vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 saso
#67031
Pozdravljeni. imam težave s prsnimi bradavicami. Pri teku se mi drgnejo ob majico, tako da včasih celo zakrvavim. Sicer jih ponavadi oblepim z obližem, a mi zaradi znojenja obliž odpade. Zanima me ali obstajajo kakšni posebni obliži oz. kako vi zavarujete ta del telesa?

LP Sašo
Uporabniški avatar
 Dušan
#67032
Moja izbira je tesno oprijeta elastična majica in flajštr iz "mikropora", ki ga dobiš tudi v navadnih štacunah ali še bolje bandažni trak, dobiš ga v športnih trgovinah. Mejčken problem je, ko bandažni trak dol vlečeš, joške imaš pa kosmate ... je treba čimhitreje potegnt ... auuuaaaa ...!!!

Pozdrav, Dušan
 saso
#67034
Dušan hvala!

Sam bandažni trak na kosmate prsi??? To je že herojstvo, obliž iz mikropora se mi zdi boljša rešitev.

LP sašo
Uporabniški avatar
 samo
#67043
Poskusi teč z drugo majico.
Ene majice so bradavicam prijazne, druge pa bradavicam zelo neprijazne.
 Obivankenobi
#67057
saso napisal/-a:Pozdravljeni. imam težave s prsnimi bradavicami. Pri teku se mi drgnejo ob majico, tako da včasih celo zakrvavim. Sicer jih ponavadi oblepim z obližem, a mi zaradi znojenja obliž odpade. Zanima me ali obstajajo kakšni posebni obliži oz. kako vi zavarujete ta del telesa?

LP Sašo


kakšnih posebnih obližev za rešitev te težave ni! :shock: :oops:, sem poskusil že vse živo, mi je pa zadnjič v Radencih en tekač povedal, da v lekarni prodajajo kremo s katero si namažeš bradavice, ki potem ne drgnejo ob majico, tako, da ni več krvavitve :lol: , jaz se sicer o zadevi še nisem podrobno pozanimal... :roll: :wink:, bi bilo pa pametno vprašati :arrow:
 House Q
#67077
Jaz uporabljam navaden bel medicinski lepilni trak in nimam nobenih težav. Da ne boli preveč zaradi kocin si ga snamem med tuširanjem.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#67089
Dragi fantje,

zgleda da imamo punce s tem manj težav, ker nosimo modrc.
Torej? :wink:



lp,

m
Uporabniški avatar
 svizec
#67093
mojcej77, ve ga kar imejte.

Ne želim si postati ženska :mrgreen:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67102
Sam imam prav takšne težave. Vzrok vidim v dveh stvareh:

1. presilovito gibanje v ramenih naprej - nazaj in s tem posledično brušenje majice ob kožo
2. občutljiva tanka koža, zato majica zdrsa kožo

Rešitvi sta najmanj dve:
1. pri teku ne migaj z rameni in ne troši odvečne energije
2. kupi si gate do pod pazduhe, pa te majica ne bo zribala, pa še kocine ti ostanejo

Tretja rešitev je hanzaplast, če pa kdo pove za učinkovito kremo, dobi jurja. Vem, da odgovor ni duhovit, mogoče je pa koristen. Za vsako kocino se je teba pulit.
Uporabniški avatar
 kustus
#67106
House Q napisal/-a:Jaz uporabljam navaden bel medicinski lepilni trak in nimam nobenih težav. Da ne boli preveč zaradi kocin si ga snamem med tuširanjem.


LP

No pri meni je problem dlake in bel trak odpade med tekom.
Uporabniški avatar
 MitjaG
#67122
Jaz tudi uporabljam levkoplast-s in se mi še ni odlepil, na cilju pa ga na hitro odlepim, še preden začnem razmišljat o bolečinah in kocinah
Uporabniški avatar
 Martin
#67131
ZdravkoC napisal/-a:
Tretja rešitev je hanzaplast, če pa kdo pove za učinkovito kremo, dobi jurja. Vem, da odgovor ni duhovit, mogoče je pa koristen. Za vsako kocino se je teba pulit.


Za jurja, beri pivo, se splača potruditi. Probaj naslednjo kremo http://www.lekarnar.com/Sport/Preventiva/Akileine-NOK/

Meni se zelo dobro obnese.
Uporabniški avatar
 Staša
#67158
mojcej77 napisal/-a:Dragi fantje,
zgleda da imamo punce s tem manj težav, ker nosimo modrc.
Torej? :wink:
lp,
m


:roll: boš že vidla, ja... še dotakniti se jih nisem smela kakšen dan! :?


svizec napisal/-a:mojcej77, ve ga kar imejte.

Ne želim si postati ženska :mrgreen:



:shock: zakaj pa ne???
Uporabniški avatar
 puncka
#67168
MitjaG napisal/-a:Jaz tudi uporabljam levkoplast-s in se mi še ni odlepil, na cilju pa ga na hitro odlepim, še preden začnem razmišljat o bolečinah in kocinah


za vse, ki imate problem z dlakami imam še eno idejo...




zdepilirani tipi so seksi.. :wink: :twisted:
 Nataša
#67170
puncka napisal/-a:za vse, ki imate problem z dlakami imam še eno idejo...
zdepilirani tipi so seksi.. :wink: :twisted:


bah, niti slučajno! :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA