tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50720
Aja sem se še nekaj spomnil, a maš ti mogoče kakega rotvajlerja pred hišo, da nam jez že pred samim prihodom na pol pozišen pred Fužinski grad delal intervale :lol: :wink: !
No, se bom potrudil da bom nekako še pred omenjeno uro pri tebi, velja!
ČAO!
Uporabniški avatar
 alan
#50727
:arrow: Glede prevozov....

Soferji se dobite ob 8.15 pred Internormom v Kosezah! O tem, kdo bo peljal na Fuzine se boste tam sami zmenili.

Prosim, da pred Internormom poberete (pocakate :wink:) se Mazi-ja in Lili!

Pa se... link

Se vidimo! :D
 bojanm
#50731
Z mano se lahko pelje 8 TF-jevcev(najmanj),če bo potrebno bomo naredil pa še kakšno furo,relacija Koseze-Fužine
 kristina
#50749
Bojanm,
se priporočam za prevoz nazaj od Kosez do Fužin. Ravnokar mi je Ninočka sporočila, da je poškodovana, tako, da sem ostala brez sopotnice na avtobusu. Pa imam spet izgovor, da bom tekla samo polovičko.
LP, Kristina
Uporabniški avatar
 gregorb
#50756
Jest se tud prijavljam za polovičko in istočasno fehtam prevoz iz Kosez nazaj do Fužin.
Uporabniški avatar
 alan
#50758
kristina napisal/-a:Bojanm,
se priporočam za prevoz nazaj od Kosez do Fužin. Ravnokar mi je Ninočka sporočila, da je poškodovana, tako, da sem ostala brez sopotnice na avtobusu. Pa imam spet izgovor, da bom tekla samo polovičko.
LP, Kristina


Izgovor!?! Bah... Nimas izgovora! Mogoce bom sel tudi jaz z avtobusom iz Bezigrada do Fuzin... In mogoce bom tekel samo do Bezigrada... Druzbo bos vsekakor imela :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#50761
Tko, kocka je padla. Jest grem samo četrtinko, od Dolenjke do Bajerja.
Tukalici, jast bi pustil avto pri bajerju, pa me vidva odpeljeta do Dolenjke, OK?
Tako bomo lahko odpeljali tudi ostale, ki bodo prisopihali do bajerja in omagali tam (recimo Zagorja Te-Neja in ostale softiće).

Tko. Zdej nej me pa gdo proba prepričat v nasprotno.
Grrrrr! ;)

Pegaz da SuperSoftić :)
Uporabniški avatar
 kustus
#50762
lp

jest sem se pa odločil da ta vikend ne tečem kajti čutim bolečine v kolenu iz logarske, tko da bom počival in šparav moči za naslednji vikend. Bled in Varaždin naj bi šel.
:oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 gregorb
#50768
Sto mu gromova, svemirskih mi...., Pegaz, a greš jutr na SAMa, mam še plac u avtu, če je prevoz slučajo izgovor. Grem na skromnih 10, če ni preveč za softiče? :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#50769
kustus napisal/-a:... ta vikend ne tečem kajti čutim bolečine v kolenu ...

Kustus, imam en predlog zate :idea: recimo, v nedeljo si naredi en sprostitveni planinski izlet. :arrow: Štartaš pri Fužinskem gradu, nato pa sprehod na vrh Golovca, malo z "rešpetinom" pogledaš po Ljubljani i šire, nato pa previdno sestopiš v dolino in sicer naravnost nazaj do Fužinskega gradu. :idea: :wink:
Na analizi te pa častim z željeno pijačo, ki sem ti jo obljubil že tam davnega .... :?: :?: :?: ... v Zagorju. 8) Nadj@ ti bo pa ta čas masirala obolelo koleno. :lol:

Post Scriptum: Spet začenjaš s svojimi legendarnimi :oops: :oops: :oops: :oops: Ma, nič ne de.... Ti samo piči! :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#50777
lp

no ni nora ideja morda premislim , čeprav imam mislim potrebo popočitku, a vseeno nikoli se ne ve kaj bo prinesel jutrišnji dan.

glede legendarnih :oops: :oops: :oops: je pa tko da jih z velkim nelagodjem pritisnem saj se jih bojim.

no za masažo si mi pa super poskrbel, tko da je tud to mamljivo.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#50786
Ali me lahko kdo pobere v Bežigradu in me zapelje na štart?
Planiral sem tek od Fužin do Žal-prevoz potrebujem le iz Bežigrada do štarta.
 SPRINTER400
#50788
Z Bigfrikom prideva na počasno verzijo cele trase PST-ja.
Uporabniški avatar
 tini
#50807
tomaz ny napisal/-a:Ali me lahko kdo pobere v Bežigradu in me zapelje na štart?


Lahko te jaz. Javi se.

lptini
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50817
Mene na žalost ne bo ker me je danes zagrabilo zopet v hrbtnem delu :evil: :evil: :evil: , ko sem tekel na SAM.In mi je dejansko prekrižalo vse načrte za jutri in z veliko verjetnostjo še naslednji teden v Varaždinu pa tako sem bil že vesel snidenja z Varaždinskimi tekači! :cry:
Ma bo pa naslednje leto zopet bolje!
Sedaj pa lepo to sanirat 100% pa potlej gremo dalje!
Imejte se skrajno fino fajn, no v to sploh ne dvomim glede na to kdo bo vse poleg.In analiza to bo defenitivno superca, tako kot ponavadi!
ČAO!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA