vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#51975
hoj,

prihajajo hladnejši meseci in zato smo za vas poiskali ugodno možnost, kako do kvalitetnih flisov. po že ustaljenem postopku lahko naročite flis podjetja RTS iz Radelj ob Dravi.

vzorec:

Slika

podrobnosti:

barve:
- bež (gornji vzorec)
- rdeča
- siva
- temno modra

velikosti:
- ženske številke 36 - 44
- moške številke 46 - 56

(velikosti so normalne!)

spredaj desno bo vezeni enobarvni logotip TF, podobno kot pri dolgih majicah

cena: 13.000 SIT

predlagam, da za začetek zberemo neovezna naročila ( na emajl ervin.sramel@guest.arnes.si ), da vidimo, kakšno je povpraševanje. naročilo postane dejansko, ko flis plačate :)

dobava bo lahko precej hitrejša kot pri dolgih majicah, saj bomo flise naročali pri proizvajalcu v skupinah po 10 ali 15, odvisno od vašega navala...

vprašanja?
Nazadnje spremenil ero, dne 01 Feb 2006, 10:03, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#51978
jest mam eno - zakaj so samo štiri možne barve?
hm, mam dve - kako se bo znak videl na rdečem flisu?
no, pravzaprav tri...kaj pa, če bi meli tak mal večji znakec na rokavu?

bi se spomnila še četrtega, pa sem pozabla... :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#51990
Lepo izgleda, ampak cene je pa :shock:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#51992
Čau Nta!
Glede na to, da imaš kar en, dva, tri...a mi zaupaš številko velikosti, ki ti je prav? Če so res normalne številke, bi mi morala biti 38 ok, a ne?
In katera barva ti je najbolj všeč? (...tole zveni kot pri kino vstopnicah preko mobija..."...in katera predstava vam je najbolj všeč?" :D :D :D

Glede na to, kako te na slikci stiska Miha, mislim da so tebi flisi čist odveč :roll: ali pa si imela to v mislih s četrtim... :wink: , pa se nisi mogla spomniti zaradi nekonvencionalne pojavne oblike toplotnega izvora. 8)
lp
Darja
 Nataša
#52065
Snežinka napisal/-a: Če so res normalne številke, bi mi morala biti 38 ok, a ne?


hm, mogoče, pa bi vseeno rekla, da ti bo 36 bolj prav... :wink:

Drgač pa - moja vprašanja so čist resna (itak se NIKOLI ne hecam :!:) in čakam šefove odgovore.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#52069
Nataša napisal/-a:hm, mogoče, pa bi vseeno rekla, da ti bo 36 bolj prav... :wink:


Hvala za namig, bom upoštevala... se mi je zdelo, da tale flis izgleda nekam širok :roll:

Lp
Darja
 Obivankenobi
#63275
Jaz imam pa eno vprašanje :?: :roll:
Kako bo kaj s flisi v letu 2006 :?: :arrow: Jaz sem resni interesent, da bi si zadevo nabavil... :D :oops:
Torej...a ima kdo kakšno informacijo...za odgovor se že vnaprej zahvaljujem :cast: :cast1:

LP
Uporabniški avatar
 Manika
#74420
A flise se bo tudi dalo kaj naročit letos?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA