Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#64358
Trasa zelo sprejemljiva, ustrezala mi je relativno visoka temperatura in sonce...
Zahvaliti se moram sotekacu ki je prvih 10km do obrata skrbel za njegov in moj tempo skoda da ga nisem mogel potegniti da ne bi zaostal niti tiste minute...

Organiztorji zelo simpaticni....Na keko boste bejžali ? Sem dobil vprašanje ko sem oddal prijavnico! Le zakaj bi bejžal èe pa sem prišel da odteèem polmaraton eheheh...

Zelo zadovoljen prikolesaril preko Vurbeka do Ptuja in potem do Ormoža odtekel v sprejemljivem èasu in odkolesaril nazaj še pred nevihto ujel toplo bano...

Glede na moj prehod na presno prehrano zelo zadovoljen da pocasi ujemam stari ritem kljub zelo manjsi kilometrini treningi kot sem jo imel pred leti za iste rezultate.

Prijetno in ustvarjalno tudi ostalim tekaèem....

PS
Lep dan je bil v Ormožu,...še lepša bo regeneracija...

Tista kilas sladkorja bo pa prav prišla za Kombušo!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#64361
Na kratko:
Dan je bil res lep. Sonce, uh, kje so tiste zlate zime, za tek v snegu. Brez šilt-kape sploh ne moreš več it bejžat.
Namesto cukra pa smo nekateri dobili avtomobilsko svečko - za boljši vžig. Fora je dobra.
Štajerska je zmagala, čuj. Organizacija OK.
Ja, FORUMOVCOV je b'lo nekaj, keri si pa ti "tek_v_snegu" pa nimam pojma.
Pa FSM in LP vsem. :rol:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#64382
ZdravkoC napisal/-a:Na kratko:
Dan je bil res lep. Sonce, uh, kje so tiste zlate zime, za tek v snegu. Brez šilt-kape sploh ne moreš veè it bejžat.
Namesto cukra pa smo nekateri dobili avtomobilsko sveèko - za boljši vžig. Fora je dobra.
Štajerska je zmagala, èuj. Organizacija OK.
Ja, FORUMOVCOV je b'lo nekaj, keri si pa ti "tek_v_snegu" pa nimam pojma.
Pa FSM in LP vsem. :rol:


No jaz pa sem tebe ze precej dobro zregistriral od MB teka dalje...
Jaz se ne nosim majice TF-a smo se srecali in sem na obrau videl ko sem obracal in te srecal da ti ni najbolj ustrezalo sonce takrat si g se imel v hrbet...upam da ti je bilo po obracanju bolj vsec pa ne zaradi celnega sonca ampak zaradi celnega vetrièa...

Prijetno in ustvarjalno se naprej,
 Leon
#64425
Sam letos nisem bil na Ormoškem teku , tega sem nekako nadomestil s polmaratonom v Rijeki pred tremi tedni , udeležil sem pa se kolesarskega maratona Velo v LJ, kjer je bil tudi prelep dan za rekreacijo , 554 udeležencev in povprečna hitrost 34km/h , če ne bi bilo vetra , bi šli hitreje.

Leon
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#64427
Leon napisal/-a:Sam letos nisem bil na Ormoškem teku , tega sem nekako nadomestil s polmaratonom v Rijeki pred tremi tedni , udeležil sem pa se kolesarskega maratona Velo v LJ, kjer je bil tudi prelep dan za rekreacijo , 554 udeležencev in povpreèna hitrost 34km/h , èe ne bi bilo vetra , bi šli hitreje.

Leon


Woow to...multi-jelovnik hehehe...
Ja za cestake pa 34km res ni neka tezka brzina mar ne?!

Se vidimo morda kdaj na kaksni multi-jelovnik turi...
 Leon
#64432
Zdravo , ja ni neka brzina , ampak spremljevalni avto je tak vozil in smo ga upoštevali.


Leon
 IWca
#64435
Vredi je blo bejžat včeraj. Ja, v Ormoži znajo kak se tek organizira. Čestitke za organizacijo :clap:
Družba odlična. Kot vedno. Vreme tudi. Večino forumcev z našega konca pozam, ampak tek_v_snegu pa ne vem kdo je :?:
Jaz tudi nekaj bicikl šetam in so mi zanimive kombinacije kolo-tek. Včeraj smo en lep štikl odfurali po teku. Bom vesela, če se mi na naslednjem še kdo pridruži :)

p.s.:
Klatež, na svojem biciklu mislim...ne na moji štangi...
laufal si pa super :cast1:
Uporabniški avatar
 kacj
#64442
Fajn je blo, ja 8)
Forumovcov cela horda, pa mojih sokrajanov tudi kar nekaj. Super! :D
Na teku me je sicer kar mucilo Sonce, ga nisem videl ze od lani. Ne premocan veter je svic sicer odpihnil, mene pa tudi malo ustavil.
Pijace je bilo po poti kar dovolj, za vsaj slucaj je se en stric na eni avtobusni postaji ponujal spricer (al pa vsaj vodo) :lol:

Glede mojega teka: spet sem zacel prehitro za moje trenutne zmoznosti, zato sem se precej namucil. Do cilja sem pa le uspel priti :)

Cestitke vsem za vase dosezke!
Uporabniški avatar
 klatez
#64449
Fajn tek ja. Sicer je bilo malo vroče (še danes sem cel opečen...), rahel vetrič (po obratu sem vedno bolj pritiskal in zmeraj počasneje tekel...) in podobno. Rezultat pa zame super :roll: !

IWca napisal/-a:p.s.:
Klatež, na svojem biciklu mislim...ne na moji štangi...


Ha, ha - moj bicikel je že pripravljen, samo časa imam trenutno bolj malo. Nekje v drugi polovici maja načrtujem pričetek kao "kolesarske" sezone - takrat se priporočam za kakšno zaveterje (ko boš imela regeneracijski trening grem jaz lahko brzinskega :oops: ).
Uporabniški avatar
 marathon95
#64461
kacj napisal/-a:...Pijace je bilo po poti kar dovolj....

Meni je malo falilo na početku. Zbog toplog vremena trebala je biti na 3-4 km, a poslije je bilo v redu.
kacj napisal/-a:...za vsaj slucaj je se en stric na eni avtobusni postaji ponujal spricer (al pa vsaj vodo) :lol:

Stric je imel vino, pinot sivi, baš onak kak treba, mrzlo i bilo je šteta miješati ga s vodom.
Probal sam ga nagovoriti da dojde s karnistom u cilj, ali nije išlo.
Uporabniški avatar
 ZadniKING
#64545
Tega strica, ki je iz zavetrja utice ob avtobusni postaji ponujal špricer in vodo, se tudi moja malenkost zelo dobro spomnim! Me je, ko sem prisopihal do njega, pobaral al' čem špricer al' vodo... Sem se za slednje odločil, pač prepričan, da "mehurčki" mojemu organizmu ne bojo najbolj koristili, in da vina v tisti sparini in vročini niti ne omenjam posebej! Pa mi je stric dal kozarec vode. Mineralne! Že ko sem se s kozarcem bližal nosu sem slutil, da se ne bo dobro končalo. In se tudi ni! Po enem samem požirku sem imel očutek, da bom moral komplet želodec ven na zrak potegniti... Me je zvilo, mi pobralo sapo, me še dodatno zalilo s švicom in... da ne dolgovezim.
Pridružujem se mnenjem, da je bil letošnji "Ormož" zelo dobro organiziran. Trasa že tradicionalno najprej navkreber, po obratu pa navzdol, varovanje vzorno, južina v Prlekiji pa tako ali tako še nikol' ni bila slaba... Moj tek (cca. 1:37) tudi zelo soliden, ker sem pozabil vzeti s sabo Timex seveda ne vem točnega rezultata... :evil:
Tja, tak mimogrede za konec. Poleg majice in bona za južino sem v cilju dobil še brusni kamen. Mater, zdaj bom šele ojšter! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA