Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 marjan
#5392
Sem novopridruženi član foruma in vas vse prav lepo pozdravljam. :P
Berem vas že cca 3 mesece in moram priznati, da sem pridobil že veliko koristnih informacij.
Prav prisrčno pozdravljam Duleta in Tuarega, ki sem ju spoznal na 12 ur Kališča. Sicer sem pa mož zmagovalke 12 ur Kališča, tako da tudi doma nisem najboljši :oops:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#5393
Dobrodosel in kar brez skrbi,zdej bos tudi doma kmalu najboljsi :wink: :!:
Uporabniški avatar
 Fotr
#5398
marjan napisal/-a:...Berem vas že cca 3 mesece in moram priznati, da sem pridobil že veliko koristnih informacij...

Pozdravljen Marjan in dobrodošel. Kako pa kaj izgleda branje naših "prispevkov" takole od daleč, nevtralno, ko še nisi včlanjen v TF. Ali ga kaj preveč biksamo? :D :D
Uporabniški avatar
 Bor
#5401
helou

tut jst sem vas bral kr nekaj časa....pa ste bli(še ste!) super.
pa še velik stvari sem zvedel za tek..sem namreč začetnik pri teku..

lp bor
Uporabniški avatar
 milkec
#5403
Jaz sem pa kar naravnost udaril in se kar takoj registriral in podal prvi post še predno sem kaj pametnega prebral! Seveda pa ko se je šlo za majice takrat!

V glavnem pozdrav vsem!
 marjan
#5404
Zdi se mi da sploh mi začetniki lažje prebolevamo tekaško bolečino :!: ko prebiramo s kakšnimi težavicami so se ukvarjali drugi na začetku.
Najbolj pa mi je všeč, ker so člani foruma zelo dejavni, informacije so hitre in iz prve roke. :P
Vidi se, da se na forumu družijo ljudje podobnih prepričanj in želja,
zato samo tako naprej. :arrow:

Lep pozdrav,
Marjan
Uporabniški avatar
 milkec
#5406
Verjemi, da bi jaz te dni žrl suho salamo doma, ne pa imel že dva pol maratona prelaufana, če me ni podpihovali najprej Ero in Žiga nato pa še vsi na tem forumu!

Upam, da bom lahko tudi sam komu pomagal, da bo naredil kaj, kar se mu je nekaj mesecev nazaj zdelo nepremagljivo!
Uporabniški avatar
 Bor
#5407
milkec napisal/-a:Verjemi, da bi jaz te dni žrl suho salamo doma, ne pa imel že dva pol maratona prelaufana, če me ni podpihovali najprej Ero in Žiga nato pa še vsi na tem forumu!

Upam, da bom lahko tudi sam komu pomagal, da bo naredil kaj, kar se mu je nekaj mesecev nazaj zdelo nepremagljivo!


kdaj si pa začel tečt?
lp bor
Uporabniški avatar
 milkec
#5409
1. julija lani!
 Nataša
#5410
Ej, Bor, ti si že tok star da po moje brezveze da se sploh lotevaš :D :D :D :D :D

Milkec, a ti si začel delat tm k Ero in pol njega spoznal in pol te je on spodbujal za tek al kako??

uf, zdej bom šla pa kr novo temo odpret.
Uporabniški avatar
 Bor
#5412
Nataša napisal/-a:Ej, Bor, ti si že tok star da po moje brezveze da se sploh lotevaš :D :D :D :D :D

.


hehehe

lp bor
Uporabniški avatar
 Dule
#5422
marjan napisal/-a:Sem novopridruženi član foruma in vas vse prav lepo pozdravljam. :P
Berem vas že cca 3 mesece in moram priznati, da sem pridobil že veliko koristnih informacij.
Prav prisrčno pozdravljam Duleta in Tuarega, ki sem ju spoznal na 12 ur Kališča. Sicer sem pa mož zmagovalke 12 ur Kališča, tako da tudi doma nisem najboljši :oops:


Marjan hvala za pozdrave in lepo da si se nam pridružil. Pa še ženo povabi na forum. Saj smo tudi mi tle gor že navajeni, da so dekleta bolj uspešna po rezultatih od nas decov :D .
Ja na Kališču pa me je prepoznalo še nekaj tekmovalcev pa ne vem ali po majici TF ali pa po slikci sina :roll: :?:
Uporabniški avatar
 5rca
#5460
živjo Marjan!
dobrodošel v odlični družbi

:lol: :wink: :lol: :wink:

aja .. kaj pa imaš na sliki :?: k že bl slabo vidim :shock: :oops: cipreso :?:

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D
 marjan
#5480
Hvala 5srca za lepe želje. :wink:
Na sliki pa sva z ženo, ko sem jo spremljal pri 6 prihodu na Kališče (hudo kaj) :!:
Uporabniški avatar
 5rca
#5483
Marjan, dobra sta bila, res ... :D

pa še slika se mi je razjasnila :shock: nikjer več nobene ciprese :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA