Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 završnik
#64633
Hvala Simona za link o SAM-u.
Ogledal sem si lanske rezultate in so podani tudi vmesni časi na Kofcah in v Dolgi njivi. Ali je merjenje časa na Kofcah in Dolgi njivi pri koči, ali nekje v bližnji okolici? V torek sem šel do Kala in naprej do ravni, ampak je še malo blatno, proti kofcam je pa še nekje sneg. Še kakšen teden bom počakal, potem pa grem iz Tržiča do Kofc za "probo" :)

Lep pozdrav!
Grega
 Simona T
#64664
završnik napisal/-a:Ali je merjenje časa na Kofcah in Dolgi njivi pri koči, ali nekje v bližnji okolici?


Merjenje časa je pri obeh kočah.
Kar pa se tiče blata, ti svetujem da tacaš tudi po njem :twisted:.Na tekmi je namreč proga lahko zelo blatna (predvsem drugi del proge).

Čao,
Simona
 janezu
#68940
4občine so za nami,SAM pa se hitro bliža,zato res ne bi blo slabo,da se skupaj sprehodmo od tržiča do jezerskega.snega ni,je pa nekaj električ. pastirjev,ta pravih pa nisem srečal.zmenmo se,pa na izi LP JU
Uporabniški avatar
 završnik
#68944
janezu napisal/-a:4občine so za nami,SAM pa se hitro bliža,zato res ne bi blo slabo,da se skupaj sprehodmo od tržiča do jezerskega.snega ni,je pa nekaj električ. pastirjev,ta pravih pa nisem srečal.zmenmo se,pa na izi LP JU


Ja jst sem za, ampak res bolj na izi! Traso do Dolge njive poznam, naprej pa še nikoli nisem hodil. Najbolj bi mi odgovarjala kakšna sobota ali nedelja, pa zaradi vročine čimbolj zgodaj.

Lp, Grega
Uporabniški avatar
 brankos
#68973
tudi jaz sem za turco normalnega tempa, da si ogledamo prizorišče :). Samo en pameten termin moramo izbrat - predlogi ???
 Simona T
#69088
Janezu, pametna ideja,
samo nekaj je "tvoj izi" je "moj maximum" :wink:

Lep pozdrav,
Simona
Uporabniški avatar
 završnik
#69097
Nisem vedel, da je Janezu tko hud!
Potem sem pa jest za tempo od Simone :wink:
Lp, Grega
 Jožko
#69105
Pozdravljeni!
Tudi jaz bi lahko bil zraven, če bo taprav termin, če ne jo pa mahneva sama. Kaj praviš Simona?
Pa lep pozdrav iz Baške grape. Jožko
Ampak res bolj na izi.
 Simona T
#69112
Jožko, ni problema. Za mene pride v poštev samo vikend, lahko že čez 14 dni ali pa ..... kdaj?

Lep pozdrav,
Simona
Uporabniški avatar
 Pingo
#69189
Jest bi se tud kakšnemu pridružil ampak v drugi polovici julija :wink:
Uporabniški avatar
 brankos
#69208
Jaz imam prosti termin v juliju nedeljo 16.7., če je kdo za akcijo???
 marjan
#69340
Včeraj sem šel traso Tržič Kofce, srečal še dva sotrpina, ki sta tekla. Zaključek je, da konkurenca ne spi :wink: :wink:

Pa dajmo izvesti trening 16 julija, če ne bo res preslabo vreme.

Povabljeni vsi,

Dajmo se okvirno malo čekirati, da vidimo kakšna je situacija

1. Marjan
 Ho_Ka_Hej
#69423
Pozdrav Svima.
Možda se vidimo na SAM-u 50 km.
Jel ima kaj za jesti putem, n.pr. sir,gibanica,kolač - to vas ja pitam?
Ne znam hoču li se stiči pripremiti od sad pa do 9.9.
Imam neku bazu, ali samo hodanje do 1000 metara nadmorske visine.
Uporabniški avatar
 milan
#69552
Za jesti ima dost, sam za gibanico bo malo problem. 8)
Bodo pa 'sladkiši' . pa dosti za pit.
Če ne boš pripravljen za 50k, potem priporočam 35km, ki se da cel prehoditi brez problema v časovnem limitu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA