Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 marjan
#5924
Pozdravljeni

Zanima me, če kdo kdaj teče ob polni luni :lol: :lol: :lol:
Z ženo greva namreč večkrat v hribe ob polni luni, zdaj pa naju zanima še tek ob polni luni. :D :D
Je kje na Gorenjskem fina trasa do cca 12 km, ki je na odprtem in polna luna opravi svoje :P :P

Hvala za odgovore in lep pozdrav
 Ursa
#5938
Tole se mi zdi pa super ideja! Polna luna poleti, ko bomo podnevi čist crknjeni od vročine.... mmmmmmm :D

Ursa
Uporabniški avatar
 mare
#5941
Poleti lahko zunaj naselja tečeš tudi ob ščipu, saj na jasen dan že zvezde dajejo dovolj svetlobe. Seveda ne sme biti nobenih luči, ker se ti drugače zenice prepočasi širijo. Jaz večkrat tečem ponoči na morju.
Uporabniški avatar
 miro
#5959
Jaz sem že nekajkrat tekel ob polni luni proti Peričniku.Nekaj smo se tudi že dogovarjali , da enkrat v "mojem" koncu organiziramo tek, zato ga jaz mislim k Peričniku , samo , da zgine sneg s ceste ,pa bomo tekli ob polni luni - za rezervo bomo imeli še svetilke na glavah. Govoril sem že tudi z oskrbnikom koče pri slapu , da bo tisti dan načeloma v koči , kjer se bo dalo kaj okrepčati.
Samo počakati je potrebno na prave vremensko cestne razmere.
Lp
Miro
 mojA
#5961
Hojla! Mujo sprašuje:

A je fora pri teku ob polni luni samo ta,da se bolje vidi al je še kakšna druga ? 8)

Moram svojga svaka povabit, njega namreč nosi. To bo teku !! :D
 marjan
#5977
Glede občutkov hoje v hribih lahko povem naslednje: :roll: :roll:
- greva ponavadi takrat ko je luna najvišje in ima smer tako kot midva
- svetilke se ne rabi (razen v gozdu) :evil: :evil:
- občutki so fantastični, ko sva recimo ob polnoči na vrhu Begunjščice
- šla sva še na Velk vrh, Vrtačo, Zelenico ...
- mislim da je to res za dušo, tudi govoriva malo, enostavno se prepustiš nočnim občutkom
- ponavadi se mi gre težko, toda dobri občutki pretehtajo zaspanost
- glavni pogoj je seveda, da je jasno vreme, sicer ni nobenega večjega užitka :cry: :cry:
Menim, da mora tudi tek dati podobne občutke. :) :)

Lep pozdrav in uživajte med bližajočimi se prazniki
Uporabniški avatar
 jcerni
#6397
Gozd z gostimi zdravimi smrekami po svojem pobočju. Luna sije med ta drevesa. Določeni pasovi med drevesi so osvetleni od lune kot bi jih osvetlil z lučjo. Resnično močna svetloba za luno. Vendar noč ima svojo moč. Nič ni prijetno sam tavati po takih območjih, lažje je, če je še kdo s tabo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA