vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 Junc
#68451
Jaz žal v Logatec ne bom mogel. Lahko jo pa prevzamem kdaj v Lj ali pa na drugi tekmi. 25.6. na Brdu?
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#68490
Kje pa bo drugo mesto za prevzem opreme TF? V Logatec me namreč ne bo oz bi šla vendar ne sama (na žalost sem novinka in še nobenega ne poznam!) pa še prevoza nimam. :( šmrk šmrk
Pa drugo leto. Lepo se mejte v Logatcu.

LP, Mojca
Uporabniški avatar
 še1PR
#68492
MojcaZ napisal/-a:Kje pa bo drugo mesto za prevzem opreme TF? V Logatec me namreč ne bo oz bi šla vendar ne sama (na žalost sem novinka in še nobenega ne poznam!) pa še prevoza nimam. :( šmrk šmrk
Pa drugo leto. Lepo se mejte v Logatcu.

LP, Mojca

V Logatec greš lahko z mano, če se ne bojiš psov. Drugače pa če prideš v četrtek na Golado, ti lahko prevzamem in dostavim.
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#68496
Res? Še obstajajo dobri ljudje! :cast1: Jest se psov ne bojim, smo imeli doma 2 ovčarki. :D

Koliko imaš v planu odteči, 7 ali 9 km? Pa za nazaj, kdaj je mišljen odhod? Sem skoraj že 80% da bom šla, sam ti še do večera sporočim (na ZS), če kej pride vmes.
Sporoči mi na moj ZS kdaj in kje se dobive (jest sm v LJ - Moste), tvojo mobi številko, če se zgubim, da te lahko pokličem,... heh

Hvala ti še enkrat za prijaznost.

LP, Mojca
Uporabniški avatar
 zajc
#68516
Kje pa mi dobimo narocene drese, ki se bomo danes, 21.6., udelezili Teka po obronkih Sentvida (http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5017)?

Ero, lahko se mimogrede ustavis v Sentvidu :D

Izgleda, da bomo še en tek pretekli zamaskirani v druga oblačila :wink:

:--(
Uporabniški avatar
 jana teka teka
#68556
Ojla!

Tudi mene zanima ali se bo dalo prevzeti dres še kje drugje?

lp
jana
Uporabniški avatar
 Jereb
#68559
mene tut mene tut...res na žalost zaradi službenih obveznosti ne morm zdele na noben tek:<če bo kdaj kaksno prevzemno mesto v kranju ali ljubljani se priporočam... :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#68561
hoj,

bom sproti obveščal, na katerih tekih se bom 'pojavljal', OK. predvidoma to soboto v celju in nedeljo v Kapli. če bo kdo na teh tekih, naj mi kar tu pove, da ne bom vseh vrečk tovoril s seboj!
Uporabniški avatar
 završnik
#68623
Živjo!

Jz tud ne morem v Logatec, bom pa ta vikend na maratonu Preddvor-Železna kapla, tko da Ero, če boš prišel v Kaplo-se priporočam!

Lp, Grega
Uporabniški avatar
 Kokiii
#68663
ero, jaz bom v soboto v celju, tak da bi lahko tam prevzel opremo. Lp
 DREO
#69029
ČAO!

A gre kdo na tek v soboto - Dolenja vas pri Ribnici?
Ero, jaz bom v sobotu v Dolenji vasi, tako da bi lahko tam
prevzel opremo.

lp,
Andrej

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA