področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 pegaz
#47985
dedic napisal/-a:Lep pozdrav vsem forumovcem
:wink:
jez sem rannerjev sin in mi je dovolu da smetim po mjegovem hangarju! :shock:

Živjo, dedič,

Najprej dobrodošel na forumu! Mam en predlog zate. Ljubljanski maraton se hitro bliža. Kolikor poznam Runnerja, si zelo želi, da greš tudi ti na ta tek (21, seveda), vendar te zaradi tvoje varnosti ne bo pustil nanj, če ne boš pripravljen. Zato je zdaj idealna prilika, da se lotiš treninga po kakem programu in mu potem konec oktobra pokažeš, kako se reči streže.

Kaj praviš na to?

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Barb
#47999
dedic napisal/-a:Lep pozdrav vsem forumovcem

:wink:
jez sem rannerjev sin in mi je dovolu da smetim po mjegovem hangarju! :shock:

Tud MamaŠefla ti želi eno dobrodošlico :wink: ,.....pa da, tako kot FOtr pravi, napišeš še kje drugje kaj,......ja,ja....ata bomo pa že mi :twisted:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#48003
Dobrodošlica tudi od mene. :D
Predlagam ti, da zapustiš očkov hangar ter si omisliš svoj kotiček, recimo "Dedičeve jaslice" ali kaj podobnega. :wink:
Uporabniški avatar
 dedic
#48012
Fotr napisal/-a:Kdaj bomo kaj skupaj tekli? Pa ne se zadrževati samo v runnerjevem hangarju, tudi v druge kotičke kaj napiši. Če bo pa ati kaj grdo gledal, pa Fotru povej!


runner je rekel da sta se neki menila za rolanje od Gozda Martuljka pa do KG in nazaj. Lahko bi rolali ali tekli ... kaj ti bolj pase.

Pegaz napisal/-a:Zato je zdaj idealna prilika, da se lotiš treninga po kakem programu in mu potem konec oktobra pokažeš, kako se reči streže.

Kaj praviš na to?


Res bi rad sel na 21ko ...ampak premalo sem treniral :cry: ranner in jaz sva si nastimala stenski koledar in sva si splanirala trening za maraton. ranner pridno trenira in si vpisuje krogce v koledar. Ce sem posten pa kaksen teden poguljufam !



vlajko napisal/-a:Predlagam ti, da zapustiš očkov hangar ter si omisliš svoj kotiček, recimo "Dedičeve jaslice" ali kaj podobnega.



res si zelim imeti svoj koticek :D

mogel bom prosit rannerja da mi pomaga se vedno ga cakam da mi nastima avatar. zdaj me je naucil kako se citira.

Barb napisal/-a:Tud MamaŠefla ti želi eno dobrodošlico


hvala za dobrodoslico! Vsem! :lol: :shock: 8)
Uporabniški avatar
 Bor
#48103
dedic oj
:wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#48106
dedic napisal/-a:...runner je rekel da sta se neki menila za rolanje od Gozda Martuljka pa do KG in nazaj. Lahko bi rolali ali tekli ... kaj ti bolj pase.


Ta dogovor še drži, samo zmenit se moramo kdaj. Če bomo rolali in tekli, moramo vzeti nahrbtnik s sabo za:
1. superge, ko bomo rolali
2. za rolerje, ko bomo tekli
Ko se dogovorimo stvar izvedemo! :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#59871
Slika

Slika

Runner, čakaj me
na koncu ceste te.

Pegaz.
 Nataša
#64827
Danes bi praznoval rojstni dan, zato sem ti posvetila dva deževna, zadovoljna, čofotajoča kroga okoli Brda. In veš, ne bomo te pozabili :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA