dragim prijateljem v spomin...
 ffinto
#63402
Moje sožalje.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#63403
Sožalje svojcem in vsem, ki ste ga poznali.
Uporabniški avatar
 še1PR
#63404
Šempeter, september...
...in večerilo se je. Sonce je prelivalo svoje barve iz rumene v rdečo in izginjalo pred nami za hrib. Mi pa smo tekli. Čeprav počasi in za ostalimi, a smo uživali ob čvekanju, opazovanju spreminjanja in potopa žareče pike pred nami...
...potonila je še ena TF pika... :cry:


Moje sožalje najbližjim!
Uporabniški avatar
 tmp
#63405
Sožalje svojcem in vsem, ki ste ga poznali.
Uporabniški avatar
 Fotr
#63407
Srečala sva se v Celju, na maratonu državnosti. Trdo in močno sva si stisnila roki in se predstavila. Ko si izrekel svoj vzdevek EnerGy, me je prešinilo, da to pa je res pravo ime zate.
Mladost, simpatičnost, moč in predvsem veliko energije je izžarevalo iz tebe. V popoldanskem soncu ti je žarel obraz, iz oči je bilo razbrati veliko pričakovanje in voljo do življenja. Ko sva se poslovila, sem si misli, da so taki morali biti grški bogovi, lepi, preprosti, s prijaznim in skrivnostnim nasmeškom na ustnicah.
Kot bi Adonis in Apolon združila svojo lepoto za Marjana, vsi ostali bogovi pa svojo energijo vlili v EnerGyja.
Ne morem se zamisliti, da toliko energije ni več med nami. Ostali bodo pa spomini nate, ki vedno živijo in na te spomine boš lahko vedno ponosen, tudi na brezkončnih tekališčih drugega sveta,

EnerGy, spominjal se te bom vedno, ko me bo preplavljala energija, ker bom vedel, da je vmes tudi del tvoje, ki je pozitivna in blagodejna.

Moje sožalje vsem, ki te bodo pogrešali in ki so te imeli radi.
Uporabniški avatar
 vanja
#63408
Iskreno sožalje vsem, ki ste ga imeli radi! :(
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#63409
Pismo popovo saj to ni res ma kater ljudi pobira pišovko rosno.A bo že tega sranja po domače rečeno enkrat konc.Pobira tiste, ki jih ne bi bilo treba.
Priznam da sem kolebal letos za tek v Grosupljem.Ampak sem sedaj fiksno odločil da grem in da bom tekel za Marjana, čeprav sem ga samo bežno poznal.Povezovala pa nas je vse pozitivna energija, tako ali tako!
Tudi moje sožalje vsem svojcem in bližnjim.
Lepo se imej Marjan tudi tam kjer nas ne bo ali pa nas boš opazoval z višin in mirnega kotička!
Uporabniški avatar
 mazi
#63410
Iskreno sožalje vsem, ki ste ga imeli radi... :cry:
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#63411
Iskreno sožalje družini in prijateljem!
Uporabniški avatar
 svizec
#63413
Iskreno sožalje...
Uporabniški avatar
 klaudi
#63415
Nimam besed....sožalje
 Bosta
#63417
pridružujem se vsem ostalim

ISKRENO SOŽALJE
Uporabniški avatar
 mirko1
#63418
Iskreno sožalje
 *tedy*
#63419
Iskreno sožalje vsem ,ki ste ga imeli radi.
Tebi Marjan pa (čeprav se nisva poznala) enkrat se vidimo...
 Obivankenobi
#63421
Sožalje svojcem ter vsem, ki ste ga poznali!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA