vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#44344
hoj,

zdaj pa končno imamo vse skupaj - kar se dresov tiče :)

žal smo imeli tudi tu malce težav. pajkice so bile brez stop elastike, tako da smo jih vrnili, da došijejo elastiko. nekateri ste pajkice že prevzeli v Logatcu (bigfrik, binch, borut69, tini). ene moške pajkice L so elastiko imele, druge pa žal ne. te pajkice vam bom zamenjal!

robo bom imel s seboj v soboto na Pikniku v Podpeči. ker bom (verjetno) skočil na tek v Dolenjo vas, me pravočasno, nekje od enih do štirih, pocukajte za rokav!
Uporabniški avatar
 kustus
#45109
LP

ERO zdej sem pa že nekaj časa TF-jevc in bi si rad nabavil dres TF. Seveda kot sem že pisal rabim zg.del št. mislim XXXL bil sem v žolni da bi probal pa ga niso imeli. Hlačke pa mislim da rabim 56 št.
Prosim če mi lahko sporočiš kje bi se dalo probati in kdaj v bljižni prihodnosti bi lahko to dobil.

Na dresu moje ime KUSTUS
Hvala za prijazen odgovor.

P.S.
Na 1. sečoveljskem teku sem se slikal z skupino TF-ja in jim obljubil da bom v najkrajšem možnem času tudi sam v dresu.
 Joe
#45175
EEEEEEEEEEEj,

če se že pogovarjate o dresih, ne pozabit name.

Jaz bi rad številko L oz. 50 in napis JOE

Hvala.
Uporabniški avatar
 Učenec
#48496
No da še tule mal zatežim. Nezadržno se bliža jesen, zato bi dres TF
nick: Učenec
velikost: L ali 50

Ero, a je možno
Uporabniški avatar
 ero
#48553
hoj

velja za vse, ki že zdaj tule pišete svoja naročila:

počakajte do objave zbiranja naročil za tretjo rundo dresov, ki bo v začetku septembra. šele takrat bom zapisal vaša naročila!

obvestilo o začetku naročanja z vsemi navodili bo objavljeno v svoji temi!
Uporabniški avatar
 pegaz
#50164
Živjo,

Na svojo veliko žalost sem ugotovil, da so tekaške hlačke TF, ki sem jih naročil, uradno XL, dejansko pa M (in so mi torej premajhne).

Hlačke (ne pajkice) so nerabljene (ker so mi pač premajhne). Če koga zanimajo, naj se mi javi na ZS. Dam jih res ugodno! :)

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 mare
#50282
pegaz napisal/-a:Živjo,

Na svojo veliko žalost sem ugotovil, da so tekaške hlačke TF, ki sem jih naročil, uradno XL, dejansko pa M (in so mi torej premajhne).

Hlačke (ne pajkice) so nerabljene (ker so mi pač premajhne). Če koga zanimajo, naj se mi javi na ZS. Dam jih res ugodno! :)

Lep let, Pegaz :)

Imam identičen problem. Tudi jaz imam hlačke L in bi moral imeti XL ali vsaj L. Jaz sem se odločil, da jih ne bom prodal, ampak poskusil zamenjati, ko bo novo naročilo.
Uporabniški avatar
 Bi Bun
#50432
Da potolažim vse vas, ki imate težave s hlačami; moj problem je še večji: JAZ HLAČ SPLOH ŠE NIMAM! :x
Torej je na mestu moj poziv: vsi, ki imate probleme s hlačami jih prinesite s seboj na Rokov tek, pa bomo probali katere pašejo na mojo rit! :P
Uporabniški avatar
 pegaz
#50482
Bi Bun napisal/-a:Da potolažim vse vas, ki imate težave s hlačami; moj problem je še večji: JAZ HLAČ SPLOH ŠE NIMAM! :x


Evo, punce, prava rešitev: tek brez hlač, oz. tek v krilu.
Kako da tega še noben ni pogruntal??? ;)

BiBun, lepo pozdravljen. Če želiš hlače, ki naj bi pasale na tvojo r!t, se enkrat pojavi na kaki prireditvi, pa se lahko zmenimo.

LL, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA