tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Vam zamisel ugaja oz. ste se prireditve pripravljeni udeleževati?

Da
19
90%
Ne
2
10%
Ne vem
Brez glasov
0%
Uporabniški avatar
 Bajsi
#73719
Helou!
Svetla tradicija TF tekov po PST bo obrnila nov list in postala izhodišče za še eno prireditev "lepih gest in dobre volje".
V naši sredi je nekaj ljudi, ki so preminuli nadvse tragično. Trem smo že posvetili tek, Bubi, Filipidu in Runnerju, dolžni ostajamo še Marjanu, ki je preminil v začetku aprila.

Ker se bliža 1. november se je NM Bajsi odločila, da razglasi vsako prvo nedeljo po 1. novembru tek po PST v spomin vsem preminulim članom TF-ja in seveda vsem tistim, ki ste jih poznali sami. Vsakoletni spominski tek se bo imenoval "In memoriam" in bo nosil tisto zaporedno številko, katera bo pač v danem trenutku prišla na vrsto.

Letos se bo to odvijalo 5.11.2006 in sicer kot 17. tek po PST. Imejte to zabeleženo ter čakajte na uradno obvestilo!

Seveda pa ne pozabite, da je vmes še 16. tek po PST!!
Uporabniški avatar
 Dule
#73721
Dobra ideja Bajsi, podpiram..se udeležim, če bo le možno (samo 100 izgovorov najdem.. 8) )
Uporabniški avatar
 milkec
#73733
Itak, da ja!
Uporabniški avatar
 pegaz
#73761
Bravo, Bajsi!

Tazga te mamo radi. Tekočega, poveljujočega, pišočega, idejajočega.
Sem za!

Lep let, tvoj namiljeni Nadvojvoda :)
Uporabniški avatar
 mazi
#73882
Ojla,

Ideja je zelo pozitivna... :wink:

Če bo le čas dopuščal se vidimo...
 eggy
#73892
....a ste polovičko tud predvidl ...... moj ego cel krog ne bo prenesl, bi pa sla polovičko :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#73896
eggy napisal/-a:....a ste polovičko tud predvidl ...... moj ego cel krog ne bo prenesl, bi pa sla polovičko :)


Helou!
Kot sem že povedal:
tek po PST -> vse variante!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#74033
Bajsi, tvojoj mudrosti nikad kraja, sploh pa zdaj, ko si v klubu nesmrtnih. Velikanski aplavz za tole tvojo najnovejšo idejo. :clap: :wink:

Pa jasno :arrow: Prijavljam se na klasično polovičko, TF Lanos pa na "krstarenje" med Fžćinami in Kosezami. :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74058
Vlajko napisal/-a: Prijavljam se na klasično polovičko, TF Lanos pa na "krstarenje" med Fžćinami in Kosezami.


Helou!
Uaaaaaaaaaooooooo, Vlajko, ustavi konje!
Prijave sledijo v uradnem napovedniku, tole je šele promo tema!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74786
Helou!
Kaaaajjjjjjjjjjjjjj, samo 15 vas je pripravljenih za tek v spomin...
Duboko iznenadjen, a i uvrijedjen!
Uporabniški avatar
 pegaz
#74816
Bajsi napisal/-a:Helou!
Kaaaajjjjjjjjjjjjjj, samo 15 vas je pripravljenih za tek v spomin...
Duboko iznenadjen, a i uvrijedjen!

Bajsi napisal/-a:Letos se bo to odvijalo 5.11.2006 in sicer kot 17. tek po PST. Imejte to zabeleženo ter čakajte na uradno obvestilo!


Bajsi, o čemu ti to?
a smo mi kaj spregledali, al si ti u temo brcnu?
:roll:
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#74818
Helou!
Malo sem hotel obnoviti temo in se malo razburil zaradi rezultata v anketi.
Drugače pa, uradno obvestilo sledi še ta teden!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#74821
Bajsi napisal/-a:... Drugače pa, uradno obvestilo sledi še ta teden! ...

... pa mene tokrat, prosim, "poštedi" organizacijskih nalog, ker zbiram pozitivno energijo za pripravo naslednjega "vele" planinskega izleta. :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#74832
Vlajko: Itak, da ja. Eggy ma še malo dolga od zadnjega PST, ko sta ji tako nesebično pomagala. Ha, za nesmrtno slavo se je treba pa pošteno potruditi.

Aneda, Eggy? :idea:

LL, Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA