tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 alan
#50376
pegaz napisal/-a:Kaj pa Balinček?


Za Balincek smo se pogovarjali ze na zadnjem PST... Ideja je bila, da bi ob lepih soncnih dnevih kje zunaj posedeli... Tako smo tudi prisli do Zajcje Dobrave, kjer nismo bili najbolj zadovoljni s postrezbo in ponudbo... :?

Vceraj sem izvedel, da se je tudi pri Balincku mozno zunaj namestiti :roll: Bom uposteval! :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50385
Tudi jaz glasujem za Balinčka. Malo je pa le potrebno upoštevati tradicijo. 8)
 bojanm
#50407
Stvar je taka,stoji pa tko,jest bom imel TF kombimobil,tko,da je na relaciji Koseze-Fužine kr neki sedežev frej,če bo sila lahko tud kakšno stojišče,pol pa Balinček
Uporabniški avatar
 alan
#50409
bojanm napisal/-a:Stvar je taka,stoji pa tko,jest bom imel TF kombimobil,tko,da je na relaciji Koseze-Fužine kr neki sedežev frej,če bo sila lahko tud kakšno stojišče,pol pa Balinček


Juhuu! :clap:

Zdaj pa mi je ze zal, da ne bom tekel samo polovicke :?

Dokoncni dogovori konec tedna....

:arrow: Balincek going once... going twice.... :D (voljo staresin PST Pegaza in Vlajka lahko spodbije samo se Bajsi - ce si upa :wink: )
Uporabniški avatar
 tini
#50414
Pridem na 1/2!
bojanm - se priporocam za prevoz nazaj v Fuzine! :)

lptini
Uporabniški avatar
 Bajsi
#50421
alan napisal/-a:Balincek going once... going twice.... :D (voljo staresin PST Pegaza in Vlajka lahko spodbije samo se Bajsi - ce si upa :wink: )


Helou!
Fatsy says Pr' balinčku!
(bliz' doma press)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50438
Hja mi žilca ne da miru, da bi malce se spomnil glede Francija!
Z Erotom sva nekaj o tem že govoril, pa sem mislil da bo ta tek po PST-ju zadostoval za njegov spomin.No nekaj je zagotovo.Saj si je želel nekoč pretečti ta znameniti PST.
Nekje konec oktobra pa bi dejansko pretekli nekje na Gorenjskem koncu res še nekaj eno tako traso, ki jo je tud on kdaj pa kdaj pretekel.Tako bi lahko nekako zaključili in se spomnili njegovih kilometrov, ki jih je dela in se pripravljal za maraton in ostalo!
Torej že sedaj vas pozivam, če je kdo kandidat za to!
Nekako pa bi bil ta tek seveda ne tekmovalnega značaja, ampak sprostilnega zadnji teden, torej par dni pred Ljubljanskim maratonom.Ne bi pa bil daljši od 10 - 15km!
Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 Xrock
#50513
bojanm napisal/-a:Stvar je taka,stoji pa tko,jest bom imel TF kombimobil,tko,da je na relaciji Koseze-Fužine kr neki sedežev frej,če bo sila lahko tud kakšno stojišče,pol pa Balinček


Super, se prijavljam za stojišče! :). Ok, če bo sedež frej se tudi ne bom branil :)
Uporabniški avatar
 boohoo
#50514
...bi se prijavila na polovičko...a sem prepozna za sedež, stojišče nazaj do Fužin?
Uporabniški avatar
 alan
#50518
boohoo napisal/-a:...bi se prijavila na polovičko...a sem prepozna za sedež, stojišče nazaj do Fužin?


Za sedez in stojisce si prepozna... bomo pa kaksen prazen prtljaznik nasli... :wink:

Hecam se... prevoza bo ocitno dovolj! :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50519
Doslej smo po koncu teka še vsakega uspeli dostaviti od Kosez nazaj do Fužinskega gradu :arrow: na njegovo željo smo ga "kipali" tudi na analizo tako da :arrow: "Ne daj se Ines" pardon Boohoo (Šerbedžija Press) :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#50521
He, he... Vlajko... spet si bil za delcek sekunde pocasnejsi! :wink:

Sem trikrat gledal Crunching tiger, hidden dragon... (brzi ko munja) :rol:
Uporabniški avatar
 boohoo
#50523
...potem nekak me boste 'kipnali' do fuzin, do kosez se bom pa ze nekak sama prvlekla! upam! :wink: torej se vidimo v nedeljo!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#50528
Helou!
Berem, da ste že močno našpičeni, da posvetite to nedeljo Filipidu v spomin, in to množično.
Bojda pa je vreme konec vikenda bolj posrano. Zatorej prosim, da ne bi komu od prijavljenih padlo na pamet, da bi se zjutraj, če bo scalo, ob pogledu skozi okno obrnil na drugo stran in zaspal naprej. Kajti, kot vedno do sedaj je bila prireditev v vsakem vremenu.
(003 - sitno press)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50529
boohoo napisal/-a:... do kosez se bom pa ze nekak sama prvlekla ....

Po mojem boš imela tudi med tekom dovolj družbe :arrow: seveda, če boš sama to želela. :wink:

Bajsi, kar se pa bojazni glede vremena tiče .... Sicer je napoved še rahlo prezgodnja, ampakvreme bo v nedeljo, baje, že prijetnejše in "povoljno za utakmicu". :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA