Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#6430
5rca napisal/-a:
Odzadnjak napisal/-a:Darko se je gotovo zgledoval po sliki...


dej no, tole pa ni vecˇ cˇlovesˇko :roll: :oops: :x

hitr zraderi te baloncˇke :lol:


:D :D :D res je 5rca, ni clovesko, je pa zensko!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 5rca
#6434
DEJ NOOOOOOOO MATJAŽ ... KAR JE PREVEČ, JE PREVEČ :lol: :lol:
 Nataša
#6443
gregorb napisal/-a:Hvala za izčrpne podatke o Glumičiču. :lol: Sorry ne berem Lady!
:oops:


ja kašn moški pa si da ne bereš lady!!!! :D :D
jest sem v časih vožnje z vlakom (hvala dalajlami da so minil!!!) prebrala vse od mam, ki so sedele nasprot mene. sam še zdej ne vem kdo sta ttip darb in notsina refinnej.

zdej pa tud nisem več tok na tekočem z evropskimi kraljevimi dvori in huliotam igleziazam. žal.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6445
Matr, sem dobra. To moram pa takoj vsem tistim poslat, k so mi kdaj v živlenju rekl, da mam premejhne. To bo naval. Saj pol pa ni čudn, da tolk pučas tečem, k tako robo sabo vlačm. :oops:
 dpop
#6450
Tale slika bo postala legendarna... ze vidim

Tko kot v seriji Allo Allo.... je bila ena slika od Fan Klompa
ena devica... pa neke cizike je kazala

Tole sicer ni olje na platnu ampak vseeno ima neke "umetniske vrednote"


Naslov "Draj lojfern mid grosen buzms"
Avtor "Maat Jaash Von Zuschnell"

LP Darko

P.S. Matjaz, ce bos imel kje samostojno razstavo, povej... pridem pogledat
:wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#6451
5rca napisal/-a:DEJ NOOOOOOOO MATJAZˇ ... KAR JE PREVECˇ, JE PREVECˇ :lol: :lol:



khm ... nikoli ni prevec, tudi ce so predolge je v redu!!! hehehehehe :D :D :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#6452
AndrejaT. napisal/-a:Matr, sem dobra. To moram pa takoj vsem tistim poslat, k so mi kdaj v zˇivlenju rekl, da mam premejhne. To bo naval. Saj pol pa ni cˇudn, da tolk pucˇas tecˇem, k tako robo sabo vlacˇm. :oops:


:D :D :D No vidis 5rca, Andreja ve kako je treba izkoristiti.

PS. NAROCIL ZA OPERACIJE CEZ PRAZNIKE NE SPREJEMAMO!
Uporabniški avatar
 Filipid
#6459
Vsem tekačem iz foruma še posebej pa forumovkam želim veliko uspeha na teku trojk. Pridem navijat, ker sam ne bom tekel. Sem na bolniški.
__________________
Filipid
 Taja
#6755
Ej, Darko, tiste mere, ki si jih napisal....

Tistle definitivno niso D košarce..... Mislim, da moraš naprej po abecedi.... tja do F. :)) :wink: :wink:
 dpop
#6771
Taja napisal/-a:Ej, Darko, tiste mere, ki si jih napisal....

Tistle definitivno niso D košarce..... Mislim, da moraš naprej po abecedi.... tja do F. :)) :wink: :wink:


Ja, prevec skromno sem jih ocenim... mea culpa... ampak
jest se ne spoznam prevc na te velikosti... po crkah...
jest se bl tako.. na otip spoznam... pol so pa...
"majhne", "povprecne", "velike", "gatetrgajoce", "nekajdvigajoce"...
no tele pa padejo cisto izven kategorije... oziroma kategorija
"premale-su-mi-ruke"

LP Darko

P.S. jest sem bolj kmecki fant... pa se doma nismo veliko o modrcih
pogovarjal... pa se mi oprosti , a ne?
Uporabniški avatar
 5rca
#6798
Taja napisal/-a:Ej, Darko, tiste mere, ki si jih napisal....

Tistle definitivno niso D košarce..... Mislim, da moraš naprej po abecedi.... tja do F. :)) :wink: :wink:



:wink: :wink: :oops: :oops:

ma kaki do F .... pomoje so Ž :shock:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#6873
Filipid napisal/-a:Vsem tekačem iz foruma še posebej pa forumovkam želim veliko uspeha na teku trojk. Pridem navijat, ker sam ne bom tekel. Sem na bolniški.


J'st tud - ne na bolniški, navijat pridem.

Sem tolk neosveščena navijačica, da bi Stašo na Drenovem grič kmal ob medaljo spravla.
STAŠA, sem se že popravla :!: :wink: Ampak vpila bom pa vseen!
Uporabniški avatar
 Filipid
#6882
Upam, da se bova spoznala Tjaša :D in tako skupaj navijala za naše tekmovalce. Tako bova malo bolj glasna :wink: , da se ve kdo teče po Ljubljan. Če boš vidla fanta v vijolčasti trenerki z napisom Nike ga kar pocukaj za rokav :lol: .Jaz mislim da bo Tekaški forum spet ta glavn na teku trojk.
________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
 Nataša
#6905
Tjaša, kaj si pa delala na Drenovem griču Staši??? tega pa ne vem, sem se še borila s progo v tistem trenutku :cry:

jest tud pridem jutr navijat na trojke, se najdemo in se deremo skupi, a ne? kje pa boš, na Prešercu?
Uporabniški avatar
 Tjaša
#6930
Nataša napisal/-a:Tjaša, kaj si pa delala na Drenovem griču Staši??? tega pa ne vem, sem se še borila s progo v tistem trenutku :cry:
jest tud pridem jutr navijat na trojke, se najdemo in se deremo skupi, a ne? kje pa boš, na Prešercu?


Hja, se vidi moj športni manjko iz otroških let. Ker vaše teke, pa tudi zmage poosebljam, sem se tik pred ciljem drla: Staša, šprint, prehit :twisted: ...." in je zašprintala tudi tekačica pred Stašo, saj se je šele takrat zavedala, kaj jih grozi! Hvala Bogu, da ni bila v Stašini grupi!

No take oslarije počnem kot navijačica! :oops: :oops: :oops: Me boš ti naučila pravil, če boš na trojkah navijala. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA