dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 poldy666
#62026
Včerajšnji dan je bil poln akcije, novih spoznan in super družbe.
Patricija je bila zvezda dneva in kar težko je bilo zaspati ob spominu na njen kostum. Hvala za lepe medalje in pomoč pri organizaciji.
Marjan vedno dela čudeže in zasluženo je postal kralj zimskih iger. Njegove smučarske akrobacije, pecivo in čokoladna lepotica so bile pika na i.
Lucija, Maja, Mateja in Jure so borci, ki si jih vsaka ekipa želi.
Na koncu bi se rad zahvalil Luciji, ki je naše vragolije posnela na filmski trak, ter Bojanu za smuči dneva.
Uporabniški avatar
 poldy666
#63984
Včerajšnji trening je bil poln akcije. Za vzdušje je poskrbela Patricija. Tvoji komentarji o ritkah, tačkah,….me še danes spravljajo v smeh.
Bilo je tudi nekaj ptičje gripe, a so jo zategle članice hitro prebolele.
Na analizi, pa težki pogovori o trojkah, stylingu in treningu 12ur, ki ga bomo imeli v soboto.
Našemu atu pa obljubljam, da bomo bolj pridni, pa čeprav je travca dobila svoje fedre.
Uporabniški avatar
 poldy666
#64792
'' Nives ''
VSE NAJBOLJŠE za ROJSTNI DAN

Lucy, za fantastično 2. mesto, na mednarodnem DAX – CUP

Mateja, Bojan in Poldy
Uporabniški avatar
 Jure
#64833
Nives, želim ti vse najboljše in najhitrejše.
Uporabniški avatar
 poldy666
#66900
'' Lucy ''
Čestitamo ti za bron v judu na EP v Tampereju.
Mateja, Bojan in Akcija
Uporabniški avatar
 Jure
#67211
Bravo Lucija! Tek je pred tabo najboljša obramba.
Uporabniški avatar
 kustus
#67392
LP

Čestitke tudi z moje strani.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#67393
CIAO

Bravo, Bravo in še enkrat BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
Uporabniški avatar
 Jure
#69793
Z nekaj zamudo moram napisati poročilo (naša nova maturantka Mateja bi rekla esej) o zadnjem treningu TFSS.

Zadnjo nedeljo sva si s Poldijem zadala cilj, da pretečeva odsek proge v Logarsko iz Celja do Mozirja. Budilki sva si nastavila na 4.45, ko so pošteni ljudje še ležali, bodisi v domačih posteljah, ali pa v kakem kotu na pivu in cvetju. Odšla sva k Mateji, ki se je prijazno žrtvovala za spremljevalno ekipo, nato pa smo se vsi skupaj odpeljali v Celje.

Ob 6h, ko sva štartala, je bil, kot bi rekel Franci Pavšar starejši, že prekrasen sončen planiški dan. To se je poznalo tudi v celjskem parku, kjer je že bila ena tekačica in nekaj psov s sprehajalci. Tempo se mi je zdel na začetku grozljivo hiter, pa sem se ga nekako navadil. Do ribnika v Vrbju sva imela v copatih kar nekaj vode, da sva jo imela tudi v ustih, pa je v Šempetru poskrbela Mateja. Do gostilne Plevčak znamo teči tudi miže, malo za tem pa naju je že čakala tudi čokolada. Do mostu v Letušu je šlo vse po maslu in obetal se je krasen rezultat.

Nato pa je prišla 125. minuta. Do cilja so naju ločili le še kaki štirje kilometri. Poldi mi ves vzhičen pove, da greva noro hitro in da naj pazim na tole korenino. Res pazim, a noga se noče več dvigniti dovolj visoko in grdo padem na desno ramo, si zvijem okvirje na očalih in končam tek. Poldi me 13 minut peš tovariško spremlja do Mateje, nato pa priteče na cilj v času 2.26, ki bi ga sam pred tekom podpisal z obema rokama.

Rama se lepo celi, je pa še ostalo nekaj tetovaže. Še istega dne mi je bilo žal samo to, da nama ni uspelo skupaj priti do cilja, a vseeno je bil to moj najboljši dosedanji tek. Bil je torej lep dan z družino Oblak, a brez oblačka.

Za mlajše bralce, ki še ne berejo esejev, pa je tu še slikanica.

http://www.tekaskiforum.net/galerija/thumbnails.php?album=727
Uporabniški avatar
 Jure
#73890
V imenu TFSS najprej čestitke Poldyju za sedmo mesto na rokovem teku.
Sledijo resne zadeve:
Bliža se ljubljanski maraton in predlagam, da se malo preštejemo, kdo
bi šel, da bomo pravočasno oddali prijave. Predlagam sestanek pri Brglezu jutri v torek 26. 9. 2006 ob 19.00h.
Uporabniški avatar
 poldy666
#74234
Hvala za čestitke.

Kdaj pričnemo s sobotnimi treningi?
Uporabniški avatar
 poldy666
#75968
ČESTITKE, Juretu in njegovi mami, za odličen rezultat in osebni rekord na Lj maratonu.

Mateja in Poldy
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA