tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Vlajko
#50940
Še en navdušenec včerajšnjega TF-srečanja, ki je izjemno uspelo. :D .... Dragi Filipid, upam, da si nas gledal. :wink:

Sam sem se včeraj ves čas držal v zaledju, saj se zaradi nekaj tednov trajajočih zdravstvenih težavic v ospredje tudi preriniti ne bi mogel. Ni mi bilo žal, kajti na poziciji "metle" je bila resnično super družba: Priseljenka, Snežinka, Pegaz, nekaj časa tudi Alan :arrow: le ta jo je pred koncem polovičke "ucvrl" naprej, kao, lovit MajdoPR. Ker nama je, očitno, ostalo še nekaj moči, sva s Pegazom poskrbela za zabavo ter tek zaključila s finišem, ki bi bil dostojen najmanj finala olimpijskih iger. :shock: Špik, a bo to prikazano v Zdaj. :--

Okrepčevalnici, takoj pod Golovcem (Še1PR) ter Murglje (Meduza), sta bili zlata vredni. :juhuhu: :cast1:

Tudi analiza je obdržala svoj "renome", čeprav sem dobil vtis (moje mnenje), da je nastopil čas, da se iz Balinčka preselimo kam drugam. :?:
No, dobrega vzdušja ne naredi gostilna, temveč družba v njej. :laola

PS:
Alan, imam občutek, da se zlepa ne boš rešil organizacije PST-jev. :cast1: :toast: Predlog, dajmo temu čeju* še kakšno plemiško titulo. :wink:

* čej : fant (po prekmursko)
Uporabniški avatar
 boohoo
#50941
...Vlajko moram te razočarat....čast 'metle' je pripadla meni :lol: pa ne da se hvalim :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#50942
Bajsi napisal/-a: naslednjič 30.10.2005!

Bajsi,a ne bi že kaj preeej???
Dva bova zlo težko 30.10.
Uporabniški avatar
 alan
#50944
boohoo napisal/-a:...Vlajko moram te razočarat....čast 'metle' je pripadla meni :lol: pa ne da se hvalim :wink:


Marsikdo bi bil neskoncno vesel, ce bi se lahko s tem hvalil,... :wink: Dvojna titula za tvoj prvi PST... metla na polovicki, metla na analizi :shock: :wink: ...to ni kar tako...

Sicer sem ti pa rade volje poklonil cast metle na polovicki... midva z MajdoPR sva imela metlo za PST ze trdno v zepu (nogah)! :D In ker naju noben ni 'ogrozal' sva se kaksen kilometer ali dva dodala, imela sva cast, da sva se na Zaloski stusirala, pa se prijazen sprejem v cilju ni manjkal... :D
Uporabniški avatar
 Bor
#50949
...ja res en lušten tek...
najbolj mi je vedno všeč nabacivanje od Mateja( dozdaj je blo še zmeri!):
-ma kolk boš teku?
-po moje tm okol šestnula
-.......
-.......
-.......
-Matej tola ni šestnula
-ma ja mona no, dej še mal stisn ( in matej pritisne še mal na gas)

matej ti si žvav ! :bum: (matejževekajjetoPRESS)

ps: čestitam vsem ki ste prvič pretekli tako dolgo razdaljo-CARJI STE
Tudi Filipid bi bil ponosen na to.

ps1: za Balinčka pa tole....če nas bo zmeri tako število, drugam sploh ne bomo mogli.. :wink: , pa sej ni blo tko slabo, čeprav ste skoz hotl uno tablond kelnarco... :wink:

he he
Uporabniški avatar
 Xrock
#50963
Živjo vsem!

Moj prvi tek v druži TF je bil res super! Kdo bi si mislil da se nas bo toliko nabralo. Sicer mi je Golovec kar precej dvignil utrip, tako da sem potem bolj v ozadju skrbel, da se ne bi kdo izgubil :) :lol: :o

je bila pa vsekakor super "vlečna služba", ki mi je potem v Murglah delno ušla. Sicer ne vem, ali ima bolj prav TMP-in Garmin ali moj Polar, ampak tempo je bil tam nekje okrog 5:45+. Za enkrat kar OK, do Ljubljanca bo očitno treba še malo potrenirat.

Okrepčevalnice so bile res na nivoju - še enkrat hvala! tekači so zakon! (tekačice tudi :) ampak o tem kdaj drugič)

Do sedaj sem vedo bral o teh strašnih analizah, tko da res nisem vedel kaj pričakovati, ampak lahko le potrdim, da gre za zelo resno zadevo! Očitno so nekateri le preveč motili tisto "ta blond kelnarco", ker je pivo res počasi romalo na mizo, da o picah ne govorimo.

Z veseljem še kdaj in mogoče tudi na kakšni tekmi, gotovo pa na Ljubljancu!

Rok
Uporabniški avatar
 Snezinka
#50972
Živjo!

TF je zakon! Meni je bilo včeraj tako luštno na tem teku po PST, da sem še zvečer hodila okoli nasmejana in vsakemu, ki je imel 5 min časa razlagala, kako je bilo fajn.

Neverjetno, kako hitro se kilometri obračajo v dobri družbi. Priseljenka, Vlajko in Pegaz so mi dali krila :D in kar naenkrat smo bili pri bajerju. Okrepčevalnice so bile daleč nadstandardne in že skoraj gurmanske; hvala vsem, ki ste se tako lepo potrudili! Meduza, vsaka čast! (dobila sem celo robček, tako da sem zadnje kilometre celo normalno dihala :wink: .). Alan, hvala tudi tebi za organizacijo - carsko, ni kaj.

Pred analizo sem si sicer privoščila še skok pod tuš, potem pa k Balincu. To je bila moja druga AnaLiza (prva je bila po LJ maratonu lani) in moram reči, da je to res zelo resna zadeva (Xrock press :wink: ). Takšno vzdušje si mora človek res prislužiti v lastnem potu, da lahko potem polno uživa v vsaki minuti. Škoda, da nam je Pegaz tako hitro ušel - ti ti Sofija! Ko sem po kakšni uri medlenja dočakala še pico, sem pa tako ali tako šla med blažene :D

Vsem še enkrat hvala za fantastično družbo!
lp
Darja
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#50973
Naj še jaz dodam par besed,
Včeraj sem bil spet po dolgem času v družbi TFja in vsekakor sem se počutil fenomenalno, spoznal sem nekaj novih tekačev. Tekel sem do Žal, kjer sem zavil domov. Na analizo žal ni potegnilo, bo pa drugič. :)
Hvala vsem za prijetno dopoldne in upam, da se čimprej spet vidimo!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#50990
Predhodniki ste povedali takorakoč vse, zato mi kot zavednemu molčečnežu ostane le, da nadaljujem s svojo tradicijo :roll: :wink:

Bilo je lepo in prijetno; polovička je brez klica v sili minila (pre)hitro - sem imel idejo kar nadaljevati :idea: , a bi bil prikrajšan za daljše druženje s TF gardo :nono:

Nekaterih obrazov se človek res razveseli - nekaterih pa še bolj :D

Dejansko je opaziti, da si imamo toliko za povedati ( ko se po daljšem času spet dobimo na kupu), da bo potrebno mal podrezati MZŽ, da razmisli o kako večdnevni prireditvi :ignore: :oops:

Neučakani tekač L. :wink:
Uporabniški avatar
 tmp
#50996
Moja prva polovička, res sem se bala na začetku, da ne bom prišla do konca, vendar je v dobri družbi šlo super. Golovc me je kar malo zdelal in hvala za okrepčevalnico Še1PR,padla je res na plodna tla, ravno tako okrepčevalnica v Murgljah, hvala Meduza.

V Kosezah pa sem šla še pod tuš pa na analizo, ki kot vedno ni razočarala in je presegla vsa moja pričakovanja.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50999
lojzeP napisal/-a:Predhodniki ste povedali takorakoč vse, zato mi kot zavednemu molčečnežu ostane le, da nadaljujem s svojo tradicijo :roll: :wink:

Bilo je lepo in prijetno; polovička je brez klica v sili minila (pre)hitro - sem imel idejo kar nadaljevati :idea: , a bi bil prikrajšan za daljše druženje s TF gardo :nono:

Nekaterih obrazov se človek res razveseli - nekaterih pa še bolj :D

Dejansko je opaziti, da si imamo toliko za povedati ( ko se po daljšem času spet dobimo na kupu), da bo potrebno mal podrezati MZŽ, da razmisli o kako večdnevni prireditvi :ignore: :oops:

Neučakani tekač L. :wink:


Mogoče misliš LojzP recimo Logarska dolina!Mogoče za to novo leto, ali kja podobnega!
:oops: :wink:
ČAO!
Uporabniški avatar
 Barb
#51049
tomaz.zupancic napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:Dejansko je opaziti, da si imamo toliko za povedati ( ko se po daljšem času spet dobimo na kupu), da bo potrebno mal podrezati MZŽ, da razmisli o kako večdnevni prireditvi :ignore: :oops:

Mogoče misliš LojzP recimo Logarska dolina!Mogoče za to novo leto, ali kja podobnega!
:oops: :wink:

No mogoče pa se mi res utrne kakšna ideja v novembru, ko ne bom tukaj in vas bom mal pogrešala :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#51050
Hja kje pa boš mogoče, seven heaven :lol: :wink: :wink: , na smetanastih oblakih daleč proč od Foruma :cry: :wink: !
A boš mogoče imela kak bojni posvet :lol: :wink: !
Howk belo skvo :lol: :wink: !Ti nam prirediti fešto brez komplikacij, simpl kr tanartabolj :wink: !Brez urnika, samo okvirno pol pa fešta do jutranjih ur!
Zgorni sprat, pardon štuk! :lol: :wink:
DJ- a bomo pa kar sami tam določil, lako čemo mi to MATEVŽ PRESS! :lol: :wink:
Pol bo pa zagazagazagaaaaaaaaaaaaa !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Manika
#51051
tomaz.zupancic napisal/-a:Zgorni sprat, pardon štuk! :lol: :wink:
DJ- a bomo pa kar sami tam določil, lako čemo mi to MATEVŽ PRESS! :lol: :wink:
Pol bo pa zagazagazagaaaaaaaaaaaaa !
ČAO!


Samo da ne boš spet s pograda padu :wink: ! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA