Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#6079
Ker intervalne treninge mnogo ljudi ne izvaja smo na Cooperju z Pio in Mirom prišli do ideje da bi lahko kdaj organizirali tudi te.Ker smo se že izkazali s teki po Tivoliju,PST-jem in Golovcem mislim da ne bi bil problem tudi to.Ker je skupinsko "matranje" bolj prijetno je ideja vredna razmisleka.To bi bila še ena novost , ki bi jo uvedel Tekaški forum v svoje aktivnosti.

Kakšen je vaš komentar?
 dpop
#6082
glede na to da zadnjih deset let v teku ne napredujem
in da mi vsi pravijo da rabim Fartleke (to je kao neki intervalno.. a ne?)
bi bil zelo vesel ce bi se lohka kdaj "priklopil" :lol: taksnemu
treningu... vsaj da vidim kako to zgleda

LP Darko

P.S. v zivljenju je treba vse probat... mogoce kej celo rata:lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6083
Tole je pa vsekakor tema, o kateri vem(o) zelo malo, zato niti ni čudno, da nekateri med nami, ne dosegamo željenega napredka. Smo nekaj na to temo že lani diskutirali, pa ni bilo večjega odziva - beri interes oz. štadion, kjer se najlažje taki teki opravljajo.

Vsekakor bo treba tudi v vezi tega področja nekaj konkretnega NAREDITI.

2xLP
 marjan
#6085
To bi lahko organizirali na stadionu Stanka Mlakarja v Kranju.

Večkrat grem na stadion in vidim, da velikokrat ni posebne gneče.
Če vam Kranj ni preveč oddaljen, bi se lahko dogovorili. :) :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6087
Ja, Marjan, ta je pa že skori za Nedeljca. :shock: :shock: :shock:
Sem slišal, da je Kranj menda edini stadion v Sloveniji, ki ne dovoli rekreativcem treninga na "svetem" tartanu. To so povedali nekateri KR rekreativni tekači, in skoraj ne morem verjeti svojim očem, to kar si napisal. Če pa je v tvojem pisanju kaj resnice ( zelo držim pesti, da je ), sem takoj za to, da začnemo s tovrstnimi treningi.

2x LP
Uporabniški avatar
 miro
#6092
Navijam za Kranj!
Miro
Uporabniški avatar
 NatašaP
#6093
KONČNO POZDRAV IZ LITIJE. TRENIRANJE O INTERVALIH BI TUDI MENE ZANIMALO, SAJ BOVA Z LUČKOM POSKUSILA ŽE JUTR???
 Lučko
#6101
NatašaP napisal/-a:KONČNO POZDRAV IZ LITIJE. TRENIRANJE O INTERVALIH BI TUDI MENE ZANIMALO, SAJ BOVA Z LUČKOM POSKUSILA ŽE JUTR???


SlikaSlikaSlikaMeeeennnneee paaaa tooooooo čisst nč neee zanimaaaaa. SlikaSlikaSlika Uf kva mene dons čakaSlika
Uporabniški avatar
 tmp
#6104
Lucko, sej ni tako hudo, po treningu pa se pocutis izvrstno, ker ves, da si naredil nekaj dobrega zase :D :D :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#6111
Lucko jest upam,da bos do trojk se ziv in seveda v enem kosu :!: :twisted:
 Lučko
#6116
Sporočam, da sem preživel Natašin tempo in sicer 18km (Litija-Kresnice). Blo je suuuupeeeeerrr :D :D :D pa nč hudo, sm še v enem kos :lol: . Fanta hvala vama za moralno podporo :wink:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#6135
Zelo pohvalno,sam me ze mal skrbi da bom moral kar z biciklom za vama,ce vaju bom hotel dohajati :P :!:
 Lučko
#6137
:D Ej stari nobenga od ns treh naj nč ne skrbi :D. :wink:
Mi smo trojka BREZ SKRBI :wink:
Uporabniški avatar
 NatašaP
#6152
Fanta da si ne bosta kaj naredila. :twisted:

Danes sem se namatrala z sotrpinom, zato jutri odhajam proti Puli.
Če bo kateri od tekačev kje v bližini se mi lahko z lahkoto pridruži, saj je luštno tekati v dobri družbi.Tek po Kamenjaku........
Vidimo se v petek, če ne utonim :!:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6155
Ja, Nataše, ti k si bolj "naspidirana" , se lahko oglasiš še pri nas na Pagu, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ampak šele od torka popoldan - bova kakšno turco udarla, da ne boš preveč utrujena za nazaj proti Puli !!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Hvala, ker se bova oba imela fajn !

2xLP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA