Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

 Bot-sub
#60011
Leto je naokrog in v Sežani ponovno pripravljamo, tokrat že šesti, Mali kraški maraton. Proge ostajajo iste, nekaj novosti bo v programu. Več si lahko preberete na naslovu

http://www.kraskimaraton.com

Prav tako so dobrodošle vaše želje, predlogi in pripombe.
Uporabniški avatar
 kustus
#60039
LP

Moja pripomba je edino na velikost majic saj nikoli nimate grose velikih številk pa bi bilo lepo če bi organizator enkrat poskrbel tudi za nas ki rabimo XXXL številke.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 Bot-sub
#60045
Majice so naročene v vseh velikostih. Največ je L nato M pa mislim da tudi XL oz. XXL pa S.

Tako, da bomo verjetno uspeli usem zagotoviti kolikor toliko točno številko. :idea:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60052
Škoda, ker v prijavi ni možno navesti tudi številke majice.
 Nataša
#60053
Bot-sub napisal/-a: Največ je L


zakaj? :shock: Zakaj so na vseh tekmah majice L? pa ravno pri tekačih, ki so sami pajki... :cry:

Prav rada bi ENKRAT dobila eno majico, ki bi mi bila prav, ne da jih uporabljam za šotorska krila...
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#60056
Vlajko napisal/-a:Škoda, ker v prijavi ni možno navesti tudi številke majice.


Prejšnji teden sem klical organizatorje, pa mi je prijazna gospa iz organizacijskega odbora zagotovila, da bodo k prijavi dodali tudi možnost izbire velikosti majice. Zaenkrat tega še ni, zato je verjetno smiselno še malo počakati s prijavo.

Niti na misel mi ne pride, da bom plačal 16K SIT za prijavo, potem bom pa dobil 4 padala, ki bodo še zame prevelika!!! :cry: Če so se odločili za visoko štartnino na račun tekaških majic, naj potem stvari tudi uredijo tako, da bomo vsi zadovoljni. V nasprotnem primeru grem za ta denar raje na smučanje.....

LP Vilko B.
 Bot-sub
#60058
Pri 1500 tekačih bo verjetno težko ustreči vsem željam.

Velikosti majic smo naročili glede na "izkušnje" iz prejšnjih prireditev se pa lahko zgodi, da bo kdo dobil neustrezno številko majice. Trudili se bomo, da bodo vsi čim bolj zadovoljni.

Zakaj ni v prijavnici velikosti majice? Preprosto zato, ker majic ne moremo naročiti 2 dni pred maratonom. Majice so naročene s posebnim naročilom in se sicer kot take prodajajo v redni prodaji za okrog 5.000 SIT.

Kot sem že rekel, če bi šlo za 30 majic, bi vsakega posebej vprašali za velikost majice, ker gre za naročilo 2000+ kosov žal to ne gre. :cry:
 Nataša
#60059
potem pa naj bo raje normalna štartnina, po majice bomo šli pa v trgovino...po pravo cifro, ki jo bomo dejansko lahko nosili.
 Bot-sub
#60060
Nataša napisal/-a:potem pa naj bo raje normalna štartnina, po majice bomo šli pa v trgovino...po pravo cifro, ki jo bomo dejansko lahko nosili.


Hja no, malo sem žalosten, da tako razmišljate in že v naprej določite, da Vam ne bomo dali prave velikosti majice oz. da ne bomo poskrbeli za tekače, da bodo čim bolj zadovoljni :cry:

Potrudili se bomo maksimalno, da bi zadeve šibale tako kot morajo in tudi upamo, da bodo vsi tekači zadovoljni.
Uporabniški avatar
 karmen
#60061
Tudi jaz bi imela za pripomnit kar se tiče majic.
Doma jih imam kar nekaj
Velikokrat sem predlagala, da naj bi bile majice malo telirane.
Mene osebno zelo moti, če mi majica plapola okoli pasu
Mogoče pa bo kakšen korak naprej glede majic.
 Bot-sub
#60062
Jaz sicer nisem tekač, tako da težko kaj dodam, kakšna naj bi bila majica. Gre pa za tekaške majice.

Verjamem, da so ustrezne 8)
Uporabniški avatar
 Pero
#60070
Ne vem, morda sem jaz čuden, ampak a ni kraški maraton tekaška prireditev :shock: ?
Zato mislim, da so najbolj važne stvari tiste, ki zadevajo sam tek (štrart, cilj, postojanke, trasa ... morda nagrade)
Majica je pač spominska. Sam jih imam kar nekaj, in jih nosim predvsem v telovadnici in nikoli za kakšen poslovni sestanek.
Izgleda pa, kot da tečemo samo zato, da bomo na koncu dobili tisto majico. Včasih, na kakšnih jubilejnih tekih, so res majice tudi nekaj posebnega, ampak mislim, da bi morali biti bolj skoncentrirani na samo prireditev, druženje in dobro voljo!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60071
Pero napisal/-a:... Majica je pač spominska ...

Imaš sicer prav, vendar letos ne obljubljajo "običnega T- Shirta", temveč čisto ta pravo tekaško majico ... Vsakdo bi je bil vesel, če bi mu bila prav. :wink:
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#60074
Pero napisal/-a:Ne vem, morda sem jaz čuden...

Nič nisi čuden, samo nočeš razumeti, da je organizator hotel narediti korak naprej in nam je pač na račun večje štartnine ponudil nekaj koristnega, mi pa samo izražamo svoja mnenja..

Pero napisal/-a:Sam jih imam kar nekaj, in jih nosim predvsem v telovadnici in nikoli za kakšen poslovni sestanek.

Mene pa direktor na sestanku še ni videl brez tekaške majice!!! :wink:

Pero napisal/-a:Izgleda pa, kot da tečemo samo zato, da bomo na koncu dobili tisto majico.

Običajno jo dobimo že na začetku!!! :wink:

Pa brez zamere!!

LP Vilko B.
Uporabniški avatar
 5rca
#60077
Pero napisal/-a:Ne vem, morda sem jaz čuden, ampak a ni kraški maraton tekaška prireditev :shock: ?
Zato mislim, da so najbolj važne stvari tiste, ki zadevajo sam tek (štrart, cilj, postojanke, trasa ... morda nagrade)
Majica je pač spominska. Sam jih imam kar nekaj, in jih nosim predvsem v telovadnici in nikoli za kakšen poslovni sestanek.
Izgleda pa, kot da tečemo samo zato, da bomo na koncu dobili tisto majico. Včasih, na kakšnih jubilejnih tekih, so res majice tudi nekaj posebnega, ampak mislim, da bi morali biti bolj skoncentrirani na samo prireditev, druženje in dobro voljo!


se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim :!: jaz majčke s tega teka nosim vedno samo po teku oz. telovadbi ... res so vse prevelike, si jih pa za hlače zatlačim, pa je :wink: :lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA