vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#66072
Drage prijateljice in prijatelji, člani Tekaškega foruma, že drugič letos zbiramo naročila za tekaško opremo TF!

Preden pričnem: Ta tema je URADNA STRAN za zbiranje, zato zaklepam stran, kjer je bila dana pobuda in kjer se je nabralo nekaj naročil in vprašanj.

Na voljo so naslednji kosi opreme:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena
[row]dres (brez rokavov)[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]dres (brez rokavov)[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT
[row]majica (s kratkimi rokavi)[col]moška[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.600,00 SIT
[row]majica (s kratkimi rokavi)[col]ženska[col]XS, S, M, L, XL[col]3.600,00 SIT
[row]hlačke[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]moške[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]3.000,00 SIT
[row]pajkice[col]ženske[col]XS, S, M, L, XL[col]3.000,00 SIT[/table]
Velikosti so atletske, torej ne prevelike. Če ste v dilemi, raje naročite večjo številko. Po dogovoru je možno naročiti opremo tudi v otroških velikostih.

Način naročila:

Vaša naročila sprejemam IZKLJUČNO po elektronski pošti ( ervin.sramel@guest.arnes.si ). Pri dresih in majicah obvezno navedite, kaj naj piše na hrbtu!
Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

Pri naročilu za vsak posamezen kos navedite:

kaj / spol / velikost / napis (pri dresih in majicah)

Čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od 13.05.2006 do 28.05.2006 do 24:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 29.05.2006 zjutraj gre naročilo na Žolno. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

Čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri sklicu OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime.

Prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 12.06.2006 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu.

Kakšna je oprema?

Videz lahko razberete iz spodnjih fotografij. Na kratko:
- dres in majica sta bela z rdečim stranskim robom in rdečo obrobo; na hrbtu je velik znak TF in nad njim napis (ime, vzdevek, ...); na prsih je desno mali logo TF in pod njim napis, levo pa logo Žolne
- hlačke so rdeče z belim bočnim delom, kjer je na eni strani logo TF; imajo štiri manjše notranje žepe (za gele, ključe, ...)
- pajkice so črne z rdečim bočnim delom in logom TF; imajo velik ritni žep, so srednje dolžine

Za prvi vtis lahko fotografije poiščete v galeriji. Prilagam dva vzorca:

Slika

Slika

Predlagam, da prosite sotekače, ki opremo že imajo, da vam jo pokažejo, da lahko lastnoročno preverite material in velikosti.

POMEMBNO!

Opravičujem se, ker zaradi pomanjkanja časa in odsotnosti ne morem sproti potrjevati vaših naročil. Do zdaj vas je 18 poslalo naročila po elektronski pošti, štirje ste tudi že nakazali sredstva. Vsem se zahvaljujem in vas prosim, da potrpite do prihodnjega tedna, ko bom vsem potrdil prejem naročil in nakazil. Hvala!
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Mar 2008, 18:13, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#66679
na novih dresih JE spredaj napisano uporabniško ime in zadaj NI logotipa Slovenija. ta logotip se uporablja le izjemoma pri tistih, ki drese pogosto uporabljajo v tujini. če bi ga tiskali na vseh dresih, bi to podražilo tisk.
 SamoZ
#66709
Aja... spredaj je uporabniško ime.. :?
Men se je pa zdelo tok fino na prejšnjih dresih z napisom na hrbtu, da sem vedel za kom tečem. (al pa kdo me prehiteva :D )
Samo moje mnenje (vem pa da je nemogoče ustreči vsem).

LP
 marjan
#66710
Tudi zadaj še vedno ostaja uporabniško ime, da boš lahko prehiteval ali pa tudi ne...

Marjan
Uporabniški avatar
 Sebi
#66756
Jaz sem čisto na svežo registrirana. A lahko jaz tudi naročim?
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#66769
Jaz imam pa en problem. Ne morem plačat preko elektronske položnice, ker mi vedno zajamra, da sklic ni pravi! Kaj naj zdej? Naredila sem vse tko kot piše zgoraj na začetku. Vendar brez uspeha. :( Mi zna kdo pomagat? Prosim lepo, ker bi res rada mela dres. Hvala za pomoč.

LP, Mojca
Uporabniški avatar
 žure
#66772
MojcaZ napisal/-a:Jaz imam pa en problem. Ne morem plačat preko elektronske položnice, ker mi vedno zajamra, da sklic ni pravi! Kaj naj zdej? Naredila sem vse tko kot piše zgoraj na začetku. Vendar brez uspeha. Mi zna kdo pomagat? Prosim lepo, ker bi res rada mela dres. Hvala za pomoč.

PRi sklicu je tako, da programi sprejmejo le numerične znake.
Nasvet: kot sklicno številko vpiši 00, za sklic pa npr. 26-05-2006
Ero napisal/-a:Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri sklicu OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime.
Omenjeni "sklic" pa napiši v namen položnice oz plačila.

Upam, da bo to zaleglo.
Uporabniški avatar
 kustus
#66794
lp

seveda sebi vsak lahko naroči.
Uporabniški avatar
 olson
#66795
Men se tud bol zdi napis uporabniškega imena zadaj kot spredaj. :lol:

Lp.OLSON :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#66803
LP

Niste dobro razumeli tisti napis odzadaj ostane in dodatno z manjšimi črkami je tudi na sprednji strani. Se pravi odzadaj in po novem tudi odspredaj.
Uporabniški avatar
 Sebi
#66936
No evo, pa sem zamudila naročilo... Škoda...
Uporabniški avatar
 ero
#67003
Sebi, nisi še zamudila. z administracijo vaših naročil imam toliko dela, da sem šele zdaj prišel do konca. če pohitiš in pošlješ naročilo še danes...

ja, zgoraj sem zeznil. pri nakazovanju naj bi bilo vaše ime napisano pri namenu nakazila, seveda :wink:

OK, kljub temu, da vas je večina prav razumela, kaj sem želel reči, je tu nekaj nakazil, za katera mi tudi dva psa ne pomagata razločiti, od koga so. prosim, da tisti, ki vam nakazil nisem potrdil, tale seznam pogledate, če se mogoče najdete v njem:

[table][row]datum[col]namen[col]znesek
[row]25. 5. 2006[col]DRESI ERO[col]6.000,00
[row]26. 5. 2006[col]DRESI-TF-ERO[col]6.000,00
[row]26. 5. 2006[col]DRESI[col]6.600,00
[row]26. 5. 2006[col]MAJČKE TF[col]6.000,00
[row]29. 5. 2006[col]DRESI[col]3.000,00[/table]
priznam, da me je vaš odziv presenetil. 50 različnih naročnikov in prek 100 kosov opreme - precej :D

OK, naročilo gre jutri (če uredim vse nejasnosti) na Žolno. po tem vam sporočim, kdaj in kje bo predvidoma možen prevzem.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#67028
marjan napisal/-a:Tudi zadaj še vedno ostaja uporabniško ime, da boš lahko prehiteval ali pa tudi ne...
Marjan


Al pa do bi pisalo gor: "HITI POČASI!"

:lol: :lol:
ČAO!
Uporabniški avatar
 ero
#67038
ali pa angleška inačica:

NO NEED FOR SPEED :D

OK - zbiranje naročil je večinoma zaključeno, zbiranje nakazil še ne čisto ...

takoj, ko zvem za datum dobave, vas obvestim tudi o možnostih prevzema. za zdaj pa vsem najlepša hvala za potrpežljivost :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA