polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Dule
#49200
Ker ni reklame za domače velike dogodke nikoli preveč, me zanimajo še vaši cenjeni časi na 50 km.

Jaz upam da mi bo letos uspelo na 50km doseči svoj osebni rekord - grem prvič :wink:


PS Ero sem hotel dati temi v rubriko SAM, kamor bi po moje tole bolj sodilo, pa lahko to naredi samo moderator :roll:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#49204
Ja dobra ajdija Dule :lol: :wink: .Mislim, kaj je to za človeka super, in si reče da je šel svoj osebni rekord na kakem teku.Dobro se ve da vsak človek ne more delati čudežev, to je dejstvo.Ampak kako lep je občutek, ko premagaš samega sebe in rečeš danes sem pa dobro šel.
Ja jaz letos ciljam zaenkrat samo da popravim lanskoletno polomijo, ki se mi je pripetila, ko sem pritekl v cilj v času 6ur in če se ne motim 2minuti.Tega pa zagotovo ne bom pozabil kar tako.
Samo kaj češ življenje gre naprej in mi znjim.
Dule tebi pa že sedaj čestitke, da se boš spopadel s kraljevsko etapo.
50km SAM-om. :laola
Premagal boš samega sebe in svojo glavo!
Uživaj v tem teku, če bi se lahko sploh reklo uživaj.Če hočeš priti skozi v nekem realnem času moraš kar precej pritisniti na svoja nožna pedala :wink: .
Naj se ti SAM vtisne v spomin, ko prideš v cilj, na najlepši možni način.
Pravijo, da vreme pa bo :lol: :wink: !
Samo še kake dežja ni bilo do sedaj, samo še tega se manjka :evil: .Ampak ni ovir za naše noge :twisted: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Dule
#49351
tomaz.zupancic napisal/-a:Mislim, kaj je to za človeka super, in si reče da je šel svoj osebni rekord na kakem teku.Dobro se ve da vsak človek ne more delati čudežev, to je dejstvo.Ampak kako lep je občutek, ko premagaš samega sebe in rečeš danes sem pa dobro šel.


Ja res Tomaž najlepše je tekmovati sam s seboj, se posvetiti svojemu telesu in prilagajat tempo tako da ob tem resnično uživaš. In SAM je idealna priložnost, kjer si lahko tudi predahneš saj 5 ali 10 minut pavze pri sedmih urah ne pomeni nič :wink:

tomaz.zupancic napisal/-a:Ja jaz letos ciljam zaenkrat samo da popravim lanskoletno polomijo, ki se mi je pripetila, ko sem pritekl v cilj v času 6ur in če se ne motim 2minuti.Tega pa zagotovo ne bom pozabil kar tako.
Samo kaj češ življenje gre naprej in mi znjim.


Tomaž upam da ti bo uspelo doseči tvoj osnovni cilj in da se bomo na cilju skupaj veselili svojih dosežkov :P

tomaz.zupancic napisal/-a:Dule tebi pa že sedaj čestitke, da se boš spopadel s kraljevsko etapo.
50km SAM-om. :laola
Premagal boš samega sebe in svojo glavo!
Uživaj v tem teku, če bi se lahko sploh reklo uživaj.Če hočeš priti skozi v nekem realnem času moraš kar precej pritisniti na svoja nožna pedala :wink: .
Naj se ti SAM vtisne v spomin, ko prideš v cilj, na najlepši možni način.
Pravijo, da vreme pa bo :lol: :wink: !


Hvala Tomaž, bomo šli po pamet pa kar bo pa bo :D . Ja upajmo na lepo vreme (lani je bilo idealno), da bomo lahko občudovali tudi naravo okoli sebe :P


Upam da bo še kdo razkril svoj osebni rekord in povedal svoja pričakovanja pred letošnjim tekom :roll:

ČAU ČAU
 marjan
#49519
Pa še Simonin lanski rezultat

6.06

ki ga bo letos poskusila zrušiti.:D :D :D

Marjan
Uporabniški avatar
 vanja
#49523
Dule napisal/-a:Jaz upam da mi bo letos uspelo na 50km doseči svoj osebni rekord - grem prvič :wink:



No, pa sva dva (pa še za nekoga vem :D )! In predvsem upam, da mi bo sploh uspelo priteči ( :!: ) na cilj :oops: Ura pa naj bo kolikor hoče...

Se pa biskovito bliža vse skupaj in trenutna skrb mi je zalaganje z železom :roll: (ja, tudi meni se je zgodilo...)

Pozdrav vsem!
Uporabniški avatar
 MitjaG
#49524
no jst grem letos tudi prvic, kar bo pa bo. Če pridem do konca bo pa seveda osebni rekord, za minute pa se ne bom sekiral, glede na ambient in če bo lepo vreme bo pa sploh užitek neglede na čas
Uporabniški avatar
 gregorb
#51240
6.08.46 SAM 2004
 marjan
#72803
6. SAM 2006

6:24:20
Uporabniški avatar
 vanja
#72875
6. SAM 2006

6:02:13 :D :D :D
Uporabniški avatar
 Dule
#73313
Trenutna lestvica :D :

[table][row] 1 [col] tomaz.zupancic [col] 2002 [col] 4:42:37
[row] 2 [col] MitjaG [col] 2006 [col] 4:58:07
[row] 3 [col] mirko1 [col] 2003 [col] 4:58:41
[row] 4 [col] INOT [col] 2005 [col] 5:44:52
[row] 5 [col] vanja [col] 2006 [col] 6:02:13
[row] 6 [col] Simona T [col] 2004 [col] 6:05:06
[row] 7 [col] gregorb [col] 2004 [col] 6:08:46
[row] 8 [col] marjan [col] 2006 [col] 6:24:20
[row] 9 [col] Dule [col] 2006_ [col] 6:30:20
[/table]
Nazadnje spremenil Dule, dne 18 Sep 2006, 07:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mirko1
#73316
4:58:41,davnega leta 2003 :oops:
lp,mirko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA