Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 pavlic
#67095
V nedeljo 28. 5. 2006 smo taborniki iz Mute v sodelovanju z društvom Durasport iz Velenja izvedeli 42. Taborniški tek. Ob lepem sončnem vremenu se je tekaške prireditve udeležilo 175 tekačev.
Osnovnošolska mladina je tekmovala na razdaljah od 300 do 1500m, mladinci, člani in veterani pa na razdalji 8000m.
Rezultati tekmovanja so šteli za Slovenski pokal in Štajersko-Koroški pokal in so objavljeni na http://www.geocities.com/privid.geo/.
Po besedah nakaterih tekmovalcev na cilju je bila prireditev zelo dobro organizirana.
Vabljeni na 43. Taborniški tek v maju 2007.

Taborniki iz Mute
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#67100
Res je, bilo je odlično. Malce se je dvigoval prah, vendar za menoj ne preveč. Proga čudovita, sploh skozi gozd in po senčni legi.
Na srečelovu sem dobil lopato brez štila. Fajn, čuj, vsaj ni treba delat.
Muta, še se vidimo. Pazi na tabornike. :rol:
Uporabniški avatar
 pershing
#67598
Pozdrav vsem TF-jevcem s Koroške. Vreme lepo sončno, organizacija dobra, tek hiter raven...Res pa sem tudi jaz požrl nekaj prahu v prvih dveh km po startu, ko se je dvigoval prah s kolovoza. Pa nič ne de- preživeli smo. Forumovci pa smo bili le trije: ZdravkoC, Miro in jaz. Muta verjetno se drugo leto spet vidimo!!!

:wink: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA