vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#44345
hoj, tole najavo pišem kar sem, čeprav bi glede na material bolj sodila v prehrano ali pa celo v 'ugodno do ...'

očitno še nimam dovolj birokracije ob urejanju stvari za vas in tako sem s Piino pomočjo nabavil večjo količino Powerbar izdelkov. nekateri ste to opazili že na TF teku v Logatcu.

izdelki so nabavljeni pri Prosportupo ugodni ceni zaradi količinskega popusta. spodaj je preglednica izdelkov, cen in količin, ki so še na voljo. vse bom imel s seboj to soboto na pikniku. če nameravate kaj vzeti, imejte pripravljen drobiž. posebej velja za glutamin - če bi vzeli količino, manjšo od 500 gramov, imejte s seboj svojo posodico.

[table][row]kaj[col]koliko[col]cena TF
[row]Glutamine Powder 500g[col]2[col]6500
[row]Power Gel Black Currant[col]21[col]280
[row]Power Gel Green Apple[col]65[col]280
[row]Power Gel Strawberry Banana[col]40[col]260
[row]Power Gel Tropical[col]16[col]260
[row]Power Gel Vanilla[col]16[col]260
[row]Power Bar Mocha[col]1[col]320
[row]Sports Drink Refill Lemon (770g -> 11 l)[col]1[col]2800
[row]Sports Drink Refill Berry (770g -> 11 l)[col]2[col]2800
[row]Sports Drink Berry (700g -> 10 l)[col]4[col]2800
[row]Sports Drink Orange (700g -> 10 l)[col]4[col]2800[/table]
BTW - naše cene so za dobro tretjino nižje od maloprodajnih
Nazadnje spremenil ero, dne 01 Feb 2006, 10:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#44346
Ero - super!
:clap: :clap:
LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 ero
#53811
hoj,

bojda se hitro bliža čas tekaške ozimnice!? bi pred LM radi napolnili zaloge raznih substanc?

ta teden bi šel v nabavo a potrebujem vaše sofinanciranje. minimalno naročilo za količinski popust je namreč 120.000,00 SIT.

torej - če želite naročiti karkoli iz gornjega cenika, mi to sporočite na emajl ervin.sramel@guest.arnes.si . v njem točno napišite kaj in koliko naročate. hkrati pa potrebna sredstva nakažite na znani TRR (NLB 02013-3202514668, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ, namen: Powerbar - vaše uporabniško ime).

naročila sprejemam do srede, 12.10.2005 do 22:00. po tem zbrano naročim in dvignem v četrtek! za prevzem se dogovorimo (osebno, na prireditvah, v dneh pred LM , ...).
Uporabniški avatar
 Damijan
#53817
Ero, zgornji cenik je z dne 30.6.'05.

Torej - še velja?
Uporabniški avatar
 ero
#53865
kar sem lahko preveril na uradni strani, še drži. edino pri glutaminu lahko pride do razlike, a še tu zaradi različnega pakiranja in ne zaradi kake podražitve. torej - cenik drži.

če bodo res kaka razhajanja, bomo pa naknadno uredili...
Uporabniški avatar
 ero
#54142
hoj,

do zdaj ste mi naročili za okoli 70.000 SIT robe, kar pomeni, da bom preostalo potrebno vsoto pač založil. po material grem v ponedeljek, ker takrat dobijo novo pošiljko. torej imate priložnost še do nedelje zvečer, da kaj naročite.

a tega se očitno lotevam zadnjič!
Uporabniški avatar
 Hudl
#54336
Kot vedno, takole casovno omejeno zadevo preberem natanko en dan po zakljucku. Ce si res zalozil do 120K je najbrz veliko robe na voljo tudi izven abonmaja... Kaj je tokrat na lagerju, da te cimprej resimo? Zanimata me glutamin in Powergel jabolko+kofein.
Hudl
Uporabniški avatar
 ero
#54391
na zalogo sem mislil vzeti gele in bare. glutamin je predraga zadeva, da bi stal na polici. itak grem po robo šele v četrtek, ker se jim je zavlekla pošiljka.

torej: naročila, ki bodo prišla danes ali jutri in bodo tudi plačana!!! bom potrjeval in upošteval v četrtek!

robo boste lahko prevzeli ob prevzemu tekaške opreme - glej sosednjo temo...
Uporabniški avatar
 ero
#54642
hoj.

imam slabo novico za vse, ki smo naročili Powerbar material - pošiljka še vedno ni prišla :cry:

največji problem je pri gelih, ki jih sploh ni. gospodje iz prosporta predlagajo, da namesto Powergelov vzamemo EAS gele. bojda so tudi cenovno bolj ugodni. kaj pravite?

če se strinjate, bi to izvedel še danes popoldne. zato vas prosim, da mi čim prej odgovorite - hvala!
Uporabniški avatar
 ero
#54647
takole je:

- danes grem v BTC in vzamem, kar od naročenega pač imajo na zalogi. to bom tudi imel s seboj danes in jutri v Tivoliju

- ostanek (v glavnem gele) prevzamem, ko bo. predvidoma prihodnji teden

- popust na količino bo upoštevan!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA