prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#66441
Dan je tak al tak za pecikl :D Ker sem danes fraj lepo dopoldne naredim enih 100 km za razgibavanje na kolesu popoldne še pa malo odtečem za tisto majčko.Danes me boste lahko vsi prehiteli :D
Uporabniški avatar
 solatka
#66448
Z* napisal/-a:
Škoda, Solatka, za včeraj :? - popoldne nisem omrežena, tako da nisem vedela za dogovor. Pa drugič. Si pa gotovo odtekla nekaj lepih km, ne ...? 8)


Sem, sem odtekla ene par km.
Pa mi je blo prav všeč. Tk da nameravam ponovit. Najbrž že kar v sredo ;-)

Se mi lahk pridružiš, če želiš.
 začetnica
#66551
Ojla!

Vidim, da se je podruznica MB prebudila, kar me neznansko veseli :laola
Jaz bi tuuuuuud .... tekla z vami, namrec!
Samo zdajle je zunaj dez - kaj pa jutri popoldan - a je kdo za?

Na koncu castim se sladoled :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#66554
Se javim za eno kepico :lol: Če ne boste prehitri zame :oops:
Uporabniški avatar
 izidor
#66560
Jaz se tudi javim za jutri. Dez ni ovira. :)
Sladoled se pa tak lahko pod streho je.
 začetnica
#66565
No, lepo - vidim, da se je nekaj entuziastov. Bi se potem zmenili jutri nekje okoli petih popoldan doli na Lentu? Samo jaz ne bi laufala vec kot kakih 10 km - imam se musklfiber od fitnesa.
Uporabniški avatar
 INOT
#66574
Pridem,če bom le sposoben za tako razdaljo.
Uporabniški avatar
 solatka
#66578
začetnica napisal/-a:No, lepo - vidim, da se je nekaj entuziastov. Bi se potem zmenili jutri nekje okoli petih popoldan doli na Lentu? Samo jaz ne bi laufala vec kot kakih 10 km - imam se musklfiber od fitnesa.


Eeeem... 10 km? :shock: :shock: :shock: Mogoče bi pa jaz ostala kr pri mojih ne-vem-točno-koliko-kilometrov (vsekakor pa ne 10). :roll: :roll: :roll:

Sicer pa se tudi jaz na današnji dan odpovem teku. Sem včeraj odtekla svoje. pa sem prav ponosna sama nase.
 začetnica
#66644
Kako torej Mariborčanke in Mariborčani - pridete danes, ali ste se ustrašili?

Hja, Inot - ti bi res lahko umrl na teku z mano - samo ne od napora, ampak dolgčasa!
Solatka - nič se bat - bomo pa malo tekli, malo hodili - lahko tud 5 km!

Bi šlo ob štirih na Lentu?
 začetnica
#66653
Z Miryam in Inotom smo dogovorjeni ob stirih pred Pristanom na Lentu - malo za zabavo, pa malo zares.

Vabljeni vsi, ko imate cas!
Uporabniški avatar
 INOT
#66657
začetnica napisal/-a:Z Miryam in Inotom smo dogovorjeni ob stirih pred Pristanom na Lentu - malo za zabavo, pa malo zares.

Vabljeni vsi, ko imate cas!



Definitivno samo za zabavo :evil: :D .Me je že eden danes na biciklu razturil tak,da me ne rabite še ve ženske preveč no :wink:
Uporabniški avatar
 tadejk
#66658
Ja, ja! :oops:

Kdo je razturjen? :evil:

INOT: Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto (smo Kenijci :wink: ali nismo).

Pa še: Nikoli ne boli tako, da ne bi moglo še bolj.

Inot, meni ni do ničesar več, služba, faks,..., no laufat bi pa šel pa ne morem, ker imam sejo Planinskega društva.

Tadej
Uporabniški avatar
 Z*
#66663
tadejk napisal/-a: pa ne morem, ker imam sejo Planinskega društva.
Tadej

Ja ja, kdo o tem govori ... Pa taaak dan za lauf! :evil: Seje seje ... Da bo le kaj zraslo! :P
Uporabniški avatar
 solatka
#66671
Oh ja... pa sem vas spet zgrešila :roll:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#66676
Uživam, ko gledam kako se iščete. Tudi sam bi se kak popoldne pridružil Mariborski bandi pri lavfanju, samo sladoled moremo zamenjat za pir, čuj.
:toast:
Pa seveda ob 16h se res še ne morem vtrgat iz ketne. Predlagam ob ca 18h, da lahko še po svetlem posedimo na kaki terasi ali vrtičku. Mogoče že v ponedeljek?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA