bo treba kar bolj intenzivno trenirat, ne?
Uporabniški avatar
 primus
#4342
asfalta je (k sreči) bolj malo, ker teces ob cesti po sprehajalni poti. Pot na manj obljudeni strani jezera pa ni 'mehkejsa': skale, korenine, šodr, ozka pot, težko prehitevat.

Ampak je pa LEPO.

krave in turisti pa čudno gledajo... :shock:

primus[/quote]
 Nataša
#4344
primus napisal/-a:
krave in turisti pa čudno gledajo... :shock:

primus
[/quote]

bomo pa gledal krave in turiste čudn nazaj :shock:
Uporabniški avatar
 bosin
#4345
Tekma (sredi avgusta) se začne na prireditvenem prostoru Pod skalco (tam,kjer so veselice, pa plezalni vrtec...). Potem tečeš proti kampu, se pravi proti Ukancu. Do ceste,ki pelje proti žičnici je točno 4km. Tam zaviješ desno proti Zlatorogu, malo je asfalta...Ko za Zlatorogom prečkaš most, zaviješ desno in tam se ti začne potka, ki te po severni strani jezera pripelje nazaj. Skupna dolžina j malo čez enajst km.

Pri tekmi so pa domači organizatorji res imeli težave z zaprtjem ceste, zato se je teklo samo do kampa in nazaj (8km).Škoda

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA