Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miroR
#63517
Zdravo forumovci
Tudi ta tek na idiličnem Mariborskem otoku je za nami.
Bilo je kar nekaj jeze na koncu, saj:
- na progi ni bilo vode
- je proga verjetno dalša
- po teku je za nekatere zmanjkalo čaja

- ni bilo kruha, ker se ga je lani premalo pojedlo
Klub navedenemu pa smo ostali dobre volje, saj je bilo vreme čudovito.
Ne vem pa, kam ste ga popihali na analizo, pri Koblerju vas ni bilo.
:TF)
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63530
A se da videti kje rezultate?

Sicer pa moji vtisi:

Res prelep dan, trasa dokaj prijetna! Dravski Breg! kaj ces lepsega!

Da ne bo vode sem racunal ker organizator atletski klub pa 12km razdalja mi je dalo nekak predosdek da bo bolj sportno-atletsko spartansko vse skupaj.

Zadovoljil sem se kar z vodo po teku.

Za iztek sem odkolesaril na drug breg Drave v Limbusko nabrezje kjer je kolesarska trgovina od koder se zalagam s servisnimi storitvami uprirozrila
testne voznje gorskih koles. Pa se preizkusil tri drage modele za cca 700K SIT z vsakojakimi pogruntavscinami ( ena vilica hmmm nekaj najbolj stabilnega kar sem vozil dosedja ko sem se spuscal s Pektrske groce nobenega tresenja ). Ja pa pregresil sem se ker so castili tudi sportne energetske napitke in energetske tablice pa po teku in treh divjanjih na Pekrsko gorco ni bilo od kje drugod dobiti energijo. Pa sem se spomnil malo zgodovine lepljenja crev.

Udelezba na teku pa je bila res v profi zasedbi...

Cestitke...

Zahvaljujem se vnaprej ce kdo prikaze kaksen link za rezultate.

Jaz pojma nimam v kaksnem casu sem prisel in kateri sem bil samo priletel sem preoblekel in se vsedel na kolo in odsel na test koles...

Prijeten in ustvarjalen weekend se naprej,...

PS
Kar nekaj forumskih majc sem videl na teku...

Prav izstopajo...
 pšenek
#63533
Bil je res čudovit tek, lepo vreme. Proga dolga vsaj 13km. Po prvem krogu bi nam res lahko privoščili kozarec vode. Rezultati pa so tule.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#63534
marathon95 napisal/-a: Kad je Ormož :?:

5. Ormoški tek je 23. 4. 2006 ob 10h
Uporabniški avatar
 INOT
#63536
Tek,ki je že danes pozabljen...
Če bi vedel,da bo tako raje ne bi tekel.Ker sem doma tik ob trasi proge bi raje tam postavil mizico pa lončke z vodo..... :evil:
Ma škoda besed za vse skupaj...
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63552
Jaz pa sploh opazil nisem da ni bilo vode...sn samo laufal ...
Deli te trase razen prehoda elektrarne so sicer bili celo zimo edina vez s tekom s pasjim spremljevalcem.

Cas pa je tudi ze da Dravske elektrarne odpro prehod tudi redno za kolesarje in tekace in sprehajalce ...saj konec koncev je MB otok del nasega okolja in davkoplacevalci tudi placujemo za okolje...

Ma super je bilo tudi taksne prireditve morajo biti...

AMpak tista stran z rezultati pa nikak da se odpre...
To pa je slabo...

Se vec tovrstnih prireditev...
Uporabniški avatar
 INOT
#63553
No gre se za to,da bi (vsaj kolikor jaz vem-mogoče se pa motim) po predpisih atletske zveze postaja z vodo morala biti....
Sicer pa,če kolega ne bi imel sponk s seboj si niti štartne številke ne bi mogel pripeti.
Malenkosti sicer ampak zelo moteče.
 Gustl
#63558
Moja lanska izkusnja je enaka vasi letosnji. Ceprav je lani bil dez, pa bi voda morala biti na vsakih 5km. Mene sicer letos ni bilo. Poleg tega je objavljenih 12km precej mimo. Mislim, da bi bilo blizje resnici, ce bi pisalo 14km. Bodo morali se precej postoriti pri organizaciji.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63560
Ma tekaska kolega saj imata prav...

Jaz si pac domacega terena nisem zelel pokvariti s temi organizacijskimi stosi...Sem vzel kot neko vrsto spartanskega treninga...
Ma....

Tiste sponke pa je res za zameriti...Jaz sem sel v mes domov po sponke heheh...

A so bile tudi kaksne denarne nagrade?

Potem predlagam da jih malo zmanjsajo pa placajo prek ostudenta da prirpavijo organizacijo...

Ma saj ne vem...morda pa so mislili da je to nekaj takega kot kaksno prvenstvo na staidonu Poljane...tam ce imas tek 10 000m ti tudi ne dajo vode...pa sponke tudi ne...( malo za salo malo za res )...

Kaj te vem...

Edino pac to je treba reci da je bilo veliko znanih tekacev iz MB - Stajerskega konca pa se kaksen Avstrijec...kaj jih privabilo sem?
Ocitno dnearne nagrade ali samo prestiz med njimi samimi oz. pokalna uvrstitev?
Kaksne pa so spoloh nagradev pokalu?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63562
Mimogrede,
Kaj se vi terate ono Stopnice ligo?

Danes sem slisal da Šalamun pospravi te stopnice pod 2 minutama?

Bo treba zaceti delati na teh stopnicah...malo eksplizvnosti za gorske ture ne bo odvec ...tisti ki redno delate na teh stopnicah in ste dolgoprogasi...kako se vam to kot dodatek v treningu obnese za daljse teke...?
Uporabniški avatar
 INOT
#63565
tek_v_snegu napisal/-a:Mimogrede,
Kaj se vi terate ono Stopnice ligo?

Danes sem slisal da Šalamun pospravi te stopnice pod 2 minutama?

Bo treba zaceti delati na teh stopnicah...malo eksplizvnosti za gorske ture ne bo odvec ...tisti ki redno delate na teh stopnicah in ste dolgoprogasi...kako se vam to kot dodatek v treningu obnese za daljse teke...?


Kolikor vem še Šalamun ni pospravil stopnic pod 2.minutama.Do sedaj samo Boris Špes.Pol pa dolgo nobenega :D

Sicer pa uradno imaš tu....


http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=3797
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63587
INOT napisal/-a:
tek_v_snegu napisal/-a:Mimogrede,
Kaj se vi terate ono Stopnice ligo?

Danes sem slisal da Šalamun pospravi te stopnice pod 2 minutama?

Bo treba zaceti delati na teh stopnicah...malo eksplizvnosti za gorske ture ne bo odvec ...tisti ki redno delate na teh stopnicah in ste dolgoprogasi...kako se vam to kot dodatek v treningu obnese za daljse teke...?


Kolikor vem še Šalamun ni pospravil stopnic pod 2.minutama.Do sedaj samo Boris Špes.Pol pa dolgo nobenega :D

Sicer pa uradno imaš tu....


http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?t=3797


No bom preveril...dobil sem informacijo da je..ampak to je itak vseeno...
Mene bolj zanima koliko kaj koristi taksen trening ...?
 Gustl
#63593
Zdravo,

po mojem trening za moč ne škodi. Sploh, ko si malo že v letih (40+).In za kaj takega so tiste stopnice super. Seveda pa se je treba čuvati poškodb.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#63597
Kaj je s temi rezultati na web strani od atletskega drustva...ima kdo kje kaksno kopijo?
 IWca
#63598
Vreme krasno, proga zanimiva (mimogrede krog=6700m), organizacija bul bouga, jaka konkurenca in kar nekaj lepih TF majic. :TF)
Aja, vode je bilo dovolj…v Dravi :beer:

PS kacj, havala, da si mi dvignil medaljo. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA