prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

Uporabniški avatar
 Staša
#71443
EčO napisal/-a:Halo notranci! A v logatcu se neč več ne dogaja! Nič več ne tečete!? Kakšen let nazaj sm bi še logatčan ampak sem bolj soliral okrog skirce pa po žibršah pa za tale forum nisem vedu in vas nisem najdu.

Zdaj sem pa Unčan pa najdu sem tale forum zdaj ste pa vi utihnal. A še kaj tečete skupi? Se bom včas pridružil! :)


Ja, nič se ne dogaja! Letos sploh NI bilo Poletnega teka TF, kjer se bi sicer zbralo čez 50 forumovcev, pa ni bilo Olimpijskega teka, pa ni bilo 24 urnega teka, pa niti ne bo zdaj ta teden nočnega teka. Pa tudi kar nekaj forumovcev, kot na primer Erika, Kunec, Tamy, Simon in jaz, ni doma na tem koncu! :shock: :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#71446
pa še na Vrhničane ne pozabit, ki vsaj enkrat na leto organizirajo i z j e m e n trening in vedno zavijejo proti Logatcu (potem se ga pa itak napijejo...) :D :P :D
Uporabniški avatar
 toma
#71448
pelvis napisal/-a:Za loško dolino pa tudi ne vem kako je kej z internetom... in pismenostjo :lol:

Lahko rečem le,da,kar se interneta tiče smo vsaj 1000let pred vami,kar pa se tiče pismenosti pa se ne bi zdaj obremenjeval!! :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 EčO
#71449
Staša napisal/-a:[
Ja, nič se ne dogaja! Letos sploh NI bilo Poletnega teka TF, kjer se bi sicer zbralo čez 50 forumovcev, pa ni bilo Olimpijskega teka, pa ni bilo 24 urnega teka, pa niti ne bo zdaj ta teden nočnega teka. Pa tudi kar nekaj forumovcev, kot na primer Erika, Kunec, Tamy, Simon in jaz, ni doma na tem koncu! :shock: :wink:


Čakaj zdaj pa ne razumem :?: A niste iz logatca al vas trenutno ni doma v logatcu :?:
Uporabniški avatar
 Staša
#71457
Nismo iz Logatca, smo pa doma v Logatcu! :shock: :D


OK, hecam se. Vse beri ravno nasprotno! Si vprašal, če se res nič ne dogaja, pa sem morala mal potencirat ;)


PS: Ja, Vrhničani... oni so bli pa vedno mal čudni :? :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#71460
Staša napisal/-a:Ja, Vrhničani... oni so bli pa vedno mal čudni :? :lol: :wink:

a, gu ? :shock:
Uporabniški avatar
 pegaz
#71465
primus napisal/-a:
Staša napisal/-a:Ja, Vrhničani... oni so bli pa vedno mal čudni :? :lol: :wink:

a, gu ? :shock:

he he
Uporabniški avatar
 EčO
#71474
Staša napisal/-a: ...pa niti ne bo zdaj ta teden nočnega teka.....


Ej lamu je 22.8. lansiral post da nočni tek bo!

Tako da :?:

Sam 25 pa mene ne more bit. Škoda :(
Uporabniški avatar
 tamy
#71564
Staša napisal/-a:Ja, nič se ne dogaja! Letos sploh NI bilo Poletnega teka TF, kjer se bi sicer zbralo čez 50 forumovcev, pa ni bilo Olimpijskega teka, pa ni bilo 24 urnega teka, pa niti ne bo zdaj ta teden nočnega teka. Pa tudi kar nekaj forumovcev, kot na primer Erika, Kunec, Tamy, Simon in jaz, ni doma na tem koncu! :shock: :wink:

:?:
Nazadnje spremenil tamy, dne 25 Avg 2006, 13:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#71565
Kako da nečakinja ne prepozna smisla za črni humor svoje tete? :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 tamy
#71568
ah Vlajko :arrow: en teden sem prebila z njo letos med pocitnicami in se je skos!!! hecala,tako da na koncu nisem vec vedela,a resno misli al ne...ji verjamem vse kar rece oz napise :roll: :lol: Ker drugace mi lahko zameri :x

p.s. pa tud drugace se ne bi cudila,ce ne bi blo teh tekov :roll:
Uporabniški avatar
 Staša
#71616
tamy napisal/-a:ah Vlajko :arrow: en teden sem prebila z njo letos med pocitnicami in se je skos!!! hecala,tako da na koncu nisem vec vedela,a resno misli al ne...


:shock: ja halo?!? jest sem skos!!! resno mislila, samo vidva sta z vsakim požirkom guinessa manj resno dojemala!! :evil: :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA