polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 tekačica
#56409
mojA napisal/-a:
tekačica napisal/-a:
INOT napisal/-a:Še ena opcija je:navadi se na slab zrak in uživaj v njem :D


:lol: :rol: :rol: :rol: :cast: :D


Tudi pri nas (v Kranju je že od juta megla)... meni tudi to ni všeč, ampak kaj češ... tek je tek in treba se je prilagoditi tudi na take razmere :roll:



VAŽIČKA ! :wink:


Zakaj pa važička??? A zato ker tečem??? Saj bo s tvojim gležnjem tudi kmalu ok, pa boš ti tudi lahko tekla :wink:
 legionar
#56412
za manevriranje po ljubljani uporabljam izključno moje noge, če se mi mudi, tudi trola pride v poštev, avta ne uporabljam... prav tako za premike po sloveniji uporabljam javni prevoz ali pa mojega črnega lepotca - kolo... se mi zdi, da je težava v tem, da smo vse bolj pod pritiskom hitrega življenja in vse večje storilnosti, ki ga sodobni način življenja od nas zahteva... opravljali naj bi več stvari hkrati in nikoli ni dovolj... vedno več, več, in več.... kje je meja? naš psihčni zlom?
zagotovo se bi dalo zmanjšati škodljive emisije plinov v zraku, če bi le mal bol racionalno začeli uporabljati energijske vire, to pa zahteva spremembno miselnosti, načtrovanje in odgovornost!
čeprav tudi mene sodobni način življenja neusmiljeno srka v svoje središče, se še vedno skušam upirati in živeti v sodelovanju z naravo in ne njeno obvladovanje...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA