splošno, vabila, poročila, ...

Moderator: bubi

Uporabniški avatar
 bubi
#64237
Pa 350m vzpona ... :) Pa se par trakcev manjka. Za kaksnih 90 minut dela v hosti za take neprofesionalce, kot sem jaz. :)
 kofols
#65187
No, treningaši in forumovci

Bo počasi čas, da se preizkusite tudi na tekmi al še ne?

PIRAN tekma se bliža, prijave do danes za DP so cenejše, ostale tudi na dan tekme 14.5. Sploh mestne tekme so nekaj vmes in tukaj se lahko izkažete v največjem sijaju. Sploh pa čakamo na kakšnega izven serijskega tekača, ki ima noge na raketni pogon in pol nadoknadi vse kar zgubi, če se slučajno kaj izgubi.

Sonce bo, kot napoveduje Mojmir, tako da copate v torbo in v PIRAN. Več v http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=4245

Samo
Uporabniški avatar
 bubi
#66025
Ta vikend ni nobene tekme ... Bo kje kaksen trening? Mogoce naslednji teden? Sprint v Murski Soboti tudi ni najboljsa napoved za kaj konkretnega miganja v hosti. :(
Uporabniški avatar
 katka
#66288
bubi napisal/-a:Ta vikend ni nobene tekme ... Bo kje kaksen trening? Mogoce naslednji teden? Sprint v Murski Soboti tudi ni najboljsa napoved za kaj konkretnega miganja v hosti. :(


bubi
če hočeš, ti jaz strasiram kakšno 6-7k progo na rožniku, sicer brez zastavic?
javi.
k.

p.s. no pa še komu, ki bi se pridružil :)
 Jure_E
#66463
Zdravo. Nekaj časa že brskam po forumu in sem ugotovil, da se mi cela zadeva z orientacijskim tekom zdi prav zanimiva reč. Žal pa prav dosti pojma o tem še nimam, niti ne poznam osnov orientacije v naravi. Bi se pa prav rad naučil. Vidim, da se forumaši tukaj pogosto menijo za treninge in da se res spoznajo, zato me zanima, če se nameravajo v bližnji prihodnosti kaj sestati ali potrenirati (po možnosti v Ljubljani), jaz bi se pa malo oglasil in pogledal, kako to izgleda v živo.

In mogoče še pobral kakšne pametne napotke. :)

Lep pozdrav,

Jure
Uporabniški avatar
 katka
#66564
jure,
pa pejdi z nami v mursko soboto to nedeljo! v tamkajšnjem parku bo sprint-orientacijska tekma. v začetniški kategoriji bi se prav gotovo znašel, in za kakšen orientacijski šnelkurs bo več kot dosti časa, kajti gor gremo na izi, z busom.

če ne v nedeljo, se pa tudi javi (ZS), pa gremo kdaj čez osnove orientacije na karti rožnik ali po tivoliju.

:)
 Jure_E
#66609
katka napisal/-a:jure,
pa pejdi z nami v mursko soboto to nedeljo! v tamkajšnjem parku bo sprint-orientacijska tekma. v začetniški kategoriji bi se prav gotovo znašel, in za kakšen orientacijski šnelkurs bo več kot dosti časa, kajti gor gremo na izi, z busom.

če ne v nedeljo, se pa tudi javi (ZS), pa gremo kdaj čez osnove orientacije na karti rožnik ali po tivoliju.

:)

Hmm, zanimivo.
Mogoče bi pa res šel v nedeljo, da vidim, kako to zgleda.
Kako se pa prijavim? A prevoz je z avtobusom? Koliko je karta in komu plačam?
A te lahko prosim za malo več podatkov, ker res ne vem, kako in kaj.

Pozdrav,

Jure
Uporabniški avatar
 bubi
#68128
Katka, oprosti ... Prevec dela in premalo casa. Saj ves, DP na Vojskem, pa se KP in prejsnji teden sem bil se z gimnazijci v Dolenjskih Toplicah, kjer smo se igrali orientacijo.

Jure_E je prisel na Vojsko ... Ne ravno najboljsa tekma za novinca med orientacisti. Upam, da mu ni vzelo sape in da se se vidimo.

LP,
Klemen
Uporabniški avatar
 sinisa
#81415
no zivjo jz sm pa bivsi orientacist in me zanima ce boste imeli v prihodnosti kak trening da bi se jz mal oglasu pa mal probu da vidm ce mi se gre pa seveda kak napotk mi nebi skodu tko da ce boste mel kaj se priporocam
Uporabniški avatar
 bubi
#81521
Zivjo! Hja, letos je bolj kriza s temi treningi in tekmami pri nas. Trenutno je aktualna tržaška liga - uro iz Ljubljane; podatki so na domači strani OZS. Naslednja tekma te lige je 28. 1., potem pa 4. 2. 20. 1. je tudi tekma - tik čez mejo (http://members.aon.at/allwinger/socup07aus.htm) v Avstriji.

Marca se bo pa počasi začela tudi že naša sezona na čelu z Lipica Open. Upam pa, da bo do takrat tudi kakšen trening pri nas.

LP,
K.
Uporabniški avatar
 sinisa
#81529
no hvala za odgovor moram mal probat kako mi kj gre ce nism ze use pozabu ker me mika da bi su v lipico tole bom pa se mal razmislu za trzaskoo ligo pa dost slovencev hod tja kr italjansk jz bol nc k pa kj zastopm pa da nebi prsu tja bol bi pa sam bukovo gledu

kaj pa tekma ki naj bi bila 29.1 na karti komenda a ta bo
 Vid
#86486
Živjo!

Jaz bi tudi rad malce sprobal svoje orientacijsko-tekaške sposobnosti. Kdaj imate kak trening v Ljubljanski ali Kranjski okolici?

LP, Vid
 Vid
#86683
dejte :!: :D
jest vam bom hvaležen :wink:
 martin.c
#87110
jst si tudi zelim, da bi bil ksn odprti or. trening v Ljubljani tudi za nas, ki nismo v klapi...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA